Final&Körfez Dershanesi?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve EmreSG tarafından 18 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Final mi Körfez mi

Anketin kapanma tarihi 17 Eylül 2013.
  1. Final

oy sayısı 2
    50,0%
  2. Körfez

oy sayısı 2
    50,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. EmreSG

EmreSG Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Lise 4 Sayısal öğrencisiyim hedefim inşaat mühendisi olmak. Tabii hedefime ulaşmam için dershane şart ama karar veremiyorum Körfez ve Final Dershanesi arasında kaldım.[Antalya] Önerilerinizi,yorumlarınızı bekliyorum.

2. fiko07

fiko07 Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Merhaba Antalya'da oturduğum için yazıyorum
    Körfez dershanesi hakkında pek bi bilgim yok ancak final dershanesi hakkında olumlu bir takım şeyler duymuştum.Bana sorarsan iki dershaneye de gidip bilgi edin, hangisi yakın geliyorsa başla.Ve bence biraz acele etmelisin çünkü lise 4lerin dersleri her iki dershanede de şimdiden başlamıştır diye düşünüyorum.Kolay gelsin.

3. murinyo

murinyo Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    matematikçiydim bir zamanlar körfezde de bulundum finalde de..benim fikrim dersaneyi öğretmenler kaliteli yapar ama yayın ve işleyiş olarak körfez önde .çünkü yayınları kaliteli ve genelde sınavda çıkıcak tarzda ama fianelde ise biz kaliteliyiz havası yaratmak için kazık abuk subuk sorular çok var...

4. Gkhan_D

Gkhan_D Guest

Dershaneler başlamıştır bile yanılmıyorsam burda her dershaneden var sanırım(Kocaeli bölgesi) final bizim ilçede 2. tercih edilir dershaneydi körfezi pek tavsiye ettiklerini duymadım.Sorular konusuna değinenler olmuş bende bu sene üni. kazandım bu töderdi özdebirdi güvenderdi girdim hep şimdi sorsan bana ösym'nin bu seneki sınavlarıyla ne kadar ilişkiliydi benden 0 not alır geçen seneyi göz önünde bulundurarak yapıyorlar genelde mesela 2011-2012 ygs de Tr bir hayli uzundu girdik bunların denemelere de Türkçe uzun da uzun 2012-2013 de noldu Türkçe kısa ama kolay anlaşılmıyor(mezun grubundaydım bu sene kazandım üni.) zaten ÖSYM'nin sınavına yakın bir soru yapabileceğini düşünmüyorum hiçbir dershanenin geçen seneye benzemez öyle dershaneden daha önemlisi senin çeşit çeşit soru çözüp öğrenmene bağlı bence ÖSYM sınava gelince çok marjinal sorular soruyor çok iyi bildiğin konudan bile yapamadığın oluyor ama sana şunu söyliyeyim YGS kolay oluyor açıkçası(zor ama kolay gibi bir şey zor olan tarafı süreyi yetiştirmen olur yoksa sorular kolay işlemler uzun).Sana demek istediğim LYS konularında seni ileri taşıyabilecek bir dershane seçmen.

5. EmreSG

EmreSG Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Yorumunuz için teşekkürler,evet ygs dersleri başladı şuan. Artık öyle yapmayı düşünüyorum gidip bilgi almak en sağlıklısı olur

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 14:00 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 13:54 ----------

İlk fikrim finale gitmekdi ama finale giden arkadaşlarımın yayınların çok zor olduğu gibi şeyler duydum dediğiniz gibi kaliteliyiz havası yaratıyorlar. Körfeze giden arkadaşlarımdan da yayınların sınava yakın olduğu daha iyi ders işlendiği gibi şeyler duydum. Yani kararsız kaldım ama daha yakın olan Körfez olarak görünüyor şuan. Teşekkürler:)

6. EmreSG

EmreSG Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Körfezde yer kalmadığı için Finale kayıt yaptırdık konu kilitlenebilir

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş