Gainer zararları?

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve Meteryalistİmam tarafından 13 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Meteryalistİmam

Meteryalistİmam Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Selam arkadaşlar...Yaklaşık 2,5-3 aydır X pro 2500 gram gainer kullanıyorum.Günde tam 1 ölçek 350 mililitre suyla içiyorum.Ama içtikten yaklaşık 30 dakika sonra böbreklerimde(böbrek olduğunu sanıyorum) azımsanmıycak bir ağrı oluyor.Bu normal midir?

(Gittiğim spor salonundaki hocam günde 3 ölçeğe kadar çıkrabileceğimi söylüyor.1 ölçek bile ağrı yapıyorsa günde 3 ölçeğe çıkartmam ne kadar sağlıklı?)

2. fitnessboy

fitnessboy Yeni Üye

Beğenileri:
    169
    Ödül Puanları:
    0
    İlk bende weider premium whey kullandığımda ilk protein tozu kullanıyorum aynı senin gibi olmuştu ama sonra geçti vücut alışmaya çalışıyor galiba proteine ondan dolayı ağrı olabilir.Ama senin ki kilo aldırıcı olduğu için bu tür gainer mass gibi ürünleri kullandığında çoğu insan tuvalet'e gitme ihtiyacı hissediyor.Acaba karın ağrın ondan sebep de olabilir mi diye düşünüyorum yani dışkı birikimi diyebiliriz tuvalet ihtiyacı.Ama benim tavsiyem yine bir doktora gözüküp öneriler almandır en iyisini onlar bilir.Şimdilik kullanma derim bir doktora gözüküp kullanmaya devam edip etmeyceğini kararlaştırırsın.

3. Freax

Freax Yeni Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Lüleburgaz-Silivri
    Universal Gain Fast kullanırken bazen hafif bi sızı gibi olabiliyodu ama zararı oldugunu sanmıyorum çok da iyi etkilerini görmüştüm bol bol su içmek lazım supplement kullanım dönemlerinde bence.

4. Meteryalistİmam

Meteryalistİmam Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevaplar için teşekkürler.

1 ay kadar sonra tatile gidiyorum.Bu süre zarfında en az 2-3 kilo almak istiyorum.Yani ciddi bir sağlık problemi oluşturmazsa gainerı bırakmayı düşünmüyorum.

Daha tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.Vücudumdaki ağrılar normal mi?

(En erken 2 hafta sonra doktora gidebilirim)

5. akinkadi

akinkadi Üye

Beğenileri:
    86
    Ödül Puanları:
    28

nutrion mu ne dandik bi markanıın gainer ını kullandım 1ay.koyu işemeye başladım ogünden beri 1 yıldır.böbrekde sorun var.doktorlar aylardır çözemiyor ne olduğunu.idrarda fazla protein çıkıyor

FJieQuen.RAA bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş