Gaspari Nutrition Amino Max 8000

Konusu 'Amino Asitler' forumundadır ve Despo tarafından 31 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasil ?

1. Başarılı

oy sayısı 331
    54,6%
  2. Orta Karar

oy sayısı 231
    38,1%
  3. Başarısız

oy sayısı 44
    7,3%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 311 üye.
  1. onbir

onbir Üye

Beğenileri:
    517
    Ödül Puanları:
    0
    5 önce 5 sonra yerine 4 4 olabilir 5 cok pro lar icin.

10 tane sonra almanı kim söyledi yada nerden duydun sana da sacma gelmedimi 10 tane sonra almak erbakanhoca?

şimdi bu aminoyu 5 antrenmandır alıyorum etki var gibi biraz ama icindeki taurin hicbi patlama yapmadı içinde de sadece leucine ve taurine olmasını dogru bulmadım acıkcası keske hepsinden yüksek oranda olsaymış bir kez daha amino alacaksam bu olmayacak.umarım görüşlerim bir iki kişiye yararlı olmuştur hepinize iyi sporlar...

2. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    5 tablet çok prolar için mi ? çok pro nasıl oluyor :) ayrıca 5 çok pro oluyor 4 normal öyle mi.amino alt tarafı yani ne bu öyle 5 olmaz 4 okey oluyor.5 tablette 8 gram protein var ve bu az bir miktar.15 gram amino civarı idealdir.eğer doz bu gibi aminolarda düşükse tablet miktarı arttırılabilir.ErbakanHoca'ya katılıyorum..

ErbakanHoca bunu beğendi.
  3. ErbakanHoca

ErbakanHoca Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    0
    Dostum şöyle ki;
    Ben antreman öncesi doğal Nitrikoksitlerimi alıyorum,nedir bunlar;
    -yavaş sindirilen karbonhidratlar.Makarna,Bulgur,Tam buğday ekmeği,patates...
    Bunlar bana zaten Naim süleymanoğlu kudreti veriyor :)
    ciddi manada mükemmel pump etkisi yapıyorlar.
    Ve antrenman sonrası 10 adet gaspari aminomax =16 gr. protein ediyor.
    çok değil bence...
    Önce almak işime yaramıyor çünkü antrenman öncesinde mükemmel şekilde herşeyimi alıyorum.
    SOnrası en kritik andır ve 16 gram direk hızlıca kana karışıyor çünkü bu %91 hidrolize laktabulminden elde edilmiş bir aminoasit.
    O yüzdendir ki Ben çok verim alıp ölçü aldım sen ise üründen yakınıyorsun :)

kenan_23 ve AngryHun bunu beğendi.
  4. onbir

onbir Üye

Beğenileri:
    517
    Ödül Puanları:
    0

valla kendince açıklamışsın susmaktan başka çare kalmıyor :) protein tozu aldıgım icin 5 ten fazla almadım ama üründen yakınmamın sebebi taurinin etkisizliği:))

5. 007EMRE

007EMRE Üye

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İstanbul
    Valla ben bu ürünü çok etkili buluyorum.100 gr üründe 35.066 gr leucine var ve 31.000 gr taurine var yani bunları 5 tablet yani 8 grama bölünce 5 tabletten 4 gr kadar leucine ve 3.5 gr kadar taurine alıyorsunuz antrenman oncesi 5 ve antrenman sonrası 5 yapınca bu sayı ikiye katlanıyor ve toplamda 8 gr leucine ve 7gr taurine alıyorsunuz ve diger tüm aminoasitler bu ikisi kadar olmasada var ürün cok iyi bence bu ürün dururken bcaa almak pek mantıklı değil.Tablet sayısına göre fiyatıda digerlerine göre gayet uygun :)

6. Kasper13

Kasper13 Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    Bende bu ürünün iyi etkisini gördüm tavsiye ediyorum. Türkiye'den aldıgımı bitirdim. 5 antreman öncesi 5 antreman sonrası tavsiye edilen miktar. Şimdi yeni Amerika'dan geldi. 350 tablet 4 önce 4 sonra içilmesi öneriliyor birde bunu denicem bakalım Türkiye'de satılanla arasında etki anlamında bir fark var mı.

7. Mr.Life

Mr.Life Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Selamun Aleyküm değerli arkadaşlarım,
    10 gündür kullanıyorum ürünü.Yorum yapmak için henüz çok erken tabikide.Kutu bitiminde tekrar değerlendirmeleri yazacağım..Selametle..

moothy bunu beğendi.
  8. emiroğlu84

emiroğlu84 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    tam bir hafta oldu başlayalı 4 antreman yaptım etkisi psikolojikmi bilmiyorum ama yaptığım araştırmalarda gaspari için yazılanların sanırım boşa olmadığını belli etti bu ürün son antremanım yani 4 . antreman itibariyle etkisini fazlaca hissettirmeye başladı içeriğindeki taurinden mi kaynaklanıyor bilmiyorum fakat hiç böyle sağlam antreman çıkardığımı görmemiştim ve kullandığım ikinci amino asit . ilk amino twinlap likitti oda iyiydi ama gaspari şaşırtıcı şekilde etkiledi beni

9. emre.koc

emre.koc Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bunun kreatin le farkı ne arkadaşlar ? amino max 'ın

10. Erkel

Erkel Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    USA da satılanla burdakının tablet sayısı bıle farklı. Aynı urun olsa ıcerığındekı leucıne oranından dolayı kullanmayı cok ısterdım.

11. cannibal

cannibal Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Marine Engineer
    Yer:
    Tuzla
    Yaklaşık 7 aydır spor yapıyorum gaspari amino 8000 aldım ben daha once supplement kullanmadım ılk kez basladım 2 hafta oldu ılk gunlerde etkı gormedım fakat 3.gunden sonra gercekten performansa etkı ettıgını soyleyebılırım yanı eskıden 1,5 saat antreman yapar 30dk ıse cardio yapardım sımdı hepsı 1,5 saatte tamamlanıyor olması gerektıgı gıbı 5-5 alıyorum daha once bahsedıldıgı gıbı urun tr de 325 tablet satılıyor 1 porsıyonu 5 tablete denk gelıyor yenı baslayan arakdaslara ıste benım gıbı 5-5 dırek degıl de 4-4 ılk hafta sonrakı hafta 5-5 tavsıye ederım urun guzel ama tek sorun su bende carpıntı yaptı 7 aydır spor yapıyorum + protein agırlıklı beslenıyorum bugune kadar 1 kez olsun sorun yasamadım ne zaman amino aladım sorunlar basladı acaba ben pıskolojık olarakmı bu sekılde bır sorun yasadım yada banamı :D patladı anlayamadım bu konuda deneyemlı arkadaslar varsa bılgılendırırse sevınırım

12. Suçicek

Suçicek Üye

Beğenileri:
    290
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Bursa
    Fiyat ve etki olarak uygun gözüküyor,kullanıpta etki gören arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim.En kısa sürede bu ürünü almayı düşünüyorum.

13. xstore

xstore Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Şu anda bu ürün elimde mevcut hiç açılmamış,kullanıcı yorumlarını okumadan almıştım.Fakat kullanıcı yorumlarını ve tavsiyelerini okuduktan sonra cumartesi günü gidip weider 2200 veya 3001 ile değiştirmeye niyetliyim.Zaten pek fiyat farkıda yok.

14. badboy9119

badboy9119 Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    0

psikolojikte yapmış olabilir hocam ama sen gene de dikkat et. Kas yapcam diye başka şeylerden de olma..

15. kizilkan

kizilkan Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar bu urun mu yoksa muscletech amino fx i mi onerirsiniz?

amino fx toz gasparinin bu urunu ise tablet..

bugun yarın alıcam karar weremedim. Amino fx ten bi kutu kullandım antrenman
    oncesi iyi enerji weriyordu. Siz ne dersiniz hangisini almalıyım?

16. toprakyalin

toprakyalin Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Dostum ben bir kutuyu bu gün bitirdim. Şunu söyleyebilirim gasparinin glutamin ve creatininide kullandım. Çok başarılı. Amino olarak antremanların sert geçse bile setlerindeki süreler kısalıyor hemen tekrar ağırlığı basmak istiyor vücut. Birde anremandan sonra sağlam göğüs çalıştın diyelim yorgunluğu ve o bölgedeki acı ağrıyı azaltıyor.

Şimdi suplementlerimi hazırlayan dükkandaki sorumlu bu ay gasparinin aminosu yerine prolab amino 2000 verdi. Değerleri bir serviste Universal 2700 den daha yüksek ve daha iyi. Karar yinede senin ben kullanmış birisi olarak yorumlarımı yazdım.

17. kizilkan

kizilkan Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Bende dun aldım ve yogun bi gogus antrenmanına girdim. 5 once 5 sonra olarak kullandım midemi bulandırdı antrenmandan sonra 2 saat kadar rahatsız etti beni. Anlamadım. Umarm iyidir. Şimdi amino max 8000 ve muscletech nitrotech protein tozu kullanıyorum. Başka bişey almıyorum. Olduğu kadar =) iyi çalışmalar.

18. ZANE

ZANE Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ürünü yaklaşık 5 aydır kullanıyorum arkadaşlar. 2 kutu bitirdim 325 tabletlik bcaa oranları gayet iyi ve çok memnun kaldım üründen. hem bulk hem diyet döneminde kullanabilirsiniz. Hap boyutlarıda gayet iyi yutarken sıkıntı olmuyor.

19. cannibal

cannibal Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Marine Engineer
    Yer:
    Tuzla
    aynen hoca bende bıraktım supplement kullanımı suanda bıraz perfomance dusuklugu olsada devam :)

20. deepblue01

deepblue01 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    sporcu
    güzel bi ürün başlangıç seviyesindeki arkadaşlar tavsiye ederim

güzel bi ürün tablodaki degerleri içinde barındıran sözünün ehli bi markaya ait şahsen başlangıç seviyesindeki aminolar içinde en iyisi diyebilirimim weiderden daha iyi bnm gözümdebench_O

Sayfayı Paylaş