Frank mcgrath 2012

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Chomoloko tarafından 12 Aralık 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Chomoloko

Chomoloko Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Scotland
    İNSANLAR BANA BAKIYOR VE DİYORLARKİ HEY FRANK BANA BİR PROGRAM HAZIRLARMISIN SENİN KADAR OLMAM NE KADAR ZAMANIMI ALIR AYLARCA DİYET YAPABİLİRİM ... SUSUYORUM KAFAMI ÇEVİRİP YOLUMA DEVAM EDİYORUM.. İNSANLAR SANKİ VERİLEN ONCA EMEĞİ GÖRMÜYOR.. YILLARDIR TATLININ NE DEMEK OLDUĞUNU UNUTTUM BİR UFAK DİLİM KEK VEYA PASTA NASILDI ? ARKADAŞLARIMIN DOĞUM GÜNÜ PARTİLERİNDE ONLARLA BERABER İÇİP BİRŞEYLER YİYİP EĞLENEMEDİM... HERKES GECE KLÜBLERİNDE DOYASIYA EĞLENİRKEN SİNİR KRİZİ YAŞATAN DİYETLER EŞLİĞİNDE ANTREMAN YAPIYOR VEYA UYUYOR OLUYORDUM... LÜKS BİR ARABA SAHİBİ OLAMADIM AMA İNSANLAR BENİ ÇOK ZENGİN SANIYOR.. KIZ ARKADAŞIMI BİR AKŞAM YEMEĞİNE GÖTÜRÜP ONUNLA GÜZEL VAKİTLER GEÇİREMEDİM... DOSTLARIMLA EĞLENİP PİKNİK YAPAMADIM... BİR ÇOK ŞEYDEN VAZGEÇTİM FEDAKARLIK YAPTIM... İNSANLAR BANA DİYORKİ HEY FRANK STEROİDLER OLMASA BU HALE GELEBİLİRMİYDİN ?... BEN YİNE SUSUP YOLUMA DEVAM EDİYORUM VE İÇİMDEN DİYORUMKİ ŞU STEROİD SANKİ BİR SİHİRLİ DEYNEK VE EKLİYORUM KEŞKİ ÖYLE OLSADA BEN HERŞEYDEN VAZGEÇMESEM...
    Frank McGrath alinti:2012 MUSCLE MAGAZİNE KÖSE YAZILARI

DEXONİA, Lock Ness, batt_34 ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  2. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link : https://www.bodyforumtr.com/vbforum/animal-pak-frank-mcgrath-journey-t6320.html

Arama Kelimeleri :

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş