Galatasaray'ın ŞL Çeyrek Finalde kimle eşleşmesini istersiniz? Neden?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve TheKing tarafından 13 Mart 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 34 üye.
  1. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    ahahha dün bir arkadaşa da aynı oldu galatasaraya 2/2 verecekmiş barcaya 1/1 verecekmiş bir de dortmunta verecekmiş akşam iş çıktığı için kuponu yatıramamış :D:D:D

ya porto iyiydi de işte , malaga çok dengesiz takım bazen aşırı iyi oynuyorlar bazen berbat oynuyorlar dengeleri yok...

malaga gelirse galatasarayın tur atlama şansının olduğunu düşünüyorum çünkü istikrarlı bir takım değil malaga , ayrıca galatasaraydan daha tecrübesiz bir takım avrupada...

2. capcupmacit

capcupmacit Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    28
    aralarındaki en güçsüz takım Porto, Porto eşleşmesi güzel olur.Ama Barcelonayla eşleşirse Glalatasaray çok heyecanlı bir maç olur ve barcelona yı istanbulda izleyebiliriz :)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 00:32 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 00:29 ----------

Porto elenmiş bile :D

3. mr_dblue

mr_dblue Üye

Beğenileri:
    1.363
    Ödül Puanları:
    123
    Malaga taraftarına sorsalar siz kimi seçersiniz diye eminim onlarda gs diyecektir..

Bana sanki beyern ile eşlecekmişiz gibi geliyor...
    Dünkü röportajlarda selcuk dortmund istedi..
    Hamit ise bayern dedi..iyi takımmış ama kötü günlerinde de cok etkisizlermiş..Bir yakalarsak affetmeyiz tarzında konuştu...:D

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 00:49 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 00:46 ----------

Ancak Hamit e " ya onlar sizi yakalarsa" şeklinde bir soru sorulmadı:D

4. nofear

nofear Üye

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    ibrahimoviç yüzünden psgyi istemeyenler vardı ama ceza almış oynamayacakmış bilgilendirmek istedim :) bu arada psgnin defansı içler acısı

5. Aramiss

Aramiss Üye

Beğenileri:
    171
    Ödül Puanları:
    53
    Bana Göre Çıkmasını İstedigim takımlar : Malaga,Psg,Juventus
    Dortmund bayern barca rreal gibi takımlar 2-3 gol atıp geriye cekilmiyorlar, Maç sonuna Kadar Atabildigi Kadar Atmaya Calısıyorlar, En Azından Yenilsek Bile Farklı bir yenilgi Olmasın :D

6. obensaltan

obensaltan Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    53
    Barça, real, bayern: çıkıpta elersek zaten kupayı bile kazanacak güç var demektir en zorlu üçlü...
    juve dortmund: ikinci kademe zor grup. elemek bizim için çok çok ciddi bir başarı olur...
    psg: rakipler içerisinde takımı tam oturmayan tek takım, ibra da cezalıymış. başa baş mücadele olabilir...
    malaga: galatasaray için en kolay kura olmakla birlikte en risklisi. heyt malagayı çektik lokum gibi kura muhabbeti olursa kötü sürpriz olabilir. sonuçta biz barça real çıkmasın derken her sene barça realle toplam 4 maç oynayan bir takım bu takım. her şeye rağmen malagayı galatasarayın elemesi sürpriz olmaz benim için...

Açık konuşmak gerekirse barça bile çıksa benim umudum var. sonuçta futbol bu adamlar 50 atak yapar, girmez de girmez 1 gol atar, sen 1 kere kaleye gidip 2 gol atarsın elersin

7. YandımAli

YandımAli Üye

Beğenileri:
    615
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Bilişim Teknolojileri ve Programlama
    Barcada çıksa umudum var benim ne zaman ne olacağı hiç belli olmaz:).Tek sorun yenilirsekte fark yemeyelim yeter.:)

8. j.claude.er

j.claude.er Üye

Beğenileri:
    438
    Ödül Puanları:
    73
    eleyebilecegimiz iki takım var bence o da psg ve malaga onlarında çıkması çok büyük sans olur...

burası galatasaray için gidilebilecek en son noktaydı yani bundan ötesi olursa kesinlikle bu bizler için bence fazla olur supriz olur... herkesinde dediği gibi malesef defans yapmayı bilmiyoruz en önemlisi kontraya çıkamıyoruz gömülüyoruz... eger kontraya cıkabilsek zaten shalkeninde 60 metre ileri geri gitmekten nefesi kesilirdi adamlar ikinci yarı akın akın geldi... 3. golü yemememiz şanstı... ama iyi yanlarımız yok mu var hucum olarak mükemmeliz.
    barcelona madrid bayern munich bu üçlü karşısında zaten hiç sansımız olamaz ne kadar gol atarsak atalım defans yüzünden yeniliriz eleniriz.
    gerçekci olmamız gerekirse ben bi galatasaraylıyım ama final bi hayalden öteye geçemez...
    ama fenerbahce için uefa finali oldukca gerçekci önemli olan bu başarıları tekrar etmemiz.

galatasarayın karşısına malaga veya psg gelirse eleyebiliriz ama diğerleri yok zor kandırmayalım kendimizi

Son düzenleme: 14 Mart 2013
  9. gorky53

gorky53 Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    Barcelona gelsin kaliteli maç izleyelim :)

10. brhmcr

brhmcr Guest

Bir fazla tur ulkemize daha fazla gelir getirir, Hayirlisi olsun tabi ama mumkun oldugunca ileri gidelim, biliyorum cok opportunist yaklastim ama buraya kadar gelmekte basari, bundan sonrasi icin gelir gozuyle bakalim :)

11. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    Çok gerçekçi bir açıklama olmuş.

Rakipler
    real
    dortmund
    juventus
    psg
    barca
    malaga
    bayern

Burada Real Barca Juve Bayern zaten belli hem bireysel çok ciddi silahları ve gerçek bir takım oyunu var.

PSG burada zayıf halka gibi görünüyor ancak arapların takıl satın alma furyasının son örneği Silva ibrahimovic pastore gibi çok öne cıkan yıldızları var ve ligdede çok iyi futbol oynuyorlar. Son transferlerii ise beckham ama ben bu transverin futbol amaçlı değil biraz daha medyatik oldugu kanaatındeyım.

Dortmund genç ve almanyada birkaç sene fırtına gibi eti Lewandowski Reus Götzeve nuri gibi slahları var defansı ise güçlü bir ekip ayrıca çok genç 24 felandır en fazla yaş ortalaması .

Burada en zayıf rakip malaga gibi görünüyor ancak ıspanya lıgınde 4 durumdalar. Şunuda unutmayalım ispanyada 3. olan takımda sampiyon sayılır real ve barcanın arkasında bitirmek bile zor.

Ayrıca ispanyol futbolu çok hızlı ve pas özellikli bir oyun ayrıca malagayı da izliyorum çok hızlı geri dönen bir takım. Ancak öle çok güçlü bir hücum hattı yok .

Schalke maçında galatasaray turu geçti ancak bu maçlarda şunu gördük çok ciddi savun ve 2 . bölge eksikleri var.

Schalke çok atak yaptı gerek muslere gerek son vuruşlardaki kötü kullanışlar turu galatasaraya getirdi.

Ben Malaga dışında rakipleri zorlayacağını ancak geçme sansının düşük olduğunu sölüyorum.

Bazı arkadaşlar duygusal davranmasınlar Barca Real Bayern gibi üst sınıf takımların oynayınca türkiyede 3 4 gol atamayacağı takım yok bu bir gerçek.

Birisi dünyanın en iyi pas yapanı birisi en iyi kontra atak takımı diğeri ise alman sistemi ile maçın 90+ sında bile sanki başlama vuruşu yeni çalmış gibi oynayan bir takım.
    Galatasaraya başarılar.

mr_dblue ve (silinen üye bunu beğendi.
  12. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul
    Ligde 28 maçta 18 gol yemişler gruplarda 6 maç 3 gol:eek: Ek olarak Dünya'nın en iyi defans oyuncularından biri var Thiago Silva, Sakho'nun adı City ile geçiyordu Van Der Wiel'i istemeyen yoktu sene başı basıp parayı onu da aldılar. He şu an için en uygun Psg ve Malaga görünüyor tabi ama Psg'nin sorunlu bölgesi orta saha da dikiş tutturamaması. Yani isim olarak çok iyiler ama iyi organize olamıyor o bölge. Defansları baya iyi teke tekte yakalasan geçemezsin yani Dany ve Semih'in upgrade edilmiş halleri gibi o hızların üstüne kafa topu artı hayvan gibi fizik ekle işte:eek:

Bu arada Schalke Dortmund'u yarı sahadan çıkartmadı son maçlarında Dortmund çok iyi takım ama Schalke aşırı formdaydı son bi kaç maçtır eledik, Dortmund'a da fitim.

13. saq04ever

saq04ever Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    28
    Malaga ya da PSG çıkmasını isterim. Malaga takım oyununu iyi oynuyor ama hücum hattında bireysel yetenekleri iyi olan pek oyuncuları yok genç Isco hariç.PSG de çok dağınık bir görüntü sergiliyor Zlatan'da ilk maçta yokmuş o da iyi bir kura olur.

14. online305

online305 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Porto demiş çoğu kişi ama porto çeyrek finale çıkamadı
    Kesinlikle Malaga gelmesin çok sakat bir takım ! Psg veya juventus en iyi seçimler şuanda

15. YandımAli

YandımAli Üye

Beğenileri:
    615
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Bilişim Teknolojileri ve Programlama
    Galatasarayın rakibi belli oldu.Real Madrid :).Başımızda imparator varsa umutta vardır hayırlısı artık.

16. Aranel

Aranel Üye

Beğenileri:
    611
    Ödül Puanları:
    123
    Malaganın porto ile yaptığı maçı izledim, bu takımın sağı solu belli olmuyor arkadaş :)

Ama Gs ile eşleşmesini isterdim, zevkli bir maç olur.

---------- Post added at 14:03 ---------- Previous post was at 13:28 ----------

Real madrid ile eşleştik, hadi bakalım :D

17. Solwied

Solwied Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    53
    Bence çeyrek finale kadar çıkabilen takım her şeyi yapabilir

18. kratos1

kratos1 Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Unutmayalım arkadaşlar :)

[YOUTUBE]Y_4pwgkT5iI[/YOUTUBE]

[YOUTUBE]QGfQlA9GTXg[/YOUTUBE]

19. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    Kratos yanılmıyorsam o 3-2 lik maçın rövanşı 3-0 bitmişti :)

Galatasarayın başında büyük başarılara imza atmış Fatih Terim var ancak

Real Madrid in başında
    Jose Mario dos Santos Mourinho Felix var.

Futbolcu kökenli olmayan ve teknik direktör olmak için futbolcu olmak gerekir diyenlere jokey olmak için önce at olmak mı gerek demiştir.

Maç Sayısı 555
    Galibiyet %68 377
    Beraberlik %20 111
    Mağlubiyet %12 67
    Ortalama Puanı 2,24
    Toplam Sezon 12
    Toplam Takım 4

İstatislikleri bu şekilde olmakla birlikte.

Porto ile 1 uefa 1 şampiyonlar ligi 1 süper kupa
    Chelsea ile 2 primier lig 2 fa cup 1 de ingiltere kupası almıştı sanırım.
    İnter de ise 1 sezonda 4 kupa almıştı. lig şampiyonluğu şampiyonlar ligi italya kupası ve ve cup da eu
    Real deki durumu sölemiyorum bile.

Madridde Ronaldo ciddi bir silah , bunun dışında en büyük sıkıntıları kaleci iker casillasın elindeki sakatlık ancak yerine sevilladan gelen diego lopez de cidden iyi refleksleri olan bir kaleci.

Savunma hattında
    pepe çok agrasif ve kart görmeye meyilli bir oyuncu
    ramos sağ bektede oynaya bilen bir stoper
    varene çok genç olmasına rağmen çok kalişteli bir kesici ön liberoda oynaya biliyor.

Ofansif bekleri
    Coentrao ve marcelo ikiside çok hücüma yönelik ve geri dönüşleri hızlı oyuncular kanatlarda çok zorlaya bilir gs ı.

Xabi alanso defansif ortasaha bence realın defansını ve orta sahasını organize eden beyin ayağı çok düzgün guti den sonra realin oyun kurucusu oldu.

Dimaria modric ve mesut var ortasahalarda genelde yedek oturan kaka ve higuain de ciddi silahlar.

Gol yollarında en etkili silah ise ronaldodan sonra benzema.

Kim ne derse desin bence avrupada en diri ve en iyi fizikli takımlardan çok hızlı atağa çıkıp geri dönüyorlar ve avrupanın en iyi kontra atak takımlarından ayrıca pas ve kaleye sut oranları çok yüksek.

Bunun dışında ofans hattındaki oyuncuların ciddi dripling özellikleri var dani ve semih gibi stoperlerin pek başarılı olacakları kanaatinde değilim.

Galatasaraya başarılar dilerim ancak madrid de oynanacak ilk maçta turun sonucunun belli olacağı kanaatindeyim.

Ancak ilk maçtan bir beraberlik çıkarsa tur şansı olur galatasarayın.

Swager bunu beğendi.
  20. k.b.

k.b. Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    bizim defans hata yapmazsa iki maçta başa baş gider.

Sayfayı Paylaş