GNC Creatine Monohydrate

Konusu 'Kreatinler' forumundadır ve mertakb tarafından 24 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. çok başarılı

34,5%
  2. orta karar

46,6%
  3. başarısız

19,0%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 38 üye.
  1. eayd

eayd Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar yeri burası olmayabilir ama nereye yazayım bulamadım.
    Bir sorum olacak

Creatin kullanımı hakkında birşeyler okudum 1 çay kaşığı falan yazıyordu.

Şimdi sorum şu bu kocaman kutuyu hergün 3-4 çay kaşığı içsek bile nasıl bitiyor, bitmesi ne kadar sürer ?

Birde fiyatları çokda pahalı gelmedi protein tozlarına kıyasla falan acaba o kutular küçük de ben mi gözümde büyüttüm :D(500 gr olanlardan bahsediyorum) Çünkü gerçekde görmedim dergilerde gördüm resimlerini...

Teşekkürler...

2. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum

creatine turlu kullanılır yani dönemlemeli..genelde ilk turda bitmez..ikinci için de kalır 500gr.lıklarda..

3. eayd

eayd Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Birazdaha açar mısın bu turlar ne kadar sürüyor ?

Günlük ne kadar alınması gerekiyor ?

4. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
  5. viperking

viperking Üye

Beğenileri:
    124
    Ödül Puanları:
    53
    4 litre içmene gerek yok, ama eğer vücudun susuyor ve sen kendini zorlamadan bu mikartara çıkıyorsan bir sorun olmaz. ama supplenet alıyorum diye 4 litre içmeliyim diye kendini zorluyorsan bu kadar aşırı zorlamaya gerek yok.

Benim creatine kullanıp sonuç bekleyen arkadaşlara tavsiyem saf creatine değil de complex ürünler kullanmaları örneğin optimum un pre-load u.

6. Scoobz

Scoobz Üye

Beğenileri:
    386
    Ödül Puanları:
    73

antibiyotik kullandığım için alıyorum o kadar cok suyu birde öksürüğüm var sürekli ılık su içiyorum o yüzden ,

7. Kewin_Nash

Kewin_Nash Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben bunu 2 hafta kullandım. İlk haftada yüklemeyi aynen uyguladım.2 hafta sonrasında sol kolumun koltuk altına yakın kısmında morarıklar ortaya çıktı ve birazda bel bölgesinde var.3 ay oldu hala geçmedi. Bu gnc markasının zararlı kimyasalları ayırmadığını duydum. Acaba bu morarıklar ondan mı yoksa bende karacigerde mi sorun var???

8. IGO

IGO Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    O morarmalar deri çatlağıdır. Endişelenmeye gerek yok. Onlar geliştiğinin göstergesi.

9. metumech

metumech Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Bu üründen 1 kutu kullanmıştım. Kaslarımda gelişme oldu fakat yağlanmaya da yol açtı, belim kalınlaşmaya başlayınca kullanmayı bıraktım. 3 kutuda almıştım 2 kutusu elimde kaldı. Ne yapacağım bilmiyorum.

10. johngalt

johngalt Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    creatine kullanmak için "şu kadar aydır spor yapman gerekiyor gibi bir şart var mı yoksa benim gibi 2 aylık birisi başlayabilir mi?

bir de ben gnc kapsül aldım.. idmandan önce 4 idmandan sonra 3 diyor.. 4 ünü ve 3 üçü idmandan önce ve sonra, birden mi içiyoruz yoksa gün içine yayarak mı?

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 19:09 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 18:39 ----------

araştırdım, buldum cevabımı ..

11. MuratÖztürk

MuratÖztürk Üye

Beğenileri:
    86
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    1 KG GNC creatine aldım. Bu seneki enerji kaynağım GNC olucak. :)

12. voltaj

voltaj Üye

Beğenileri:
    258
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Ankara
    beklediğimden daha fazla etki yaptı. yükleme döneminin bitimine 1 gün kala yaptığım antremanda kilo artışı sağladı.

önceden barbell curl ü 25 kg ile yaparken gnc creatinden sonra 30kg ile yapmaya başladım dünkü antremanda da 30kg hafif gelmeye başladı

13. StayStronq

StayStronq Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    2aydır BB yapıyorum 1hafta oldu tam bu ürünü kullanıyorum toz formunu elma suyuyla iciyorum cok kısa surede bende etki gostermeye basladı %100verim degil ama ben burdayım ben boşa gitmiyorum diyor bu ürün kesinlikle öneriyorum

14. theoriginal34

theoriginal34 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    GNC Creatine Monohydrate ile Six Star Pro Nutrition: Professional Strength Creatine X3 arasında kaldım ancak GNC nin ürününde sadece Kreatin var Six Star da ise Kreatin Dışında farklı içeriklerde mevcut.Şu anda Protein Tozunun yanına MuscleTech Amino Fx almayı düşünüyorum. Six Star Kretinin İçindekiler hepsi zaten var AminoFx te. Protein Tozu + Amino FX + GNC Kreatin alsam verim alabilir miyim acaba ??

15. lakers44

lakers44 Üye

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    53
    gnc kreatini tavsiye edin derim nedeni ise basit. amino fx in içeriği yeter dediğiniz için ama yinede siz bilirsiniz

16. nikolai

nikolai Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mrb arkadaşlar..foruma yeni üye oldum...bu konu hakkında bilgiye ihtiyacım var...ben kronik miyopati hastasıyım..kaslarımda bu yüzden büyük güçsüzlük var...doktorum bu yüzden kreatin kullanmamı önerdi...6 ay boyunca..gnc'nin amplified creatine 189 tabletlerini kullanıyorum..günde 2 kez her biri 625 mg...ama tamamen raslantı olarak tabletlerin olduğu gibi vücudumdan atıldığının farkına vardım..hiçbir erime olmamış..toz olanını kullanmayı düşünüyorum..2 tabletin yerini 1 gr toz creatine tutar mı? birde ben efor sarfedecek sporlar yapamıyorum..max 2-3 kg kaldırabiiyorum..creatin kullanırken nasıl egzersizler yapmalı mıyım? ya da yapmamalı mıyım? daha önce spor salonlarında böyle bir durumla karşılaşan var mı? cevap verirseniz çok sevinirim...teşekkürler..

17. doğanzzv

doğanzzv Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Selam arkadaşlar ben bu gncnin 120 tabletlik kreatininden aldım yükleme yapmak istemiyorum haftada 3 gün idmanım var bu sporu 2 yıldır yapıyorum kutunun üstünde ant. Öncesi 4 kapsül sonrası ise 3 kapsül yazıyo ama sizce verimli nasıl kullanabilirim elma suyu ile içcem bi faydası olurmu ve bunu kullanırken ve kullanmadığım günler asitli içeçek yada kahve içsem etkisini yitirirmi idman yapmadığım günler kullanabilirmiyim arkadaşlar lütfen bilenler cevaplasın 3 gündür araştırıyorum ağzı olan konuşmuş kime güveneceğimi şaşırdım

18. brhmcr

brhmcr Guest

1 kapsul 700mg ise ve 80 kilo altiysan idman oncesi 3-4 tablet idman sonrasi 3-4 tablet.

Off gunlerde sabah 6-8 tablet.

Gunluk kahve icimini 3 fincana sinirla.

Creatin kullanirken meyve suyuyla alabilirsin ancak zorunlu degildir.

19. doğanzzv

doğanzzv Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Hocam şu anda 90 kiloyum idman öncesi 4 sonrası 3 kullansam idman gunleri dışında kullanmak zorundamıyım?

Değerli Üyemiz;
    Lütfen üyelere kullanıcı adları dışında kelimeler kullanarak hitap etmeyiniz. (kardeş, usta, abi, dostum vb. )
    Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

20. brhmcr

brhmcr Guest

Creatine' i hergun almalisin.

Sayfayı Paylaş