göğüs kaslarımı büyütmek istiyorum

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve umut-aydin tarafından 14 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. umut-aydin

umut-aydin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Herkese merhaba , 2 aydır vücut geliştirme sporuyla ugrasıyorum. Fakat salondakı hoca veya insanlar size yeterınce yardımcı olmuyo ve bu yüzden kendiniz öğrenmek zorundasınız. Şu anki kg :71 boyum:1.83.
    Şu anki programım 3*10 ve haftanın 3 günü 1 gün ara vererek gidiyorum , göğüs programımda 3*10 ve yaklaşık 8 hareketim var herhangi bir ekbesin protein felan kullanmıyorum . göğüslerimdeki gelişim daha çok sıkılaşma üzerine fakat ben göğüs kaslarımı büyütmek istiyorum bunun için nasıl bir program uygulamalyım?

2. alexbaysu

alexbaysu Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    Hiç birimize hocalar yeterli olmadı zaten okuyup araştırıp öğrendik.Forumda biraz araştır istediğin herşeyin cevabını bulacağına eminim

rockybalboa7 bunu beğendi.
  3. Voitzeo

Voitzeo Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    0
    Göğüs kası 3x10 ve 8 Hareket? Bu programı yazan bir hocamı? Hemde 2 ay geçmeden böyle bir program verilmiş. O salonla iletişimi kesmenizi öneririm

4. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    göğüs kası için 4 set 8 tekrar yapılabilir
    temel hareketlerden oluşan bir program oluşturmalısın
    8 hareket çok fazla olup 4 hareketi geçmemeli
    sağlam antremanın yanında beslenmende çok önemli
    ek besinler konusunda defalarca yazıldı forumda supplementler mucize ürünler değildir
    spor eğitmeni senle çok ilgilenmez zaten sen araştırmacı olup bilgilerine bilgi katacaksın
    son olarak detaylı bilgiler forumda mevcut araştırmanı tavsiye ederim

5. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz ;
    Size önerimiz öncelikle forumda bir müddet zaman geçirmeniz, mevcut başlıkları okumanız ve hangi kas grubu için hangi hareketlerin yapılabileceğini gösteren egzersizler bölümünü incelemeniz.

Daha sonra yeni başlamış iseniz forumda 3.aya kadar program kalıpları mevcut onları inceleyebilirsiniz.
    Eğer daha ileri aşamada iseniz diğer üyelerin programlarının yorumlanması için açtıkları başlıkları inceleyiniz.

Hala tereddütleriniz varsa mevcut programınızı ve diğer özelliklerinizi yazacağınız bir başlık açınız ve üyelerimizin yorumlarını almaya çalışınız.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.
    Bodyforumtr Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş