Göbekteki Fazla ve Dengesiz Yağlanma

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve hoera muscle tarafından 3 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. hoera muscle

hoera muscle Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba saygıdeğer bodyforumtr üyeleri. Herkese saygılar.
    Ben 14 yaşındayım boyum 1.86 kilom 73.
    Sorunum ise vücudumun her yeri normal ama göbek büyük ve yağlı. Göbek işini 3-4 aydır çözmeye çalışıyorum ve 2. sorunum ise üst baklavalarımın 2 tanesinin çok belirgin bir şekilde çıkmasına rağmen alt karın şekerpare şeklinde yağlar.
    Yaklaşık 1 aydır kas yapmaya ve cardioyu evde acemi olarak yapıyorum.
    Ben bu 1 ayın ilk başlarında bilgisizlikten açlık diyeti uyguluyordum. Sonradan ise bu siteden az karbonhidratlı bol protein ağırlıklı beslenmeye başladım (istisna günler hariç)
    Evde ve okulda bulduğum her fırsatta barfiks çekiyorum. Karın kası hareketlerini yapıyorum. 20 dk koşuyorum ve sonra da 3 kg'lik dumbellarımla kollarım artık daha kaldıramayacak duruma gelene kadar bicep çalışıyorum. Sonra ellişer Lee Hayward'ın tricep yöntemini kafama göre setlerle çalışıyorum. Sonra kolları yana açarak 20'şer belli bir set olmadan omuz çalışıyorum. Büyüklerimden ve bu konuda bilgi sahibi olanlardan yardım bekliyorum. Her türlü yoruma ve yardıma açığım.Saygılar...

2. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Forumdaki "En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları" isimli baslıgı okumak icin tıklayınız

Arama Kelimeleri :
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum...n-cok-sorulan-sorular-ve-cevaplari-11369.html

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş