Evde Nasıl Güçlenebilirim ?

Konusu 'Savunma ve Dövüş Sporları' forumundadır ve snopy2303 tarafından 11 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. snopy2303

snopy2303 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar evde kas yapmak yerine kendimi güçlendirmek istiyorum şimdi şöyle hiçbir sporla uğraşmayan yan gelen yatan benden kalıbı düşük olan çocuga dokunuyorumda semsert vücutları falan var ben 5-6 ay tekvando 3-4 ayda wushu yaptım ancak elime geçen tek şey 2-3 teknik ve ağrı halsizlik evde kendimde şınav mekik komando dansı vb.. şeyler yapıyorum ancak yaradıgını sanmıyorum neler önerirsin ?

2. tigerrr

tigerrr Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    2. Üniversitesini okuyor
    sürekli duvarı itile

3. By.Bordobereli

By.Bordobereli Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    kardeşim nereni güçlendirmek istiyorsun kolumu bacağımı yada tüm vicudumu sanırsam tüm vicudu. kas güçlenmesi okuduğum makalelere göre güç le şekillenme ayrı şeyler.(OKUDUĞUM MAKALELERE GÖRE KAFAMDAN UYDURMUYORUM) tüm vicudu güçlendirmek istiyorsan eline bi çuval damacana vs al kollarını C şeklinde tut onu dambıll daldırır gibi ama sakın kaldırıp indirme sadece tut bebek tutar gibi iki kolunla yavaştan komando dansı yap eğil kalk yaylanarak yürü ek olarakda el makasıalmanı tavsiye ederim bileklerini destekleyen kasları sağlamlaştırırsın. Bir örnek sıvacıların bilekleri güçlüdür mesela sürekli mala ile iş yaptıkları için ama hiç şekil yoktur onun gibi birşey banada cuval işini babam söledi özel harekatta öyle yapıyorlarmış. ŞİNAV MEKİK BARFİKS ÜÇLÜSÜNÜDE UNUTMA

Son düzenleme: 12 Ekim 2012

Sayfayı Paylaş