forumda satış

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve aht tarafından 18 Eylül 2012 başlatılmıştır.

forumda supplement satısı olmalımı ?

1. forumda supplement satısı olsun

oy sayısı 3
    37,5%
  2. forumda supplement satısı olmasın

oy sayısı 5
    62,5%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. aht

aht Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    bodyforumtr olarak bodybuilding com un veya golds gym tarzı baskılı bodyforumtr atletlerı cıkarıp sıte ıcınde satısı olsa cok ıyı olur hatta bı adım ılerı gıdılıp onlıne supplament satısı bolumu acılsa cok iyi olurdu sagdan soldan o orjınalmı bu cakmamı dıye ınsanların ıcındede sıkıntı olmaz bence bunlar olursa forum 1 basamak dahada atlamıs olur :)

2. chelseagrin

chelseagrin Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    giysi konusunu kesinlikle destekliyorum ama supplementler.com sponsor zaten bence guvenilirde

3. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    Yanlışlıkla Satış olsun anketine bastım.Supplement için olmaması daha iyi birçok 'cin olmadan insan çarpmaya çalışan' insanlar varken burada da muhtemelen sahte ürünler fazlasıyla çıkacaktır ve sağlığından olan birisi bftr'den aldım böyle böyle oldu demesi bizi 10basamak düşürecektir , bir basamak çıkalım derken.5 Kuruş ucuza alıp sağlıktan olunacağına 7kuruş fazla ver güvenilir yerden al. T-shirt vb giyim konusunda olabilir.

ercan41, mma- ve Phil_Heath bunu beğendi.
  4. aht

aht Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    burda bahsettıgım sıte satısı supplamentler com tarzı sahıbınden tarzı deıl yanı o sekılde olursa zaten kımse almaz basta ben

5. Phil_Heath

Phil_Heath Üye

Beğenileri:
    1.372
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Civil Engineer
    Yer:
    Istanbul-Southampton-Moscow
    Supplement ve benzeri maddelerin satışı olmamasından yanayım çünkü dışardan dükkanlardan aldığımız supplementlerin bile güvenilirliğinden tam emin olamazken kişilerin elden kendi supplement satışlarında bu güvenilirlik payı daha da düşüyor. Sonuçta karşı tarafın sağlığı bu yüzden bozulursa çok ciddi bir sorun olur; hem site için hem de tüm üyeler için.

Sitenin kendisinin satma olayına gelirsek bu bambaşka bir olay ve kolay kolay yapılabilecek birşey değil zaten supplementler.com bu konuda sitenin bir parçası sayılır.

Son düzenleme: 18 Eylül 2012
    rockybalboa7 bunu beğendi.
  6. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    Sevgili aht ;

supplementler.com zaten sahibinden tarzı bir satış sitesi değil ki online bir shop orası , ve tam güvenilir bir site ,

A marketten almışsın a supplementler.com dan aynı şey mağazası da mevcut gidip kendinde görerek alabilirsin ...

Saygılarımla , Danny Boy ...

themertyildiz bunu beğendi.
  7. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    Mantıken değişen birşey olmayacak ki.Bodyforumtr olarak satış sitesi açılsa ne açılmasa ne zaten sponsor suplementler.com var bir daha böyle bir siteye ne gerek var.Kullanıcılarda satabilsin dersen ki gerekli cevapları birkaçımız verdik zaten o zaman sıkıntı olur.

8. aht

aht Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    dannyboy ben ıkısı arasında kıyaslama yaptım :) yanı soyle dıyım dıyorum kı sahıbındencom tarzı kısı satısı olan bı bolum olsun demıyorum vurgulayarak acılcak bolum sıtenın kendı kontrolu altında gerceklesıcek olan satıs bolumu olucak kısılerle alakası yok yanı yanlıs anlasıldıgımı dusunuyorum son olarak ben zaten gucenılır bısuru sıte bılıyorum ama forumda bılmeyen bırsuru ınsan var ekstra bı kolaylık olmus olur tabı yapılması zor bısey onada katılıyorum sevgılı Phil_Heath :) benımkı sadece bı onerı son olarak atlet olayı kesınlıkle olmalı dıye vurguluyorum :)

Sayfayı Paylaş