Eskiye denus :(

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Duke tarafından 9 Şubat 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. benekli

benekli Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    duke yazılarınızı okudum.herkes gibi beğenilmeye isteyeceksınız hele de beğendiğinizin ailesi tarafından fakat ben olaya farklı bir yönden yaklaşmak istiyorum.ben kilolu bayanım ve kendimi bildim bileli benim kilo problemim vardır.bir dönem gerçekten iyi vermiştim.onun sırrı neydi biliyor musunuz tabii ki düzenli beslenme spordu fakat en önemlisi kafanızı o sorunla meşgul etmeyin düzenli olarak karın egzersizlerinizi yapın fakat kendinize şart koşmayın illa da vermeyelim diye çünkü siz öyle düşününce beyinde bu duygu ters tepebiliyor.onun için rahat olun.günlük çalışmanızla birlikte 6 ayda neler olmaz ki? şimdiden başarılar dilerim.

Coyote ve Duke bunu beğendi.
  2. Duke

Duke Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Cok tesekkur ederim benekli, haklisiniz. Ama bunun yaninda mumkun oldugunca cok okuyup bu konuda bilgilenmeye calisiyorum ayni zamanda. Masallah forumda almis basini gitmis :D ne ararsan var, nette dolanip durmana gerek yok gercekten, boylesine tum gerekli bilgileri (en azindan su an icin aradigim tum bilgileri) bir forumda bulmami sagladigi icin emegi gecen herkese ve tum bodyforumtr yonetimine tesekkurler gercekten.

Forum kesinlikle amacina ulasmis bence; tek bir cati altinda, belli bir konu ile ilgili bilgi ve kisileri toplayip seviyeli ve mumkun oldugunca guvenilir bir bilgi paylasim ortami saglamak. Boyle bir ortam bulmak gercekten hic kolay degil, firsat varken bol bol okumaya calisiyorum bende :) emegi gecen herkese sonsuz tesekkurler.

Insallah 5-6 ay sonra amacima ulasmis bir sekilde yine burda olabilir, ve su an buraya koymaya utandigim resimlerimle o zamani kiyaslayabilirim :)

MT ve Coyote bunu beğendi.
  3. Coyote

Coyote Üye

Beğenileri:
    1.569
    Ödül Puanları:
    123
    Sayın dostum. Resimlerinizin utanılacak bir yönü oldugunu dusunmuyorum. Siz hayatınızı, kazanmak kendi ayaklarınız üzerinde durmak için fiziki goruntu gibi bir kavramı 2. plana atarak, okulunuzu bitirmeye gayret eden birisiniz anladığım kadarı ile. Sizin karşınızdaki sevgiliniz bu fiziki gorunusu sıkıntı yapmıyorsa, ailesininde alt tarafı biraz yağlanma gibi bir sorunu dert edeceğini dusunmuyorum, sonuçta siz evlenmek bir hayat kurmak gibi kutsal ve ulvi bir düşünce içindesiniz. Bu herkezin kolaylıkla dusuneceği türden bir düşünce değildir ayrıca yapılması ise oldukça zor bir eylemdir.

Bu durum asla utanılacak bir durum değil. İnanın bende sizin gibi dusunuyordum ama su an, 360 derece tam anlamıyla ters dusunmeye basladım. Sizin kilodan önemli bir kişiliğiniz var, kendinizede güveninizi yitimeyin hiç bir şekilde.

Hayatımız sanıldığı gibi kolay değil sonuçta, özellikle biz türkiye cumhuriyetinde yaşıyoruz. Almanyada veya isviçrede değiliz. Hayatımızı kazanmak için bir çok fedakarlık yapmak zorundayız ve inan çok kısıtlı imkanlarla yaşamak zorundayız.

Saygı görmeyi sonuna dek hak edicek kadarda başarılısınız bence. Bu durum psikolojinizi bozmasın bence ve rahat olun.

Benim dusunce mantığıma göre, iyi çalışan bir beyinsel yapı, güçlü bir fizik olmasada sonuna kadar işe yarar.

saygılar.

Duke bunu beğendi.
  4. Ahmets

Ahmets Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    bendede aynı sorun var ve benimki sizinkindende kötü napayım bilemiyorum 1.68 boy var 66 kiloyum göbekliyim vede inceyim kollarım falan ince göbekten kurtulup kalıplaşmak istiyorumda ne yapmam lasım

5. Duke

Duke Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Ahmets, ne yapman gerekir bilemiyorum, yukarida da belirttigim gibi bende cok acemiyim. Ama bildigim birsey var ki, bu forum gercekten aklindaki her soruya yanit verebiliyor. Cok seviyeli, kaliteli ve genis icerikli bir bilgi alanina sahip gercekten.

Bende ne yapacagimi bilemiyordum, hos hala tam olarak bilemesemde, en azindan bir baslangic noktasina sahibim su an; forumdaki bilgiler ve aklima takildiginda cok kisa zamanda ihtiyacim olan bilgiyi deneyimleriyle birlikte saglayan buradaki arkadaslar sayesinde, bunun icin herkese tekrar tekrar tesekkur ederim.

Forumda biraz gezinmen bile aklinda bazi seyler belirmesine yeterli olabiliyor; beslenme programin, baslangic(en alt seviye) antreman programlari, karsilasilabilen zorluklar, baslangictan dogabilecek vucudunun verecegi ve seni panik yapabilecek tepkiler:D, ne bileyim abi yiginla bilgi var, gercekten zaman ayir ve oku okuyabildigin kadar, burada gercekten deneyimli, bilgili ve yardimci olmaya gayret gosteren cok ozel insanlar var, kacirma derim ben.

Ben su an;
    Beslenme forumlarini okumaktayim acikcasi.
    Diger yandan antreman olarak, yanilmiyorsam Flexor du adi, sabit mesajlardan bulursun, yeni baslayanlar icin bir antreman programi yapmis, onu uyguliyicam, yani en azindan benim acemilikten ote bilgilerimle hazirlayacagim dandik dundik programdan cok daha ise yarar diye dusunuyorum su an icin. Zamanla, biraz birseyler ogrendikten sonra, gerekirse, ve eger gercekten uygulamamin daha cok ise yarayacagina inanirsam kendi programimi yapabilirim belki, bilemiyorum su an icin, buna karar verebilecek bilgi ve deneyime sahip degilim henuz.
    Zamanla gelismeleri anlatmaya calisirim, ama daha birkac gun oldu daha cok erken:D

Ahmets, kolay gelsin sana da, yilma sende, kim ne derse desin vazgecme yapmak istediginden. Azim et, oku. Gercekten forumdaki bazi seyleri sadece okumak bile gaza getirebiliyor :D ve bende gelismek istiyorum diyerek hevesin daha da artiyor ve daha cok caba sarfetmeye, programlarina daha cok uymaya, ve beslenmene daha dikkat etmeye calisirken buluyorsun kendini, edindigim tecrube budur :D

Bence; herkes ister, istemekten daha cok sey yapan kazanir;)

bonatschi bunu beğendi.
  6. ARNOLDschwarzeneggeR

ARNOLDschwarzeneggeR Üye

Beğenileri:
    371
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    C:\
    ben bursada yaşıyorum bursada osmangazi tıp merkezi adlı bir özel hastanenin diyetisyen bölümü var muayne ücresi 15 tl ve sizinle enaz 1 saat ugraşıyor.

7. pastnova

pastnova Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    Yılların lafıdır buda demi.Yağı kasa dönüştürmek.Tıp okuyan biri olarak ne zamn duysam gülerim :badgrin:

Forumu araştır demişsin ama kendin araştırmamışsın daha Kan Mevsimi Yağ kasa dönüşürmüymüş hiçduh

Sayfayı Paylaş