Güven meselesi

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve massacrewin tarafından 23 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. massacrewin

massacrewin Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Merhaba. Sıkıntım şu;

Kızla aramız gayet iyi diyebilirim ama güvenmek istiyor bana, bu güveni ona nasıl hissettirebilirim?

2. Ckavustran

Ckavustran Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    38
    Sahiplen zamana bırak

massacrewin bunu beğendi.
  3. massacrewin

massacrewin Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    bu yoldan gidicem zaten adamım emin olmak istiyorum sadece.

4. adkins1840

adkins1840 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Kardeşim bunun çözümü zaman bu kızla beraberken onu kandırma yalan söyleme yarı yolda bırakma sana güveni olur

5. Exacting51

Exacting51 Üye

Beğenileri:
    154
    Ödül Puanları:
    43
    facebook id şifreni ver :D :D

6. massacrewin

massacrewin Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    ahahaha kesin çözümde dondurdum be kardeşim :D

7. ozaner

ozaner Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Ben bu olaya deliriyorum abi ya ne demek güvenmek istiyorum sanki evin anahtarini istedim sanki tecavüzden sabikam var bi yola ciktiysaniz hayat müşterek ben bana "sana nasil guvenicem peki " diyen eski kiz arkadasima guvenemezsin hic biseyin garantisini veremem ama şuan burdayim seninleyim dedim bence buna yakin bisey söyle senin ondan bu tarz bir güvence istediğini sanmiyorum eşitlik yok güven tabiki önemli fakat bu zamanla olacak birşey bence guvrndiricem diye oyunlar yapma iyice civki cikar kolay gelsin ... Az önce bi patlama yasadim kusura bakmayin ama bir laf vardır her dost her sevgili bir parca vicdansizdir.
    Allah mesut etsin kardeşim :)

8. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    noter onaylı geçici teminat mektubu ver.

zeo64, Exacting51, massacrewin ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  9. Sedaxoxo

Sedaxoxo Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    8
    Yer:
    Beylikdüzü

Zamana bırakırsan kaybedersin devir zaten kolay aldatma devri

Ne yapabılırsın soylıyım hemen

Telefonunu ortada bırak nebılıyım telefonundan sosyal bı medyaya gırıp acık bırak bak nasıl guvenıyor sana:D

10. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Hiçbir şey yapamazsın, rahatına bak. Kızın güvenini sağlamak için şifrelerini falan verme, telefonunu da kurcalatma. Sana özel, giremeyeceği bir alanı her zaman için bırak. Kabullenmiyorsa, arıza çıkartıyorsa ayrıl. Dediklerimi yaparsan bir süre sonra daha çok deneyim kazandığında bana teşekkür edersin, kız da eninde sonunda alacağı bir dersi erken yaşında almış olacağı için sonraki ilişkilerinde ne yapmaması gerektiğini öğrenmiş olur. O zaman belki forumda falan olmam, şimdiden söyleyeyim onun için, rica ederim arkadaşlar. İkinize de yardımcı olabildiğime sevindim.

Son düzenleme: 2 Ocak 2015
  11. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    şifre dediniz de, şifre ile alakalı bir anımı anlatayım :)
    hanımın biriyle görüşüyoruz bi zamanlar. o zaman skype yok, msn var. bu hatun sürekli, "ben kimseyle görüşmem, erkeklerden hep uzak dururum, msnden falan sadece kardeşlerim ve iş arkadaşlarım eklidir, hayatta yabancı erkeklerle konuşmam" falan diyor. ben bu konuda hiç soru sormadım ki? neden sürekli böyle açıklama yapıyor diye, şüpheye düştüm. telefonda konuşurken buna dedim ki, "msn adını ve şifreni ver!" kız afalladı ama, işi şakaya vuruyor, bir yandan gülüyor, bir yandan "ay sen bana güvenmiyor musun?" diye soruyor. dedim ki sen ver hele şu şifreyi. verdi.
    kendi bilgisayarımdan girdim, ekli kişilere baktım, 10-15 kişi var. isimler normal. ama Allah insanı teknoloji cahili etmesin, o msn sisteminde kişiler listesinden kişileri silince, başka bir yerde hala gözüküyor, bilgisayarın çöp kutusu gibi. ayrıca ordan da silmek gerekiyor, bu orayı unutmuş. bir girdim ki Allah Allah! en az 50 tane kişi.
    ve isimler de öyle normal isimler değil. "çılgınaşı[email protected]" "serserimayı[email protected]" "çapkınayı" "çekicigenç" vs... 50 kişi. kıza dedim ki lan öteki listeyi silmeyi unutmuşsun :)
    verdiği cevap : "aa evet ya, benim kuzenler falan...."
    hadi lan ordan :) ondan sonra başladı: "ya biz seninle yeni tanıştık, onlar eskiden sadece sanal görüştüklerim, ama hepsini sildim."
    e iyi, ben de seni sildim :)
    --- Mesaj birleştirildi, 2 Ocak 2015 ---
    tabi bu arada o 50 kişiyi gördükten sonra, hatunun msn ismi dikkatimi çekti "[email protected]"
    ismini yazmış, yanına da 31 eklemiş. yaw dedim bu 31 nedir? yaşı desen değil, kilosu desen değil, plakası desen hataylı değil, o zaman ne?" :)
    sonra kafamda soru işareti kalmasın diye biraz daha didikledim mevzuyu, kız resmen yollu.
    demem o ki, çok güvendiğim referansları olan, başörtülü, ihl mezunu, namazını kılan orucunu tutan sözde "hiç erkekle görüşmemiş" bu hatunu, az daha kendime hanım yapacaktım. sonra da vay sen neden evlenemiyorsun..

Son düzenleme: 2 Ocak 2015
  12. Sedaxoxo

Sedaxoxo Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    8
    Yer:
    Beylikdüzü

Tabikide herkese özel alanlar olmalı ama karsısındakı ınsan guven duymuyorsa ve bu karsısındakınden kaynaklanıyorsa guven duydugu alanları konusup cozumlu hale getırmek yerıne rahatına bakmakcok mantıksızca eger seviyorsa

13. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Katılıyorum. Mesela sık sık nerede olduğunu açıklamadığı ortadan kaybolmaları oluyordur, akşamları kızın kim olduğunu bilmediği insanlarla barlarda takılıyordur, sıklıkla şehir dışına çıkıyordur, üzerinde ne olduğu belli olmayan kadın kokuları geliyordur vs...Bu durumda güvensizliği kendi yaratmış olur ve ortadan kaldırmak elindedir (gerçekten aldatmıyorsa). Arkadaşımızın böyle bir durumu olduğunu zannetmiyorum, %95 ihtimalle kız paranoyak davranıyordur. Aynı anda birkaç hatunu idare eden veya tek gecelik ilişkiler yaşayan birisi olsa zaten böyle bir konu açma gereği duymazdı. O yüzden kız zaten hiçbir zaman güvenmeyecek, eğer kendine ait olması gereken herhangi bir şeyi kıza açarsa facebook veya mail şifresi olur, cep telefonu olur, kız bunu kendi hakkı olarak görür. Daha sonra gerçekten kızdan gizli saklı bir şey yapması gerekirse (ki aldatmayı kastetmiyorum, herkesin sırları vardır) o zaman bunları saklamak zorunda kalırsa arıza çıkar. O telefon bir defa karıştırılırsa daha sonra hep karıştırılmak istenecektir. O yüzden hayır, telefon cıss, şifre cısss...

massacrewin ve Sedaxoxo bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş