Gerçek kuvvet

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve nbr65 tarafından 12 Nisan 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. nbr65

nbr65 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Beyler Ben gerçekten çok güçsüzüm güçlenmek için bu spora başlıcam bilenler bilir öncedende konu açmıştım ama başlayamadım
    Beyler kas hücrelerini şişirerek görüntü yapıp sorna o kasların erimesini istemioyurm + merdiven gibide olmak istemiyorum güçlenmek istiyorum kaslarımı şişirmek değil güçlenmek nasıl olabilir nasıl bir teknik kullanmam gerek neler almam gerek.Salonda yapıcam

2. Azazel

Azazel Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    Güçlü kas demek, daha fazla kas demek. Bir de kondüsyon kısmı var bu işin tabi, 100kg Bench Press basan biri 6 ay ara verip tekrar Bench sehpasına yatsa 60-70 kilo basabilir ama hala kas kütlesi hemen hemen aynıdır. Kısacası Güç=Kas+Kondüsyon. Salonda normal ağır program uygulayacaksın, zaten merak etme... Çok kasım var diye şikayetçi olamazsın. Bu forumda kimse çok kaslılıktan şikayetçi değil, hedefine ulaşman 1-2 ayda gerçekleşmiyor. Yıllar alıyor. Normal body programı uygulayın, ağır kilolarla çalışmaya bakın. Kolay gelsin, başarılar dilerim...

nbr65 bunu beğendi.
  3. nbr65

nbr65 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    14,5 yaşındayım 1 tane şnavı zar zor çekebiliyorum kas lı bir görüntü tabiki isterim ama önce güç o 2. planda kilo almak için supplement vsr vsr salon parası için harçlıklarımı birriktirmeye başladım çok saolun başka yorumu olan

4. nbr65

nbr65 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    ya abiler araştırdım fitness da da kas geliştirliyomuş pek ağır değilmiş bu fitness işi nasıl ben gücü fitnessla yyapabilirmiym kickboksa gidicem esneklik önemli ama hiç güç yok :(

5. smltncr

smltncr Yeni Üye

Beğenileri:
    214
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Denizli
    kaslarımı şişirmek değilde güçlenmek istiyorum demişsin bu biraz mümkün değil gibi geldi kasların ne kadar büyürse o kadar güçlenirsin sen vücut geliştirmeye başla beslenmene dikkat et nasıl güçlendiğini kendinde göreceksin güçlenmekle beraber doğal olarak kaslarında büyüyüp şekillenecek

6. nbr65

nbr65 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    peki fitness lada kas yapılıyomuş hemde bacak açma esneme sorunu yaşamadan fitness hareketlerine ve nasıl gerçekmi doğur oldunnu nerden bulabilirmi öylemi gerçekten

7. kaldıray

kaldıray Üye

Beğenileri:
    215
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    fotoğraf
    Yer:
    marmaris
    kardeşim ip atla yavaş yavaş 10 dakkaya kadar çıkartmaya bak. çakı hareketini yap, merdiven çık koşa koşa raki gibi en eski teknikler en etkili olanlardır. güç bacaklardan başlar. şnavı biraz ısınmadan çekme ısındıktan sonra daha iyi çekersin moralin gelir. mesela 10 dakka koş sonra ınav çek 1 yerine 2 çekersin zamanla da artar. salona gittikten sonra da hocanla program yaparsın gerisi gelir.

bunların hepsinden önemli bişi var her gün vazgeçmeden dene önemli olan arasıra çok iyi yapman değil sürekli yapman. yazsonu kaç şınav çektiğini sööyle bakalım gelişmeye inanamayacaksın

Son düzenleme: 12 Nisan 2009
  8. muscle_pump

muscle_pump Yeni Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    0
    14 yaşındasın daha gelişiminin tam oturmadığını düşünüyorum 18 yaşına kadar daha gelişirsin acele etme derim...En azından ağırlığın altına girme dıbıl kalırsın:D

9. semto_lopez

semto_lopez Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    güç kazanmak için hafif ağırlıkla çok tekrar yapmak gerekmiyomuydu?

10. nbr65

nbr65 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Fitnessla kas nasıl oclak ,???

11. smltncr

smltncr Yeni Üye

Beğenileri:
    214
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Denizli
    fitness ın amacı bazı haraketlerle formunu korumak zinde kalmak bodybuilding(kas inşaası) amacı kasları geliştirmek, büyütmek ve güçlendirmek için yapılır her ne kadar ikisi aynı şey gibi görünsede birbirinde çok farklı şeyler

12. nbr65

nbr65 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    siz ne önerirsiniz boyumu çok düşünüyorum fitness daha hafif geldi ne dersibniz

13. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş