Erkeğin Goğus kılları olmalı mı?

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve scorpi tarafından 21 Ocak 2007 başlatılmıştır.

Kıllı Goğus mu Kılsız Mı

1. Kıllı

35,1%
  2. Kılsız

27,7%
  3. Az Kıllı

37,4%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 119 üye.
  1. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    olayı estetik açıdan ele alırsak kaslı vücuda gögüs kılı iyi durmaz bence

2. fehmican

fehmican Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    adamda göğüs kılı varsa vardır yoksa yoktur.olan ya epilasyon yapar ,olmayana adamın yapacağı bişey yokı maalesef.bende de var:)

bırakın kılı tüyü sert idman yapın:)

3. athletic

athletic Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Adaleli göğüste biraz olsun kıl dahi olmamalı çünkü kıllar, sert ve erkeksi gösteren adale hatlarının net görünmesini engelliyor.

4. estetik fenomen

estetik fenomen Üye

Beğenileri:
    614
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Dışarıdan bakıldığında o bölgedeki kasların önüne geçicek kadar yoğunsa kesinlikle alınmalı derim. Hatta çoğunluk kaslı bölgede hafif olmasını hoş da bulur. Ama bana sorarsanız bence tamamen alınması en iyisi.

5. nerfbod

nerfbod Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    Bu başlığı okurken bodybuilding.com'da dün okuduğum bir başlıkta amerika'da yaşayan iki Türk'ün mesajları aklıma geldi. Türkiye ziyaretlerinde gördükleri Türkler'in metroseksüelleşme telaşından şaşkınlıkla ve biraz da alaycı biçimde bahsediyorlardı. Dikkat edin Amerika'da yani metroseksüelliğin anavatanında yaşayan Türk arkadaşlar bunlar. Ben bu kıllı olmaktan, kara çalı kaşlı olmaktan vs. utanma, saç bakım ürünlerine tonlarca para yatırma hadisesini biraz sonradan görmüşlüğümüze ve batı taklitçiliğinde kraldan çok kralcı olmamıza bağlıyorum. Herhalde 80 ve sonrası doğumlu olup bu metroseksüellik saçmalığına bulaşmayan yurt genci kalmadı.

Son düzenleme: 26 Ağustos 2008
    loveofbody bunu beğendi.
  6. Battemberg

Battemberg Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Bence eğer gerçekten çok emek verilip çok define bir vucut yapılmışsa kılların alınmasından yanayım çünkü bu hatlarınızı göstermenizi engeller ve o kadar sene çalışıp define olup hatları göremiceksem kıllardan kurtulurum daha iyi. Mesela yüzünüzü güzelleştirmek için yıllarca uğraşıyosunuz hayatınızı ona göre ayarlıyosunuz fakat saçlarınız o kadar uzunki yüzünüzü kapatıyo ve güzelliği gözükmüyo. Bence kestirip verdiğiniz emeği bütün hatlarıyla görmek doğru bi seçim olur. Tabiki bu benim görüşüm. Saygılar.

7. ayıbogan

ayıbogan Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    erkek dediğin kıllı olur ama mehmet ali erbilin programındaki jess gibi değil tabiki:)

bulk_man bunu beğendi.
  8. musclefan

musclefan Üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İSTANBUL
    jesse molho mu? iyi de o adam cillop gibi :D kıldan eser yok.

9. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    jess molho demek istemememiştir herhalde adamın estetik bir vücudu var ve hiç kıl yok mehmet ali erbilin bir programı vardı ismini hatırlayamadım orda çok kıllı bir adam vardı hatta canlı yayında adamın vucudundaki kırları makineyle almışlardı herhalde o kişiyi demek istemiştir ayıboğan

10. ademg

ademg Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Konuyu okurken kahkahalara boğulmama sebep olan kırmızıyla belirttiğim metin , kopardı beni tüm dikkatim dağıldı. Arkadaş yazalı baya olmuş ama espri hala tazeliğini koruyor:D:D
    Bence kirlisi makbuldur :)

11. tr_gladyo

tr_gladyo Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ya kıllara savaş açarsanız zararlı çıkarsınız bence makıneyle aldınız sora ne olcak güneşlenmeye gıttınız dik dik çıkmaya başladığında gorursunuz yada siyah noktaları belli olunca xD .
    gaddarkemal demiş diyeceğini erkekle kadını ayıran bir kıl 2 de güç dür güçün içinde ( ses kalınlıgı - boy- normal ağırlık taşıma olarak güç ) de giriyor bunlar ayırır erkekle kadını erkek dediğin kıllı olur ama öyle her tarafı kas olan bir erkeğe tabiki yakışmaz ama normal derecede bodycilere yakışır az bişey kıl da öyle ısrtta falan çıkarsa tabi aldırmak lazım kro derler oda parası olup lazer yaptıranlar yapabilir diğer türlü nerye kadar kescen o kılları xD hele hele jilet vuranlar pff :D sakal gibi çıkar orda şahsen ben 18 yaşındayım kılsız olmama rağmen hafif karnımda belli olmayacak şekilde kıl vardı mal lık edip biraz kesmiştim karın derken baya aşşada pantolon düşük bel oldugu için yine belli olmayacak kadar aşşada o kestiğim yukarı kadar orman gibi oldu .yani kıllarla uraşılmaz . kızlar konusuna gelınce her kızın beğencek tipi vucudu olan erkekler vardır ama gerçekden %70 i hafif göğüs kılı olanlara bayılıo xD

12. castorpollux

castorpollux Üye

Beğenileri:
    411
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    çok iyiydi be :D

13. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    emrah tam 10 yıldır gittiği spor salonunu satın almış yani şimdi lüks bir sporsalonu var bir ara 2sene önce uzun saçlı sakallı şekilde çıktı ve iyi bir vücut yapmıştı kendisi yaşı ilerledikçe dahai yi bakar oldu kendisine neyse resimde gayet fromda görünüyor kendisi

14. ibocu

ibocu Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Gögüste Kil Olmali Tabiki Isteyen Agda Yapar Keser Bu Kimseyi Ilgilendirmez Ama Sirt Ta Yakişmöaz Kadinlar Hgakikaten Sirtta Kili Istemiyor,ayrica Best Model Yarişmalarini Bilirsiniz Orada Tek Killi Best Model Olanda Kenan Imirzalioğluydui Ama Adama Yakişiyor Kil önemli Olan Karizma Ve çekici Bodyci

15. oceans166_

oceans166_ Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    konu gogusse muhakkak olmalı arkadaslar... tabı kıl var kılcık var... yanı her kıl guzel durmaz... ama soyle soylıyebılırım ancak... sac makınasıyla aldıktan 15 gun sonra en ıyı durup en cok ragbet gordugu halı alır kıl...:D muhakkak olmalı... kadınlar kılsız erkegı begenmez... bu dedıgım % 98 ıcın boyledır...

16. SRTN

SRTN Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    38
    100 kadına sordun 98 i beğenmem mi dedi? :)

17. serhat_d45

serhat_d45 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Ben sarışınım ama gögüs kıllarım siyah :) fakat bacaklarımda az kıl var ve sarı :) buda ayrı bir konu.

18. Bench Press

Bench Press Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Özel güvenlik görevlisi
    Yer:
    İstanbul
    Kişiye göre değişir tabi.Kimi sever,kimi sevmez.Bence az olsa iyi.Birkaç kere traş ettim.Güzel oluyor ama traştan sonra batması felaket.İşin kötü tarafı omuzumda da çıkıyor.Lazer epilasyona verecek param da yok şu ara.

19. gaddarkemal

gaddarkemal Yeni Üye

Beğenileri:
    756
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Özür dilemeyi sevmem. Seven insan da yoktur herhalde. Özür dilemek hatayı kabul etmek demektirçünkü, hata yapmayı da kimse sevmez.

Ama yapıyoruz. Bende yapıyorum.

İşte bu yukarıya aldığım mesaj, aklıma geldikçe utanıyorum. Madem ki bu mesajı herkesin görebileceği biçimde yazmışım. Cappi senden herkesin görebileceği biçimde özür diliyorum. O yazının biçimi falan.... Hiç hoş değil. Keşke hiç yazmasaydım. O mesajı yazdığım için kendimi iyi hissedemiyordum. Haklı bir davranş değildi.

cappi bunu beğendi.
  20. optimus

optimus Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bildiğim kadarıyla ağda yapmak zamanla güçsüzleştiriyor kıl köklerini... ağda avrupa ve amerikalı erkeklerin artık başvurdukları bir yöntem, ben de bi kaç kere kız arkadaşlarıma rica edip yaptırmıştım :D düşündüğün kadar acı vermiyor üstelik.. ayrıca ağda sonrası bio-der düzenli kullanmak da oldukça etkiliymiş, zamanla azaldığını söylüyor kullanan kız arkadaşlarım

Sayfayı Paylaş