Erkeklerde meme sorunu :S

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve tunel16 tarafından 6 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. tunel16

tunel16 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar,

Arkadaslar ben 18 yasındayım boyum 1.82 kilomsa 95 memem baya büyüme gosterdı 4,5 cm fln ben burdaki yagları nası eritebilirim ? bi bilgisi olan varsa şimdiden çok teşekkür ederim.

Evde 5 kiloluk 2 tane dambıl var onlarla ne tür çalışırsam bu yağları eritirim birazda göbeğim var.

2. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    herkesin ilk söyleyeceği şeyi ben ilk olarak söyliim cardio yaparak( bisiklet-yürüyüş-koşu) bunları yap öncelikle yağlardan kurtulman için sana en yararlı olacak şeyler bunlar..arada aynen ağırlıklarıda yapmaya devam et tabiki...

3. SlipKnoT16

SlipKnoT16 Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa- Ankara(okuyor)
    Belkide jinekomastidir bi doktora git istersen ?

4. tunel16

tunel16 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Cevabın için teşekkür ederim bisiklet iyi gelirmi alıp sürmeye başlıyayım hemen :) çalıştıgım içinde nerdeyse sürekli ayaktayım. Ağırlıklarla nasıl çalışabilirim.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 12:48 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 12:12 ----------

Sanmıyorum zayıfken böyle bir şey yoktur kilo aldıkça oldu ve çok rahatsız ediyor. :S

demircan256 bunu beğendi.
  5. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    önceli,kle bisikletten kastım ne olduğunu sanırım anladın dimi..hani hemen alıp binmeye başlim deyince sokaktaki bisikletten bahsetmedim spor salonlarınkinden sakın yanlış anlaşılmasın :)

evde dambılla eğer vücut yapmak içinse istediğin program o zaman flexor hocamızın hazırlamış olduğu altaki linke tıklayarak başlayabilirsin...

https://www.bodyforumtr.com/vbforum...tml?t=8567&highlight=evde+damb%FDl+program%FD

6. tunel16

tunel16 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Dediğinizi anladım teşekkür ederim fiyatlarına bakmıştım daha öncede biraz kabarık. :)

demircan256 bunu beğendi.
  7. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
  8. tunel16

tunel16 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Çok sağolun baktım hepsine tek tek akşama babam'a danışayımda almak istiyorum 1 tane kesinlikle peki başka bir yöntemi olabilirmi gerçekten çok rahatsız oluyorum dışarıda yürürken çok belli değil ama ben çok sıkıntı ediyorum çok azcık eritebilsem o bölümdeki yağları mükemmel olacak.:S

9. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    cardio dan başkası yalan diyorum ..bende burdaki deneyimli kişilerden öğrendim..yağ yakmak için olmazsa olaz cardio malesef...sonrasında ise ağırlık çalışması...bana sorarsan ben haftanın 4 günün gidiyorum..ama toplasan 20 dk cardio yok bende ama artık emekki fazla kilom yok diye vermiyordur hoca bana...

saygılar..

10. Profane

Profane Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Mühendis
    Yer:
    Almanya
    Öncelikle kendimdende bildiğim için sınav dönemlerinde falan oturarak kilo alırsanız öncelikle göğüs yağı artar hani bu yüzden büyük sıkıntı ve geçmiş olsun diyorum. Bildiğiniz gibi 95 yüksek bir kilo 'demircan256' adlı arkadaşımında söylediği gibi tek çare kardiyodur. Bunun yanı sıra beslenme,uyuma ve ağırlık gibi faktörlerde etkili olacaktır fakat bir numaralı çözüm kardiyodur.
    Bir diğer konu eğer supplement kullanmayı düşünüyorsanız, yüksek bir kiloda olduğunuz için karnitinin etkisi büyük olacaktır gerçekten. Her ne kadar göze aldınız bilemem gene siz karar veririsiniz stack,ECA falan filan için.Clen,dren gibi şeyleri burdan asla öneremem. Ama karnitinin etkisini büyük anlamda göreceksiniz.

tunel16 bunu beğendi.
  11. tunel16

tunel16 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    sizede teşekür ederim profane bir an önce kurtulmak istiyorum bunlardan çok rahatsız verici birşey gerçekten dün itibariyle başladım harekata sabahları 6 da kalkıp yürüyorum ardından koşuyorum sonra gelip dükkanı açıyorum dükkandada sürekli hareket etmeye calısıyorum pek oturmamaya dikkat ediyorum boğazdanda kestim iyice.

12. laresistance

laresistance Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Bende de aynı sorun vardı isin kotu yanı bende astım ilaclarından dolayı odem ve yag vardı.. cardio ile baya indirdim siskinligi

13. vivasilver

vivasilver Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    dambılın pek faydalı olacağını düşünmüyorum. göğüs kaslarını hareket ettirmen gerekiyor . bence en faydalı yöntem şınav mekik .

Ayrıca... 180 boy için 95 kilo fazla yaş 18 kasların hala tam olarak gelişmemiştir bu yüzden gögüste ve karında sarkmalar olması normaldir bu durum 1-2 seneye kadar kendi kendine çözülecektir. zayıflarsan ve uygun sporu yaparsan daha hızlı sonuç alacaksınıdır.

Yüzmekte çok faydalı olabilir...

14. cinicin

cinicin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cardio yapmalısın bende yeni başladım bisiklet sürüyorum zaman olursada koşuyorum

15. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır

Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link : https://www.bodyforumtr.com/vbforum/en-ok-sorulan-sorular-ve-t11375.html

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş