Evde Çalışmayla Kol Gelişir mi?

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve nicksizadam tarafından 22 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. nicksizadam

nicksizadam Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar işler nedeniyle salona vaktim olmuyor.Eve dumbell set aldım vidalı ağırlığı ayarlamalı.Sadece kol kası girmek istiyorum. 1 gün ön kol pazu 1 gün dinlenme 1 gün arka kol şeklinde çalışarak,beslenmeme,uyku düzenime dikkat ederek salondaki gibi kol verimi alabilir miyim?

2. efervan

efervan Üye

Beğenileri:
    86
    Ödül Puanları:
    38
    Madem zamanın yok eve de set aldın bütün bölgeyi çalıştırsana tek bölge verim alamazsın

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

nicksizadam bunu beğendi.
  3. nicksizadam

nicksizadam Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkür ederim yorum için peki benim istediğim fit görünmek formda tutmak değil forumda bir kaç konuya baktım daha çok formda tutmak üzere program hazırlamışlar. Evde kası büyütmek için çalışma düzenim nasıl olmalı peki kaç günde bir çalışmalıyım 1 gün içinde 2 bölge çalışabilir miyim? örneğin Pazartesi göğüs + ön kol salı dinlenme çarşamba omuz + arka kol perşembe dinlenme cuma bacak + sırt ve kanat cuma dinlenme cumartesi karın şeklinde çalışsam verim alır mıyım? pek bi tecrübesizimde bu konuda

4. yiko21

yiko21 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Yeni başlayacaksan Yeni Başlayanlar bölümündeki makaleleri okumanı tavsiye ederim önce.Düzgün bir çalışmayla evde de pekala gelişebilirsin.Bir de kollarını kalınlaştırmak istiyorsan bacak antrenmanlarına çok önem vermelisin..

nicksizadam bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş