Eski hale dönmek ve yağ yakımı

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve judascortez tarafından 16 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. Tevfik Erzon

Tevfik Erzon Üye

Beğenileri:
    704
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    HomeGym
    Boy yaş mevcut kilo , cinsiyet vb, etmenlerin sonucunda ortaya çıkan bir kavram, kalori hesaplayıcılar var nette onlara bakabilirsiniz.

2. judascortez

judascortez Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    boyum 1.78 yaşım 18 kilomda 82-83 şuan ben bilemiyorum nereden bakacağımı

3. judascortez

judascortez Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    3. günü ağrılardan dolayı zorda olsa tamamladım. gene 3/4 hatta 2.5/4 lük kadar yapabildim ama her hareketi yaptım. hepsini yapabilmek hamlığımı atmadan zor zaten. ama motivasyonumu bozmadan devam ediyorum ve yapacağım en ufak hareketin bile artı olacağını bildiğimden gün kaçırmamaya gayret ediyorum. bugün spordan 1-2 saat önce bir kaç atıştırmalık çiğ köftede yedim umarım etkisi pek olmaz. isotu fazla koydum acı metabolizmayı hızlandırır diye. bugünlük bu kadar arkadaşlar. üşengeç olmayıp her gün daha ileriye güzel adımlar atıyorum ve bu benim kişiliğimede etki ediyor. bol sporlu günler and "keep moving forward -rocky"

4. judascortez

judascortez Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    evet arkadaşlar bugün 3. gün fotoğraflar ile devam edeceğim.

atletli fotoğraf yaklaşık 45 dk - 1 saat sonra antremandan.

2.jpg

bu yaklaşık 15-20 dk sonra. duştan sonra nedense güzel duruyor ve normalde bu kadar değil ama böyle yapınca kol kaslarım dolu gözüküyor. buda hoşuma gidiyor. bu arada arkadan baskı uygulama falan yapmadım.

3.jpg

buda aynı zamanlarda. geçen sene vg de her alet göğüs çalıştırdığından baya bir kaslanmıştı. bırakınca sarkmaya başladı biraz sarkma var ama zamanla gidecek inanıyorum.

1.jpg

motivasyon bozmadan devam.

5. judascortez

judascortez Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    arkadaşlar sabahtan beri bir şey yeme imkanım olmamıştı. ehliyet için uğraşıyorum şu sıralar kursa gittim eve kadar yürüdüm vs. çok çok acıktım ve baya bir et yedim ızgara şeklinde. bu ilk kaçamağım oldu. bugün belki antremandan verim alamam ama genede beni 1-2 gün geri götürmemesi için yapacağım. bu arada ağrılar hala geçmedi. kesinlikle ağrılar moral veriyor ama zorlanmıyorum değil hareketlerde. akşama tekrar buradayım. şimdilik herkese iyi sporlar. bu arada yarına kadar pek bişey yemeyi düşünmüyorum.

6. judascortez

judascortez Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Bugün malesef ev dolu olduğundan (evin salonunda yapıyorum egzersizleri) yaptığım yarım saat yurumeyle kaldım. Bu arada aranızda fatscreen kullanan varmı? Bana 2300 kalori almalısın diyor ama bu oran çok fazla. Ve bugün pek bişey yapamasamda 2200 civarı kalori yaktığımı soyluyor. Sizce ne kadar güvenilir?

7. judascortez

judascortez Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    sabah direksiyon dersine gittim ve geldim yaklaşık 20 dk yürüdüm. gelirken nektarin aldım meyve olarak. kahvaltı yapamadım yeşil çay ve su içtim. öğlene doğru öğle yemeği olarak 1 nektarin ve 2 tavuk kanat yedim. sonra halısahaya gittim 40 dk 2 kişi pas, şut çalışması yaptık karışık. sonrada koşuyla bitirdim sahanın yarısını jok yarısını depar atarak koştuk. şuan evdeyim akşamki çalışmayı bekliyorum ağırlıkta çalıştım çok az. fatsecret hakkında bir fikrim yok hala malesef aydınlatılmayı bekliyorum.

8. judascortez

judascortez Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    fatscreene göre 1100-1200 kalori civarı aldım bugün. 35-40 dakika orta tempo yürüyüş, akşam yemeği ve akşamda şalgam suyu içtim. ağırlık çalıştım yaklaşık yarım saat. insanityden baya koptum gelen giden eksik olmuyor malesef. yarın fotoğraf atacağım. keep moving forward.

9. ZWEX

ZWEX Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Fatsecter çok iyi bir program orda günlük alman gereken kalorinin 300-400 kalori aşağısını alarak kilo verebilirsin daha az kalori alırsan kas kaybı yaşarsın

10. judascortez

judascortez Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Günlük 2600 kalori al diyor emin misiniz hocam

11. ZWEX

ZWEX Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    ben 15 yaşındayım 1.70 boyum var 2200 500 kalori aşağı alıyorum doğru

12. judascortez

judascortez Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    ben zaten kilo aldığım dönem dahi 2500 u geçemiyorumdur

13. judascortez

judascortez Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Bunlarda 4. günden. Sanırım kas hafızası denen olayı yaşıyorum. Bu antremandan 1 saat sonra. Sonra sönüyor.

BvgVpzDIAAEBR8z.jpg BvghYCaIQAEdv7J.jpg

14. judascortez

judascortez Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    bu öğlen ilk defa diyet süresince fazla yedim diyebilirim. sebzeli soslu tavuk. çeşni galiba ve biraz fazla tuzlu gibiydi. tavuklar tavuk göğsü bu arada. 2 parça ama tam ne kadar olduğunu bilmiyorum. 2 küçük parçaydı onun etki edeceğini sanmıyorum. ama badem almıştım 1 paket. kuruyemişe başlayınca bırakamayan bağımlılardan olduğumdan 3-4 avuç badem yedim. bugün tartıda 82 yi gördüm ama bu öğle yemeğinden sonra pişman olmadım değil.

15. judascortez

judascortez Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    bugün off gunum oldu diyebilirim. bol bol yedim ve 2 bira içtim. pişmanlıklar yaşıyorum ama bu pişmanlıklar bana hırs veriyor. salona yazılabilirim ama önce 75 e inmeyi planlıyorum.

16. Tevfik Erzon

Tevfik Erzon Üye

Beğenileri:
    704
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    HomeGym
    Off gün antremansız gündür, sizin yaptığınızla alakası yok yani :)

NowFear3 bunu beğendi.
  17. judascortez

judascortez Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    off gün benim genelde çevremle aramda kullandığım hiç bir şey yapmadan sadece yemek yediğim gün hocam. sizce nerelerde yanlış yapıyorum ve ne yapmam gerekli oneriniz varmı

18. Tevfik Erzon

Tevfik Erzon Üye

Beğenileri:
    704
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    HomeGym
    Alkol kullanmayın, efkarı dağıtmak için spor imkanınız var zaten, off günde hiçbirşey yapmayabilirsiniz ama çok yemeyin,
    Çok yiyince kan şekeriniz fırlar, sonra düşer, bu sefer diyetinize devam edersiniz ama kan şekerinizin normal hale gelmesi 2-3 gün sürer. Kan şekeriniz düşükken antreman çıkmaz, derken derken... Olaylar gelişir.. yıkıcı etkileri olur yani.

Ha derseniz genç, sosyal adamım, çevreme ayak uydurmak durumundayım, ona da birşey diyemem. Ben de ısrarlı ve kararlı beslenme düzenim yüzünden çevremde yer yer ötekileştiriliyorum, ama bir hayalim var, kendime ihanet edeceğime varsın onlar bana yüklensin...

judascortez bunu beğendi.
  19. judascortez

judascortez Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Hocam çok doğru soylediniz. Yavaş yavaş kısıyorum yediklerimden ve içeceklerde, yemeklerde artı olarak tuz,şeker,yağ kullanmıyorum. umarım düzene girecek. 83ten 82 yi görmem bile buyuk motivasyon oldu.

20. judascortez

judascortez Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    bugün sabah 2 yumurta, yeşil biber, kırmızı biber, sucuk, beyaz peynir, 2-3 zeytin, mısır taneleri olan karışım bir omlet gibi bir şey yaptım. bir kasenin yarısı kadardı bu yemek. yanındada 3 tane tavuk göğsü yedim uzun. fazla büyük değillerdi. azcıkta kepek ekmeği. 2-3 saat sonra salona yazılmaya gittim ve salona yazıldım. gittiğimde hoca göbek durumuma bakıp kardiyo yapmamız lazım dedi ve bisiklet sürdürdü. ben o dur der diye bekliyordum ama yaklaşık 55dk-1 saat bisiklet sürdüm. sanırım yatay bisikletti. sonra amacımı falan konuştuk ben kardiyo yapmak istiyorum ama ağırlıkta çalışacağım enerjim bitmez dedim. 5-10 dakikada koştum koşu bandında. ondan sonra z bar kaldırdıım. ağırlığın ne kadar olduğunu pek bilmiyorum ama 2 taraftada en az 5-7.5 kg falan vardı. sonra arka kol çalıştıran iplere geçtim onu yaptım. bu arada setleri 4er setten 10ar kez yapıyorum. eskiden piramit yapardım ağırlıkları değişerek 12-10-8 diye. arka koldan sonra kanata geçtim 3 alet vardı. 3 ünüde tamamladım ve limonata içtim. hoca bana super amino liquid önerdi. nasıl bilirsiniz yan etkileri var mıdır?

Sayfayı Paylaş