göbeği nasıl eritecem

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve sporcukenan tarafından 3 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. sporcukenan

sporcukenan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben aralıklarla yaklaşık 1 senedir evimde vücut geliştirme sporu yapıyorum kendi çapımda. bir hayli de gelişim sağladım ancak göbeğim ilk günkü gibi hiç erimedi. şimdi bir yandan da kardiyo yapıyorum ancak karbonhidrat alımı konusunda kafamda şüphelerim var. yani 75 kg ve 1,75 boyunda biri olarak ağırlık kaldırırken enerji sağlaması için yaklaşık 200 gr karbonhidrat almam gerektiğini öğrendim ancak ben bu kadar karbonhidrat alırsam da ağırlık kaldırmadan hemen sonra yaptığım kardiyo hareketleri sırasında da karbonhidrat fazlası olmazmı. yani göbeği eritme süreci daha yavaş ilerlemez mi. bir yandan da enerji için gerekli. ne yapacağımı tam bilemiyorum. tecrübeli arkadaşların tavsiyesini beklerim.

2. Solwied

Solwied Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    53
    1 kişi bunu beğeniyor.
  3. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Forumdaki "En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları" isimli baslıgı okumak icin tıklayınız

Arama Kelimeleri :

https://www.bodyforumtr.com/vbforum...n-cok-sorulan-sorular-ve-cevaplari-11369.html

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş