Eski hale dönmek ve yağ yakımı

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve judascortez tarafından 16 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. judascortez

judascortez Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    valla bizim mezurayla gorduğumuz o ve gerçekten öyle. soylediğim herkes inanmıyor özellikle omuz bölgesine. ama öyle çıktı ben bunu değiştiremem. belkide vgye yatkın bir bunyrm vardır tam cevabı net değil ama öyle oldu evet 3 cm arttı.

2. judascortez

judascortez Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    bugün işten çıktım gerçekten çok kötü bir iş günü geçirdim diyebilirim. stajyerim fakat ilçeden gelen davalarla ilgili yaklaşık 15.000 fotokopi çektik dosyaladık özel yerleştirdik vs. yanımda 2 tane ilçeden gelen memur vardı ve çok çok zor bir gündü. 10 dan 17.30 a kadar oturmadım desem yeridir. yarım saat yürüdüm çarşıda. eve geldim 19.30 de salona gittim. l carnitine hap denemiştim sıvı hiç denememiştim. bir yerden buldum ve nitrofull sıvı l carnitine içtim. placebo değildi sanırım yaşadığım hayvansı güç bitmezliği. çünkü önceden hapını deneyip pişman olmuştum ve açıkçası bir şey bekleyerek içmedim. salondan kapanma saatinde 22 de hocayla birlikte 3 kişiyle kapattık salonu öyle geldim artık düşünün. her bölgeye girdim tabi bu zararlı ama acı hissetmiyorum artık zorlanma hissetmek istediğimden böyle bir şey yaptım. l carnitine bende hayvan gibi bir güç oluşturdu keşke param olsada alabilsem tüp tüp. haftada 2 anca alabilirim gibi. bugün leg extensionda 80 kg girdim. gerçekten bacaklarım çok güçlü. üst vücut güçlü olsaydı keşke o kadar :p omuz hareketlerinde zorlanıyorum denilebilir. onun dışında inch press beni zorluyor biraz. diğer hareketlerde fazla zorlanmıyorum. herkese iyi çalışmalar.

3. judascortez

judascortez Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    herşey güzel. hayvan gibi yememe rağmen 79-80im hala. 36 beden kota zor girmekten şikayet ederken şuan 32 beden dar olanlardan giyiyorum. ust vucudum gelişiyor. protein tozu alacağım 2. ay biterken. süper gidiyor herşey mükemmel.
    --- Mesaj birleştirildi, 26 Eylül 2014 ---
    soğukken böyle sıktığımda çok güzel duruyor. gölgenin yada ışığın anlamadığım bir şekilde biraz etkisi var. şekil almaya başladı güzel gidiyor. bu soğuk hali sıcak hali gibi çıkmış ama fotoğraflarda. olsun.

ByeLJbGCEAA1GqQ.jpg ByeLkGgCUAAkzRy.jpg

4. judascortez

judascortez Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Üni sınavı, staj, okul üçlüsü yüzünden salonu bıraktım. Hala 78-79 civarıyım. Keske devam edebilseydim. Zaman buldukça futbol ve koşuya abanacağım. Eski beslenmeye bu kadar donmek yeter.

5. judascortez

judascortez Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    75-76 arası degisiyor.

6. kahvelihatun

kahvelihatun Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    zapiel SAN sormam gereken şeyler var bana mail adresini verirmisin
    --- Mesaj birleştirildi, 18 Nisan 2015 ---
    mail adresini verirmisin sana birsey sormak istiyorum

7. judascortez

judascortez Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    selam dostlar. ne haldesin birader diye soran olabilir. sık sık buraları ziyaret ediyorum ama okul vesaire bırakmak zorunda kaldım. üniyi kazandım şükür alman dili edebiyatı bölümünde okuyorum. kollarımdaki benim için kayda değer kütleyi kaybettim. fakat şu sıralar yeniden başlamayı düşünüyorum vizeler vesaire bittikten sonra. besyönün salonu var hesaplı sanırım orada başlarım.
    fotoğrafta çektim 1-2 tane bırakıyorum buraya.

biraz eridim açıkçası göbek vesaire gitti sayılır fakat yağ yakmaya devam etmem gerekiyor. kütle alıpta yağ yakmaya başlayabilirim bilmiyorum tam olarak daha orasını düşünemedim fakat göğüs kısmından belli olduğu üzere yağ yakmam gerekiyor. çalışmalara başlayacağım. hepinize kolay gelsin

Ekli Dosyalar:

8. judascortez

judascortez Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    besyonun salonuna yazıldım. dün gittim. sabahları 1 saat yürüyorum. yada spor kompleksine gidebilirsem bazen koşuyorum. dün salondan 6 da geldikten sonra uyuyakalmışım. yaklaşık 11 saattir baygın gibi uyuyormuşum anca ayıldım :D. bu arada weightgainer aldım. öğrenci evinde çok sık protein vesaire ile beslenemediğim için kompleks bir ürün aldım bir abiden. açıktan verdi ucuza sağolsun. glutamin ve kreatinde var içinde. iyice kilo alıp sonra cut planım bu sefer bozulmaz umarım geçen sene bırakmak zorunda kalınca üzülmüştüm.

Sayfayı Paylaş