Göbek Yağını Nasıl Eritirim Ve 2 Adet 5kg Dumbelle Sağlam Sİlahlara Sahip Olabilirmim

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Soldier93 tarafından 18 Mart 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Soldier93

Soldier93 Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Elektronik Teknisyeni / BodyBuilder
    Yer:
    Yurtdışı
    ÖNCELİKLE YENİ BAŞLAYANLAR BÖLÜMÜNE KONU AÇ BUTONU GÖREMEDİM O YÜZDEN BU RAYA YAZDIM YETKİLİLER BU KONUYU ORAYA TAŞIYACAGINDAN EMİNİM

EVET ÖNCELİKLER HERKEZE İYİ GÜNLER

SoRULARIM

1. BENDE 2 ADET 5KG DUMBELL VAR FLEXER HOCAMIN AÇDIGI EVDE DUMBELL EĞZERSİZLERİ KONUSUNU 1 HAFTADIR BAŞLADIM KISA ZAMANDA SÜPER BİR FİZİK VE KOCA KOLLARA (SİLAHLARA) BU 2 ADET DUMBELLE SAHİP OLABİLİRMİYİM

NOT: SPOR SALONUNA GİTMEYE VAKTİM YOK EVDE HAYVAN GİBİ OLMAK İSDİYORUM ÇİMENTO KALIPLARA DÖKEREK BENC PREESS YAPARM AMA KESİN VE KESİN EVDE HAYVAN GİBİ OLMAK İSDİYORUM.

2. GÖBEK YAĞI HIZLI NASIL ERİTİRİM VE BİRİ BANA GÖRE KISA ZAMANDA BİR YAĞ YAKICI DİYET YAZARSA SEVİNİRİM

BOY: 171
    KİLO : 93

SAYGILAR FORUMDA YENİYİM BU YÜZDEN YANLIŞIM VARSA TÜM ADMİNLERE ÖZÜR DİLİYORUM

2. parad0x

parad0x Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    Forumda 2 milyon kere yazılmış soruları 1 kere daha sorduğun için sana ödül vermek gerekir :)

Arama yapmayı denedin mi? Bölgesel yağ atımı yoktur, yağ sadece göbekten atılmaz, rejim ve spor yapman lazım (koşu, tempolu yürüyüş gibi) tabi evde oturarak veya çalışarak bunu yapman zor,..

silahları büyütmeye(?!) gelince silahlar(!?) kısa sürede büyüyor olsa idi bu spor emin ol herkesin yapabileceği bir spor haline gelirdi.

Eğer herşeyin kolayına bu yaştan kaçarsan, ne kilo verebilirsin, ne de silahlarını(!?!) büyütebilirsin.

3. Soldier93

Soldier93 Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    Yurtdışı
    Tamam Ozman Bana Bir Kurtuluş Yolu Gösderde Senin SAyende İyi Bir Fizik Yapısına Sahip Olayım :)

not: PC Başından Hİç Kalmıyom :D düzenli beslensem ve dumbell ile çalışma programları yapsam zayıflarmıyım :D

4. parad0x

parad0x Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    Sadece dumbbell ile çalışarak zayıflayamazsın. Evde çalışarak ise bu işi başarman çok çok daha zor. Spor salonuna yazılmanı, karbonhidratı minimuma indirmeni, şekeri ve tuzu kesmeni ve yağsız ve protein ağırlıklı beslenmeni öneririm.

Yağ yakmadan kilo veremezsin, yağ yakman için de metabolizmanı hızlandırman lazım. Bunu yapmanın yolları defalarca forumda tartışıldı. Koşmak bunlardan biri.

5. Soldier93

Soldier93 Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    Yurtdışı
    Teşşekür Ederim Ya Gerçekden Evde Yapamazmıyım Bu Sporu Çünkü Gerçekden Vaktim .

Son düzenleme: 18 Mart 2009
  6. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    forum kurallarini dikkatlice okuyun!