Endomorf yapılı,hep ayva göbekli ve emekle sonradan six pack kazananlar var mı?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve arsonist tarafından 17 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. arsonist

arsonist Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    BU benim asıl sorunum olmakla birlikte cidden çok merak ediyorum arkadaşlar aramızda böyle insanlar var mı?Ben çok ağır diyetlerle sonunda bıkıp usandığımdan hep bulk çalışmasında döndüm.Anca two pack çıkarabildim oda çok ciddi kardio,yağ yakıcı kullanımı ve ağır çalışmalarla boş zamanlarımda oldu.çevremde de senelerce çalışan bikaç adam dışında gördüğüm tüm endomorf yapılı adamlar genelde bulk dönem takılıyor ve two pack üstü çıkamıyor.BU iş senelerce sağlıklı beslenme gerektiriyor sanırım.BEn bu yoldayım artık.SAğlıklı beslenmek de gerçekten gün içi enerjik olmamı sağlıyor.
    BEnim bu konuyu açmamın asıl sebebi hayatı boyunca siz pack sporsuz olarak görmemiş,zayıf yapılı olmayan arkadaşların bu süreci nasıl geçirdiklerini anlatmaları ve tavsiyelerini öğrenmek.

2. frodobagins000

frodobagins000 Üye

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    53
    Ben kendim endomof yapiliydim ilk başladığımda 96 kg den basladim kas kutlem 58 kg di sonra 81 kg kadar indim ama sporda tek amacim sixpackdi gunde 6 saat antreman yapiyodum crossfit antremanlari karin ve agirlik antremanlari 81 kg indigimde 6 packde belirli duzeyde olustu ama daha sonra cok kucuk olduğumu hissettim aynaya bakinca ve nedense begenmedim gozum alınmamışti ve sadece soyununca belli olan sixpackler vardi daha sonra proteini baya yukseltip kas oranimi 75 cektim o sirada kendimde 90 kg oldum suan 101 kg yim ve daha mutluyu. Sixpacklar guc antremani yaptığım icin yağlı olmama ragmen 4 tanesi gobegin ustundende olsa belli oluyo ve cevremde daha cok dikkat çekiyorum ve hergun diyetimi iyi yapmamin yani sira kendimide odullendiriyorum suan daha mutluyum benden sana tavsiye boşuna cabalama olmuyosa senin yapina göre git doktor mimarlik yapmaz mimarda doktorluk yapmaz. Başarılar

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

columbu ve arsonist bunu beğendi.
  3. arsonist

arsonist Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Süreci anlattığın için teşekkür ederim.Bende çok çalışarak six pack olmasa dahi iyi gözüktüğüm bi kiloya ulaştım bir dönem için ama bu sürecin-ki ikimizin de benziyor- bu kadar çok kardıo ve idman sonrası olması tam bir ölüm.
    Bu dönemdeki beslenmende carb yağ alımı cheat meal vs nasıldı mesela?Benim dengeler alt üst olmuş.Yemiyorum kilo alıyorum yiyorum kilo veriyorum sonra yiyorum alıyorum.Artık belirli bir hedefte devam etmek istiyorum nolursa olsun bana da zayıflık yakışıyor.Hiç tavsiye var mı?BEn dayanıklılık çalışıyorum iyi bir arkadaş yazı programı(7senelik çalışan biri) ama programı yapınca çok cıddı bır şekilde cardıo yapmaya hal kalmıyor.6setler piramitler 4x12 ler ağır bacak günü vs..FEna gitmiyor aslında ama cok tartıldıgımdan mı nedır kafam karısıyor.

4. columbu

columbu Üye

Beğenileri:
    1.079
    Ödül Puanları:
    103
    Ağzına sağlık, aynen katılıyorum. Tamam emek önemli, ama bazı şeyler için vücudun gidişatına göre hedef belirlemek daha doğru. Ne kadar zorlarsak zorlayalım bir ektomorf, mezomorf gibi olmuyor, olduğunda da hayattan bezdiriyor, tercih sizin ama bence değmiyor.

Bozo-Baku, frodobagins000 ve arsonist bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş