Giyim

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve bigbody tarafından 10 Ekim 2005 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Pump Forever

Pump Forever Özel Üye

Beğenileri:
    458
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ihracat Uzmanı
    Yer:
    Istanbul
    Merhaba

Ben hocamla konustum ocenlikle sizin bahsettiginiz yerden bahsetti o da.. ewde numarası mevcut isteyen olursa atarım.. katalog yolluyrlar, isterseniz gonderiolar.. ama sadece katalogdan seckmek buyuk risk.. En azından ordan alamıs birini gorurseniz, bi deneyin ustunuze once bana kalırsa..

onun disinda, aslinda bu isin üstadlari Lalelideymis.. daha gitmek kısmet olmadı ama Laleli'de merdiwenler warmıs, tas merdiwenler.. orda bu isle ugrasan 2-3 dukkan warmis.. en kisa zamanda, firsat yaratip gidip arastiacam

yazarım sonuclarını.. LAleli'ye yakın oturan warsa bi gidip check etsin please

Saygılar

2. adrenalinshot

adrenalinshot Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    bursa
    Arkadaşlar legal power ürünleri bizim salonda satılıyor...Bursa da..Almanya da çok uçuk fiyatlarda satılıyor bu ürünler.O yüzden Türkiye'de satılmak istenmeyebilir.Sıradan vg tişörtleri 50euro falan.Ama antreman yaparken falan gerçekten kullanışlı tişört-eşofman altları, dışarda gezerken giyilebilecek eşofman üstleri kazaklar mevcut.Üstelik giydiğinizde olduğunuzdan daha iri gözükebiliyorsunuz.İsteyenler olursa bursa dan olanlar benimle irtibata geçsin.Şehir dışındakilere de kargo ile göndermek isterdim ama değmez heralde...

3. jrarnie

jrarnie Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Turkey / İZMİR
    Ya arkadaşlar bu işi netleştiremedik bir türlü :) nereden bulacağız body building giyisilerini...

4. mmt

mmt Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm arkadaşlar legalpower ın ürünlerini ist/büyükçekmecedede bulabilirsiniz.CAN V.E.M spor salonu war toprak hoca çalıştırıyo orda yaklaşık 10 tane eşofman bi okadarda t-shirt var...isteyene ulaşım konusunda yardımcı olabilirim.eşofmanlarda 30 milyon yazıyodu...

5. BaRaCuDa

BaRaCuDa Guest

izmirde nerede war bilen warsa öğrenmek isterim..

6. tonymontana

tonymontana Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    iletişimci
    Yer:
    ankara
    arkadaşlar bu tarz kıyafetler ankarada varmı bilen varsa bi zahmet nerde acaba? :?: :?:

Sayfayı Paylaş