GELIŞMIYORUM YARDIM

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve magi suyat tarafından 26 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. magi suyat

magi suyat Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Herkese merhabalar benim sıkıntım yaklaşık 1 buçuk yıldır gelişemiyorum ne 1cm boyum uzadı nede 1 kilo alabildim 17 yaşındayım 1.70 boyundayim ve 55 kg yim 1.5 sene önce 5 ay vg yaptım biraz büyüdüm bırakmak zorunda kaldım ve aldığım 4 kg yi 3 haftada verdim eski halime döndüm yaşıtlarım benden küçükken hepsi bu süre içinde beni gectiler boy olarak olsun hacim olarak olsun hepsi benden daha büyük ne yapmam lazım hergün barfiks şınav cekiyorum ama yerimde sayıyorum yardım edin lütfen beslenmem orta ama bir insan hiç mi büyümez hele büyüme çağında hep bunu kafama takıyorum üzüntüden saçım dökülüyor nolur biri yardım etsin çok kötü durumdayım

2. mehmet67

mehmet67 Üye

Beğenileri:
    99
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    istanbul
    Çok tecrübeli sayılmam ama senden çok daha tecrübeli sayılırım :)
    1. Boy ve saç konusu daha çok genetik.Örneğin benim boyum13 yaşımdayken 169 du şimdi 1.71.Yaşım 19 ama saçlarım dökülüyor.Bunlar genetik.Önce bunları koy cebine.
    2. olarak gelişememende de genetik faktörlerin etkisi var.Fakat tamamen genlere bağlı değil.Boyun uzar diyemem ama doğru beslenme ile kilo alabilirsin.Antrenmanlarını hergün yapma.Nasıl ki az uyuyan insanların gelişiminde sorun çıkıyorsa dinlenemeyen kasların gelişimi de istediğin kadar olmaz.Uzman birinden görüş almalısın

magi suyat bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş