Evde body

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve G H O S T tarafından 11 Aralık 2005 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. G H O S T

G H O S T Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar..
    Bu forumdaki ilk mesajım..
    Bende body ilgi duyan biriyim..Bi salona yazılmak istiyorum ama çok yoğun olduğum için gidemiyorum.. evde neler yapabilirim kendi çapımda..Neler kullanabilirim..Bide çok zayıfım şişmanlamak istiyorum..5 ve 10 kiloluk el halterlerim var .Sadece söyle vücudumu dinç tutmak biraz da şişmanlamak istiyorum..Önerilerinizi bekliyorum...Saygılar..

2. gymnast

gymnast Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    0
    dostum siteye hoşgeldin. birincisi şişmanamaya çalışma. alacağın kiloları kas olarak al. sadece sporu öğrenmek amacı ile 2-3 ay bir salona git. bir alt yapın olsun. çünkü biz buradan ne kadar anlatsak, belki beslenmeyi, hareketlerin nereyi etkilediğini falan öğrenebilirsin ama, hareketn nasıl yapıldığını öğrenemezsin.

3. G H O S T

G H O S T Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Gitmek istiyorumda çok yoğunum..Üniversiteye hazırlanıyorum .haftaiçi dersaneye haftasonu ingilizce kursuna gidiyorum..hiç zamanım kalmıyo..İstediğim sadece biraz dinç olmak,biraz da kilo almak...

4. gymnast

gymnast Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    0
    e iyide sonuçta evde spor yapmayacakmısın?
    o da zaman almayacakmı?
    başarı istiyorsan sıkı çalışmalısın. sporu bilmediğin içinde emeğine yazık olacak. mesela sana diyeceklerki tekrarları düşük tut. sen tekrar ne dicen. veya mide gibi bazı kas gruplarının düşük tekrarlı çalışıldığını bilmeyip onlarıda düşük tekrarlı çalışacaksın. bunun gibi sandığından çok püf noktası var bu sporun. bir başarı istiyorsan biraz dişini sıkmalısın. bence akşam saati git evde tv izleyeceğine. derslerini de ona göre planla. orada stres atarsın. zaten ilk başta haftada 3 ile başlayacaksın.

5. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    ghost , ghost , GHOST !!! ;

senin actıgın bu konuda acılmıs yada ayrıyeten bu konuyla ılgılı tartısılmıs okadar cok baslık var ki ne sen sor ne ben soliyim o nedenle sana zahmet yukardaki ''arama'' sekmesinden bi arastır !!!

KİLİT VE ÇÖP KUTUSU

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş