GÖRÜP GÖREBİLECEĞİNİZ EN KÖTÜ GENETİK HERALDE

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Clean tarafından 24 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. Clean

Clean Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşlar allah aşkına hayatınızda böyle bir vücut gördünüz mü ya zaten kıllı bir vücudum var ayı gibi oldum 3 haftadır diyet yapıyorum ekmek pilav makarna felan yemiyorum 88 - 83,5 oldu bel 106-102 oldu ama vallahi bana yetmiyor arkadaşlar motivasyonum kayboldu çikolata felan yedim 2 paket dün + bugün bu belim bildim bileli böyle zaten sporuda karışık yapıyorum 3kg 5 kg dumbellarla full body gibi yapıyorum pzt salı perşembe cuma olmak üzere çarşambaları kardiyo olarak geçiyor bileklerimin çok ince olmasına karşın belim gördüğünüz gibi bu hastalıkmıdır nedir arkadaşlar bana bir yol gösterin lütfen yaş 19 kilo 83,5 boy 176-177 bel 102

https://www.hizliresim.com/qB3EVB
    http://i.hizliresim.com/0D8ydR.jpg
    http://i.hizliresim.com/L32QVa.jpg

2. mevsres

mevsres Üye

Beğenileri:
    828
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Gürcistan
    Görüp görebileceğim en kötü genetik falan değilsin, sadece kötü beslenmiş, kaslarını kullanacak bir aktivite yapmamış, memlekette çok sık rastlanabilecek tipik bir vücuda sahipsin. :)

Yapman gereken şeyi sen de biliyorsun, diyet yapıp yağlarını eritmek, motivasyonum bozuk diyorsun çikolata yedim diyorsun, ama bu şekilde olmaz.

Sen daha definasyonun belki de en kolay geçeceği bir dönemde bile kendini tutamayıp çikolata yiyorsun, böyle yaparsan hiç yağlarını eritemezsin ve sürekli motivasyonun düşük olur. Biraz canın çekti diye hemen yememen lazım, hepimizin canı çekiyor. :)

Başarılar.

Bozo-Baku ve Clean bunu beğendi.
  3. Linea

Linea Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    6 ay şans ver bu genetiğe bak bakalım nasıl oluyormuş : )

Clean bunu beğendi.
  4. Svastika

Svastika Üye

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    İngilizce Öğretmeni
    Yer:
    Eskişehir
    Ben de anlamadım nasıl bir genetik bu. Allah neler yaratıyor şükretmeli her insan.

5. TheUbereem

TheUbereem Üye

Beğenileri:
    204
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    isviçre
    önce biraz kilo ver.. sonra kas yap benden tavsiye.

Clean bunu beğendi.
  6. Clean

Clean Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    28
    @mevsres @Linea hocalarım teşekkür ederim :) şimdi geçen 2 hafta yazdığım gibi yapıyorum ama diyete sağlam giricem yarın tekrardan bir de kardiyoyu artırmalıyım 1 veya 2 gün yapıyorum haftada 20-25 dk arası pzt salı perş cuma zaten ağırlık çalışıyorum dumbell larla tekrardan teşekkürler :)

7. ReturnOldSchool

ReturnOldSchool Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    38
    Kas olayına girmenizi tavsiye etmiyorum ilk önce bel oranını düşürün derim geçen yıl bende definasyon sonrası hacim için bundan 2-3 seviye altındaydım bel oranını düşürmeye çalışın bel arttırkça üst vücüt gelişmiyor gibi görünüyor örneğin omuzlarım 132 cm soğukken ancak belim şuan 96 olduğu için yinede geniş gözükmüyor kilo verdikten sonra bulk tarzı gidecekseniz bel ölçünüze dikkat edin ve genetik yapınızı öğrenmek için deneyin denemeden göremezseniz belkide çok iyi bir abs yapınız var ama yağlar bunu engelliyor bilemezsiniz.

Clean bunu beğendi.
  8. Clean

Clean Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    28
    Oncelikle yorumunuz icin cok tesekkur ediyorum aslinda sizin dediginiz gibi hareket edicektim fakat kollarim bileklerimin ince oldugunu ve sadece diyet + kardiyo ile yag yakar kilo verirsem bu seferde en az bu sure kadar daha da agirlik calismam gerektigini dusundum ve sonradan agirlik + kardiyo ve diyet gitmeye karar verdim bu konuda ne dusunuyorsunuz peki tekrardan degerli yorumunuz icin cok tesekkur ederim :)

9. ReturnOldSchool

ReturnOldSchool Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    38
    aslında biceps çabuk gelişen bir kas bana göre ancak 1 ayda bileğimde sakatlık yaşadığım için biceps çalışamıyorum maalesef ilk önce çok küçük ağırlıklarla çalışın derim özellikle bileği bar curl olayı tamamen nimazi şekilde yapılmalı 50-60-70 kg kaldırırken 2 ay sonunda 70 kg nin son setinde bar resmen elimden düştü z bar olmasına rağmen bileğimde ınanılmaz bir ağrı oluştu internetten bilek hareketlerine bakın ilk bileği güçlendirip sonra kol çalışın derim ayrıca triceps antremanını aksatmayın aslında kola hacimli görüntüsünü veren tricepsdir:) ilk 2-3 ay 10-8-12 ağır idman programını uygulamıştım ben bunun hata olduğunu düşündüm vücüdünüz adapte olana kadar gerekirse 1 kglik dumbell ile çalışın sonra 2.5 5 7.5 10 12.5 vs gidin 2.5 oldu oo hemen 10 ,12.5 a geçiyim demeyin bel ağrısı sırt geçiyorda omuz ve bilek geçmiyor biraz uzun oldu ama cardio aksatmayın:) ağırlık öncesi 30 dakika ağırlık sonrası 30 dakika yapmaya çalışın o yüzden ağırlık idmanını ağır tutmayın 1-2 ay
    bu şekilde devam edip vücüdünüzü tanıyın hedefinizi gerçekeştirdikden sonraki mutluluk anlatılamaz:)

Bu arada 70 kg bar curl tabiki nizami yapamıyorum ve ikinci ayda yapmadım 2-3 sene geçmişti galiba bench squat deadlift çalışmazken deli gibi curl yapıyordum. kısacası belden destekli curl ve düz bar inanılmaz bileğe vuruyor gün geliyor ağrıdan 30 kg bar curl yapamıyorsunuz nizamı olarak arttırın çevremdede benim gibi çok insan var:) her ağırlığı birlikte arttırın derim bar curl squat deadlift bench press vs gibi:)

Son düzenleme: 25 Mayıs 2016

Sayfayı Paylaş