evde calısma ile kilo vermek

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve jees tarafından 31 Ocak 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. jees

jees Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaslar daha once agırlık calıstım sımdı isten dolayı salona gidemiyorum evde hafif bir calısma yapıyorum , kilo vermek için hafifi bir diyet yapıyorum deli gibi su içiyorum bacak calısıyorum simdi carniten kullanmak istiyorumda sizce dogru bir hareketmi olur veyda baska bir ilaç kullanmalımıyım
    simdiden tesekürler

2. SEZER YZL

SEZER YZL Yeni Üye

Beğenileri:
    481
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    oncelıkle l-carnıtıne ılac degıl suplementtır bence carnıtıne nı kullanmanızda sakınca yok fakat cardıo (kosu-yuruyus-bısıklet) yapmıyorsanız bence pek gerekte yok su andakı ılk oncelıgınız carnıtıne kullanmak veya kullanmamak degıl beslenme ve antrenman duzenınızı bır programa oturtmanızdır zaten beslenme duzenınınz gercekten yerıne oturduktan sonra besın takvıyelerıne gecersınız ;)

3. jees

jees Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    sakın yanlıs anlama ben hıc bır sey yapmayan mucize bekleyen bır ınsan deılım ama daha once cok zayıftın 60 kıllo cıvarı sonra body yaparak 75 e cıktım ama yagsız dı vucudum suan yıne 75 ım ama hıssedıyorum eger tamamen salarsam fena kılo alıcam o yuzden yedıgıme ıctıgıme dıkkat edıp hafıften spor yapmaya calısıyorum
    en son cıkan alli isimli ilac hakkında ne düsünüyorsun

4. SEZER YZL

SEZER YZL Yeni Üye

Beğenileri:
    481
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    evet allıyı duydum ama bence cok gereksız cunku etkısınınn sadece yagın sındırılmesını engellemek ama dedıgım gıbı gereksız cunku dusunsene sen beslenme duzenı tam olan bır ınsannsan zaten yagı mınımum alırsın boylece aldıgın yag sındırılse bıle sana cok ta fazla bır kalorı getırmez ama tabı tercıh meselesı bı aralar duymusundur lıda vardı oda mucızeler vaad edıyordu hemde yan etkıısz sonra noldu yan etkısının oldugu anlasıldı umarım bu allıde ıkıncı bır lıda olmaz;)

5. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    saydam bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş