Geç kalınmıs spor

Konusu 'Savunma ve Dövüş Sporları' forumundadır ve furkanyıldız54 tarafından 1 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. furkanyıldız54

furkanyıldız54 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Oncelikle Selamun Aleykum 18 yaşındayım. İcimde hep spor yapmak için istek olmustur ancak maddi imkanlar nedeniyle spor yapamadım hiç. Şimdi ise spora başlamak istiyorum. Suana kadar hiç spor yapmadıgım için vucudum kaslı degil 1.67 boyum ve 64kiloyum. Wing chun- wushu veya kick boks yapmak istiyorum. Çabuk ögrenen birisiyimdir. Çabuk adapte olurum. İradem kuvvetlidir istedigim seyi yaparım. Wing chun-wushu veya kick boks için ilerisini düsünüyorum musabakalar falan. Gec kalmış durumdamıyım yoksa hala bir sansım bulunuyormu?

2. bahadirhtp2

bahadirhtp2 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    没有不长草的园子。yani çin çan çon yani anlamı tohum olmadan bahçe olmaz :D

Crilanqa bunu beğendi.
  3. hobcin

hobcin Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    7 yaşında bir tapınakta başlamalıydın çok geç kalmışsın:) şaka bi yana çok gençsin , nie geç kalasın vücudun zaten 3-4 ayda toparlar bu tür sporlar için en azından öğrenirken avcayip bi kas falan gerekmez, daha çok antrenman enerjisi lazım olur , dediğin özellikler yani disiplin falanda artı yönün olur. Şu an tanıdığım 34-35 yaşında win tzun hocaları var 24-25 yaşlarında başlamışlar... Savunma sporları iyidir başla keyfini çıkar...

4. Serhat..

Serhat.. Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    18 yasin neresi geç 24 yaşında baslayanlari biliyorum bebesin olum sen daha git yap

Sayfayı Paylaş