Güç enerji ve iyi bir yağ yakımı için hangi suplement ?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve kemal_35 tarafından 4 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. kemal_35

kemal_35 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba ben 26 yaşında 1.80 boy 88 kiloyum benim istediğim yağ yakımı ve birazda kas damarlarım belirgin değil kilom fazla olduğu için galiba sırf kasa yönelikmi acaba bu Nox ürünleri ? Kardioda işe yaramazmı nox2, nox3, twinlab nitrik fuel ,twinlab endurance , betanox ,muschecht,plasma jet bunlardan hangisi pisikolojik etki patlayıcı güç damarbelirginleşme ve yağ yakımı için iyi veya başka neler spor geçmişim pek yok hiç yorulmadan motivasyon güç enerji hacimlenmek istemiyorum bana hangi suplementleri önerirsiniz?

2. unlimit4d

unlimit4d Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    şuanlık sana herhangi bir yağ yakıcı tavsiye etmem..günde 3 kere yeşil çay içersen yağ yakımında çok yardımcı olur..Mesela sabah lahvaltıdan sonra 1 yeşil çay ..öğlen saat 2-3 gibi bi tane daha birde 6 gibi içersin..antremanlarını bilmiyorum ona göre ayarla bence antremandan 1 saat önce bi çay iç yada kahve bunların ikiside yağ yakımına yardımcı olur..Unutmaki yağı yakan bu tür gıdalar değil yapılan antremandır..Günde 45 dakikanı cardio çalışmasına verirsen 2 ayda 10 kiloya yakın kilo verebilirsin..Birde yediklerin çok önemli..İyi çalışmalar

3. omerbay

omerbay Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    üniversite öğrencisi
    Yer:
    manisa
    diyet diyet diyet...

Sayfayı Paylaş