göbek

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve bare tarafından 15 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. bare

bare Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar ben 2 yadır body yapıyorum vucudum az düzene girdi benım sorunum şu ben body başlamadan önce 65 kiloydum göbeğim yok denecek kadar azdı ama spora başlamamla beraber 72 kiloya cıktım tabi benımde amacım kilo almaktı şunku boyuma göre kilom azdı .1,83 boy.kilo65 ti şimdi 72 kiloyum ve göbeğim oluştu benım sorumşu sizde cardio çalışmalımıyım yoksa sırt kanat göğüs kaslarım azdaha geliştikten sonramı yapmalıyım yorumlarınızı bekliyorum.

2. SlipKnoT16

SlipKnoT16 Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa- Ankara(okuyor)
    body ile beraber nasıl göbek oluşturmayı becerdin ? :D spor yaparek göbek büyüten tek kişisin :D

3. bare

bare Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    a

koşmadığımdan olabilirmi benim sorunum boyuma göre kilom az ama göbek var sadece cardio yapıyımı yapmıyımı onu öğrenmek istiyorum..

4. Turkhero

Turkhero Üye

Beğenileri:
    124
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    koşmadığından da olabilir beslenmendende kaynaklanıyor olabilir..2 ayda 7 kilo bence fazla olmuş yağlanarak almış olabilirsin kilo

5. bare

bare Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    aa

tabiki haklısın göbek yağdan ibarettir bende bunu öğrenmek istioyrum koşmalımıyım yoksa koşmamalımıyım yani cardiyo yapıyımı.bide ben akşam saat 22.00 bazende 23.00 gibi calışıyorum işim gereği bu bi sorun teşkil edermi.şimdiden teşekurler.

6. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Karbonhidratı abartma. Yediklerine dikkat et kardiyo yap düzelir vücudun

7. bare

bare Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    aa

aslında ilk başlarda düzenli olarak cardio çalışmalrını yapıyordum ama iki yerde farklı iki şey okudum birinde göbeğin varsa karın mide hareketlerini yapmaıyın diyordu vucut yağ oranı yüzde 10 nun altında olmadığı zaman yapılan karın mide çalışmalrı göbeği daha çok şişirir diyodu.başka bi yerdede kilo almaya yönelik antremanlarda cardio yapılmaz diyordu.ama ben yağ olarak değilde kas olarak kilo almak istiyorum.bide cardio yaparsam hangi günlerde yapmalıyım antreman günlerindemi yoksa dinlenme günlerindemi şimdiden teşekurler belki burda bilmiyormuş gibi görünüyorum ama o kadar çok farklı görüşler varki net ortamında artık ne yapacağımı şaşırdım bende buraya güvendiğim için yazmak istedim.

8. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Kardiyo kas eritir düşüncesi saçmalık. Kaç tane aksini söyleyen makale var. En iyi kardiyo koşudur. Çık 30 dakika koş yeter

9. bare

bare Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    a

yanlış ifade ettim galiba rajev kardeş ben cardio kası eritir demedim.sadece yapmalımıyım ve hangi gün yapmalıyım dinlenme günündemi yoksa antreman günündemi.bide başka bi sorum daha olacak 2 ayı gecti nerdeyde bu sporu yapmam ben antreman 15 dakka sonra büyük bi bardakta bol şekerli süt içiyorum ve 1 saat içindede 250 gram kırmızı et ve yanında karbonhidratlı yiyecekler sebze bol ekmem börek akşamdan kalma bulgur pilavu prinç tarzı şeyler giiyorum sizde doğrumu yapıyorum.

Sayfayı Paylaş