1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Gögüsler ve sarkmalar

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve Utachi09 tarafından 12 Mart 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 14 üye.
  1. Utachi09

Utachi09 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    buda başka bir foto

Ekli Dosyalar:

• meme3.jpg
      meme3.jpg
      Dosya Boyutu:
      74,6 KB
      Görüntüleme:
      508
  2. ibrahim216717

ibrahim216717 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    şuan ki durumunuz nedir neredeyse 1.5 yıl geçmiş sarkmalarınızı geçirebildiniz mi yoksa ameliyata mı başvurdunuz ?

3. ArdaDK

ArdaDK Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Engineer
    Dinamit mi? Ağzınızdan çıkanı kulağınız duysun hocam emin olun en az bonzai kadar zararlı bir zirai ilaç. Hatta zehir. Etkileri göz önüne alındığında ecstasy ve bonzai ile aynı fiziksel belirtileri göstermekle beraber bonzainin daha izole hali desek yeridir. Sağlık ve gösteriş için yaptığımız sporu sağlığımızdan olup gösteriş yapamadan öteki tarafa gitmek ne kadar mantıklı?

4. obensaltan

obensaltan Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    53
    ben olsam 1 sene daha hacimlenmeye yönelik bulk giderdim. hem deriye zaman tanımış olursun toparlanacağı kadar toparlanır. hemde kas hacmini arttırarak derinin görüntüsü daha normale doğru ilerliyor mu görmüş olursun.
    görüntün belki asla tamamen normal olmaz, ama belki 1-2 sene sonra, bunun için ameliyat falan olmam diyeceğin düzeye düşebilir. baktın olmuyor fazla deriyi kestirmekten başka çare yok. (doktor jinekomasti değil dediği için fazla deri olarak yorumladım, resimde hem deri hem fazla yağlı gibi duruyor ama )

5. sarpbora

sarpbora Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Siz jinekomasti olmadığını söylemişsiniz, ama ben özellikle son fotoğrafınıza bakarak jinekomastiye benzettim. Tavsiyem ya işinin ehli bir "Rekonstrüktif ve Plastik Cerrahisi" uzmanına, ya da meme cerrahisi alanında uygun yeterliliği olan bir " Genel Cerrahi" uzmanına öncelikle MUAYENE olmanızdır.

6. zeynp

zeynp Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Acil Tıp Doktoru
    öncelikle geçmiş olsun bende doktorum zaten doktor arkadaş jinekomasti olmadığını belirtmiş ve doğru teşhis etmiş. ben yaşınızı öğrenebilrimiyim?

Sayfayı Paylaş