günden güne eriyorum

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve lubu tarafından 3 Haziran 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. lubu

lubu Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    geçen hafta vücut yağ oranım yzde 17 çıkınca tamamen yağsız yemeye başladım.TOn balığı yerine light ton balığı yemeye başladım.Light tavuk zaten yiyordum hergün ve devam ettim yemeye.Kek fln hiç yemedim.Protein çikolatası yiyordum kestim yemeyi.Ama sonuç olarak 1 hafta da 2.5 kg kaybettim.Ve hergün eridiğimi farkediyorum.Elimde optimum serious mass var.Bugüne kadar yağ yapar diye pek kullanmadım.1 haftalık bu süreçte 100 gr kas yzde 1 oranında yağ kaybım var.79 kg idim 76.5 kiloya düştüm.Sizlere sorum kilo aldırıcıyı kullansam mı.YAz gelmeden tekrar 80 kg ye çıkmak istiorm ve günden güne erimenin de son bulması lazım.YArdım ederseniz memnun olurum.Yardım edenlere şimdiden teşekkür ederim.

2. hernan77

hernan77 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    sağlık teknisyeni
    Yer:
    izmir
    bir hafta da nasıl 2.5 kg verdin ki. yaz gelince millette yağ yakma telaşı başlıyor. bence yazın fazla telaşlanmamak için kışın fazla yağlanmamak gerek. sonra kısa sürede yağ yakacağım diye kas kaybına da uğranılıyor...bence gainerı antrenman öncesinde al gece falan alma daha iyi olur. en azından antrenman için enerji deponu doldurursun.....

3. lubu

lubu Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    sorma hernan benm vücut öyle.Şimdi aldım tekrar 2.5 kilo optimum serious mass kullandım.Şimdi ise BSN explode aldım.Heralde kg aldırıcı kullanmama gerek kalmadı ant. öncesi

Sayfayı Paylaş