Genrise Whey Protein

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve Despo tarafından 1 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Çok iyi

oy sayısı 148
    41,9%
  2. Orta karar

oy sayısı 144
    40,8%
  3. Başarısız

oy sayısı 61
    17,3%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 291 üye.
  1. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    bende izole çikolatalı kullanıyorum karbonhidrat oranı sıfır ama tat bence çok iy

aramizda kalsin bunu beğendi.
  2. aramizda kalsin

aramizda kalsin Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Bugun yeni sapirislerim geliyor tekrar paylasirim hem kaliteli hemde fiyati cok uygun genrise nin

3. tunabey

tunabey Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar şu an instant whey 2.1 kg 99 TL'ye alabiliyorum. Diğer ürünlerde de indirimim var isteyen arkadaşlar özel mesaj atabilir. Sporlu günler! ;)

4. Dvrmchrky

Dvrmchrky Üye

Beğenileri:
    435
    Ödül Puanları:
    73
    Ben son kutularım biter bitmez protein tozu ve kazein davasını kapatıyorum. İyi beslenen birisiyim neden kullandım ki...Arada öyle saçmalıyorum işte:)

5. çağan13

çağan13 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    Ankara
    Genrise güzel indirim kampanyası başlatmış ben ürünlerimi yeni aldım artık bi sonraki kampanyaya inşallah

6. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    evet yeni indirim olmuş tam parasız zamanıma denk geldi :D 2100 gr whey instant 95 tl izolesi 130 tl

complex kullanan oldumu hiç
    Etkisi: Whey Protein Complex Whey Protein’ in ürün bilgisine ek olarak; proteinlerin daha iyi asimile edilerek kas proteinine çevrilmesi için L- Leucine, bitkisel extractlar ve vitaminler içermektedir. L-leucine, antrenman, iş yoğunluğu ve zihinsel yorgunluk sebebiyle oluşabilecek ,yorgunluk sinyallerinin beyine gönderilmesini engeller. Bu şekilde sporcunun enerjik kalmasını ve konsantrasyon kaybına uğramamasını sağlayarak refleksleri canlı tutar. Spinat extraktın içeriğindeki Beta- Ecdysteron, vücudun dayanıklılığını ve gücünü artırır. Yağsız kas kütlesi yapımını hızlandırır. Papaya extraktın içerdiği papain enzimi, doğal bir mide enzimi olan pepsinin fonksiyonunu sağlayarak, hazmı kolaylaştırır. Ananas extraktın içerdiği bromelain, protein sindirici ve güçlü anti-iltihabi özelliklere sahiptir. Mükemmel bir sindirim kolaylaştırıcı olan bromelain, yiyeceklerden ve tamamlayıcılardan besin emilimini artırır. Piperin: proteinlerin emilimini arttırılmasına yardımcıdır.

özellikleri böyle yada öneren varmı

7. nalpagutt

nalpagutt Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaslar bende vg yeni basladım ve genrise çilekli kullanıyorum . Spordan önce süt ile sonra su ile içtim . İkisinin tadıda berbat ve midemi kaldırdı . Agzımda resmen pütürlü bir tat bırakıyor sizdede böylemi ? Gerçekten içilecek gibi değil . Çözümü varmıdır ? Ben tozumu cok atıyorum acaba 1.5 Ölçek atıyorum 30 gr için . Allah askına bir yardım toz çöpe gidecek ..

8. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    bende çikolatalısı var tadı gayet yerinde ama 300 gr su ile içiyorum tavsiye edilen o azmı atıyosun acaba

9. Darkmoon53

Darkmoon53 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    2ölçek hassas terazi ile ölçtüm 30gr yapiyor. Ayrica isolatin tadi cok kotu. Genrisenutrition dan siparis vermistim

HTC One mini 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

10. ilkrkaya

ilkrkaya Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Kesinlikle tadı berbat kokusu berbat ben ınstant muz aromalı aldım Türk şirkete destek olayım vs diye tadını düzeltemezlerse ilk ve son alışım cidden içine vanilin , tatlandırıcı katıp anca içebiliyorum.Kısacası tadı gram umurunuzda değil ise ve whey ihtiyacınız var ise alın aksi taktirde ben böyle rezalet bir tat hayatımda çok az tatmışımdır umarım tat konusuna çözüm getirebilirler.Performans olarak ise klasik whey bunun öncesinde scitec kullanmıştım performans olarak aralarında bir fark sezmedim içinde whey olduğunu gaz sistemim dahil bütün iç organlarım doğrulayacaktır.
    --- Mesaj birleştirildi, 14 Ekim 2016 ---
    @nalpagutt her shake içine 1 paket vanilin veya tatlandırıcılardan kullanabilirsin hiç olmazsa o kötü tat gitmiş olur

11. Darkmoon53

Darkmoon53 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaslar tekrar tekrar tarttim 1.5ölcek Kimi zaman 30gr'a Kimi zaman Daha az gelebiliyor sebebide tozun Kivami pudding Gibi

HTC One mini 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

12. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    arkadaşlar çok tereddütte kaldım 2100 gr alacağım. izole ve standart instant arasında yaklaşık 40 tl fark var. 10 tlde kargo ödenmiyor izole alırsak. izole için 30 40 tl fark verilirmi? verilirse izolenin instanta göre farkı nedir. glütamin kreatin olduğunu biliyorum az miktarda. başka ne farkı olabilir.

13. ilkrkaya

ilkrkaya Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Izole wheyle normal whey arasindaki temel fark izole daha saf bir bicimdedir wheye gore şeker yağ orani 0 a yakin veyahut 0 dır ve vucud tarafindan daha hizli sindirilir

14. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    izole var bendede 3 4 güne biter diye tahmin ediyorum. hangisini alsam bilemedim

15. ilkrkaya

ilkrkaya Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Genrise firmasına tat konusunda feedbackimi cevaplamak için bizzat Sadık bey beni aradı ve güzel bir konuşma fırsatı buldum kendileriyle.Bir firmanın patronunun müşterisini arayıp ilgilenmesi gerçekten çok hoşuma gitti.Bana birde sütle denememi tavsiye etti ve gerçekten sütle gayet güzel oluyor.Su ile ise burada da yazmıştım tadının kötü olduğunu vs. o ilk gün ki verdiği o kötü tadı vermiyor sonuçta ağız o tada alışıyor.Su ile içilemeyecek kadar kötü diyemem, hiç olmazsa bir 3-4 günlük tada alışma sürecinden sonra fakat sütle gerçekten çok hoş oluyor.Su ile de hoş bir tat yakalanması dileğiyle. :)

16. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    1 aydır hemde izole olanı kullanıyorum tadı en düşük en kötü diyebileceğinizi. ben bunu içerken süt içmişim gibi zevk alıyorum nasıl beğenmiyor millet şaşırtıcı doğrusu. evde tozu karıştırıp götüren var ise tad kötü gelebilir çünkü durdukça kokusu değişiyor . ben içtikten sonra eve dönünce bi kaç saat sonra yıkıyorum shakerı. kötü kokuyor o esnada oda gayet normal. suyla çok rahat içiyorum

17. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    indirimdeyken yakaladım 150 tlye 70 servislik yüzde 90 protein içeren yani 100 gramda 90 gr protein olan bir ürün :) 2. siparişim ilk ufak 24 servisliği sipariş vermiştim. diyet yapmama rağmen bölgesel olarak kol göğüs hacmim arttı memnun kaldım.

18. KrAll5759

KrAll5759 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Spor hocam tavsiye etmedi bilgili arkadaşlar ulaşabilir mi bana ürün Nasıl

Sent from my iPhone using Tapatalk

19. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    salondaki hocaya sorunca banada tavsiye etmedi , sebebi ise çok reklam yapan bir firma değil ve bir kaç şirket türk ürünlerinin adını karaladığı içindir muhtemelen. ama son paylaştığım fotoğraf o ürünün aynı değerlerini yurtdışından gelen bir şirketten al 250 260 tlye alıcaksın. izole özel işlem görmüş ve yüzde 90 protein içeriği var.

KrAll5759 bunu beğendi.
  20. KrAll5759

KrAll5759 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Hatta bi kaç kişi şişirme ürün dedi nişasta felan basıyorlar dedi bende öğrenciyim korkarak yaklaşıyorum biraz parayı zor denkleştiriyoruz

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sayfayı Paylaş