Ferdi ve Kulüp Lisansı Hakkında Yardım Gerekiyor?

Konusu 'Savunma ve Dövüş Sporları' forumundadır ve Kür Şad tarafından 4 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Kür Şad

Kür Şad Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Samsun
    Merhaba,
    Benim şu an kulüp adına Kick Boks lisansım var. Ben boks sporunu da lisanslı olarak yapmak istiyorum. Ancak bağlı bulunduğum spor kulübünde ve bulunduğum ilçedeki spor kulüplerinde boks branşı bulunmadığından dolayı kulüp adına boks lisansı alamıyorum.
    Ben de ferdi boks lisansı çıkartmayı düşünmüştüm. Yani Kulüp adına Kick Boks lisansı ve ferdi olarak boks lisansım olsun istiyorum.
    Hem kulübe bağlı olup hem de kulüpte olmayan bir branş için nasıl ferdi lisans çıkartabilirim?
    Ne yapmalıyım, gerekli prosedürler nelerdir, nereye başvurmalıyım?

Lisans işlemlerinden anlayan arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim..

2. pacquiao

pacquiao Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    il/ilçe müdürlüğünden tasdik belgesi al doldur
    2 resim
    sağlık belgesi
    il/ilçe müdürlüğüne müracaat et tamamdır.

3. TozZKoparan

TozZKoparan Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Boks, Fitness
    Yer:
    İstanbul, Maltepe
    bu işlemde öncelikle antrenörün olması lazım ve hocana söylersen o ilgilenir . bende kulüp lisanslı boksörüm fakat bilek güreşide yapıyorum kulübümüzde o bransa lisans çıkaramıyorlar . hocam baska bi kulüp adına bilek güreşi lisansı çıkardı . antrenorunden yardım almadan tek basına lisans çıkarırsan dövüş günleri iştirak belgeni doldurup köşende durmazsa lisansa ne gerek var boşa almış olursun :)

Sayfayı Paylaş