GGG Genady Golovkin

Konusu 'Savunma ve Dövüş Sporları' forumundadır ve TheUbereem tarafından 23 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. TheUbereem

TheUbereem Üye

Beğenileri:
    204
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    isviçre
    Geçenlerde Apple Watch reklami gördüm ve Golovkini farkettim, ama maalesef Amerika hariç bokslan ugrasmiyan Golovkini tanimiyor.
    Kazakistanli Golovkin bu aralar kendi agirlik sinifinda süper sampiyon ve "küçük Mike Tyson lakab"i veriliyor bazen.
    http://boxrec.com/boxer/356831
    Mutlaka bakin:

Amerikada süper ünlü bir sporcu, agir siklet boksör Klitschko tarafindan destek aliyor yada aldi.

2. Asali97

Asali97 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Çok iyi bir boksör ayrıyeten floyd la bi maç yapsada egosunu bi indirse

3. flame2013

flame2013 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Doğru çok başarılı bir boksör. Fakat floyd'u yenmesi için nakalt etmesi gerek. Çünkü hakemler sürekli olarak floyd'a iltimas geçiyorlar. Pacman ile yaptığı maçta %99 yenilmişti. Fakat Pacman'i mağlup saydılar.

4. Crysthalmen

Crysthalmen Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    Istanbul
    Arkadaslar 23 nsandan sonraki macinda Floyda meydan okuyavak. Esinlestirldii iki tarafda onayladi. Insanlik tarihinin maci adim adim geliyor.

TheUbereem bunu beğendi.
  5. barfiksPro

barfiksPro Üye

Beğenileri:
    150
    Ödül Puanları:
    53
    floyd emekli oldu kendisiyle maç yapması mümkün değil

6. Ludendorff

Ludendorff Üye

Beğenileri:
    252
    Ödül Puanları:
    73
    Canelo-Khan maçının galibiyle karşılașır muhtemelen.. Saul Alvarez i yenerse zaten floyd falan hikâye..

ASUS_Z010D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Crysthalmen

Crysthalmen Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    Istanbul
    Floydun hakkını yemeyelim arkadaşlar. Adam 21. Yy in efsanesi bence. Karakterini bilmem ama yetenekli bir boksordu.

8. barfiksPro

barfiksPro Üye

Beğenileri:
    150
    Ödül Puanları:
    53
    öyle deme bence floyd'un canelo'yu harcamışlığı var. ne kadar tarzı sevilmesede dünyanın en iyi defansif boksörüdür floyd. hatta öyle yetenekli ki maçlarını izlerken hepiniz anlamışsınızdır atağa geçtiğinde çok kolay yumruklarını tutturmasına rağmen istese rakiplerini kolayca nakavt edebilecekken kendisi hiç riske girmeyip bilerek yada inadına defansif dövüşüyor. ama kendiside diyor tarihte hiçbir boksör benim kadar çok çalışmamıştır diye.

9. Ludendorff

Ludendorff Üye

Beğenileri:
    252
    Ödül Puanları:
    73
    canelo yu nasıl harcadı? hakem kararıyla mı :) bariz üstünlük görmedik maçta.. zaten bir hakem berabere diğerleri 2 puan fark verdiler.. ben mayweather ın canelo karşısındaki kadar geride savunma yaptığını hiç görmemiştim, herif ringten çıkacaktı nerdeyse.. savunması konusunda katılıyorum ama açık dövüşürse rakiplerini kolayca nakavt eder diye birşey yok, hakemlerle de arası iyi zaten :)

10. barfiksPro

barfiksPro Üye

Beğenileri:
    150
    Ödül Puanları:
    53
    hakemlerle arası iyi dediğin zaten kendi hakemi. arası iyi olmayı geç adam kendi hakemini koyuyor hep. aslında öyle olmaması lazım. birde o maçı çok izledim son round lara doğru canelonun canı çıkacakmış gibi bir hali varken floyd yine ilk round daki gibiydi. floyd eski maçlarında daha cesur daha girişken dövüşüyordu aslında son zamanlarda böyle defansif dövüştü bence ilk zamanlar kaybedecek çok şeyi olmadığı için ve sonralardan riske girmemek için o tarzda dövüştü hep.

ben canelo vs ggg maçınada pek sıcak bakmıyorum çünkü ggg'nin fiziki üstünlüğü çok. yani canelo yenilebilir ki büyük ihtimallede öyle olacak. canelo da bunu bildiği için maç yapmaya pek sıcak bakmıyor çünkü adam tam bir terminatör. yani siklet farkı var ikisinin dövüşmesi pek adil değil gibi.

Ludendorff bunu beğendi.
  11. Ludendorff

Ludendorff Üye

Beğenileri:
    252
    Ödül Puanları:
    73
    Mecbur yapmaları lazım, golovkin wbc nin interim yani geçici şampiyonu diğer kemerlerin yaninda, canelo- khan galibi asıl şampiyon olacak ve golovkin ile ringe çıkacak.. öyle olması lazim..

ASUS_Z010D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

12. onurkfb

onurkfb Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Yeniceğini bildiği için maç yapmıyor mu ? Tam tersi olması gerekmiyor mu herkesin istediği büyük bir maç,maça çıkmazsan WBC kemerini almakla tehdit ediyor,büyük bir para kazanacaksın kazanacağını bileceksin ve dövüşmeyeceksin bana biraz mantıksız geldi.Canelo 8. Raundu göremez olurda cesaretini toplar o maça çıkarsa burdayım.

13. Ludendorff

Ludendorff Üye

Beğenileri:
    252
    Ödül Puanları:
    73
    beklendiği gibi canelo nakavt etti.. golovkin'den korkmadığını söyledi..

Sayfayı Paylaş