En irisi galiba bu...

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve gariban tarafından 20 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. gariban

gariban Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    biyolog
    Şimdiye kadar bir çok dev strongman,pro wg ci,great khali, bob sapp gibi insan azmanlarının cüsselerine hayran kaldım fakat bu adam gerçektende gördüğüm en iri insan...
    http://www.flickr.com/photos/hugemusclexxl/5471412125/

İrilik bir çok faktörü içinde barındıran bir kavram aslında fakat benim için 178cm boyunda 130kg ağarlığında 56cm bicepsli bir adam yada 220cm ve 200 kg lık kolu 50cm lik adamlara göre bu fotodaki adam çok daha cüsseli geliyor.
    Peki sizce en iri denilecek adamlar kimler olabilir?

WadeFB bunu beğendi.
  2. khephnes

khephnes Üye

Beğenileri:
    2.644
    Ödül Puanları:
    123
    Zydrunas Savickas gibi morbid obez strongman'leri bir kenara koyalim bence.

Mesela Derek Poundstone, Alistair Overeem gayet iri adamlar. Aklima direkt bu ikisi geldi.
    Bir gorilimiz var sonra, Brock Lesnar adinda.

Bob Sapp kadar itici bir adam yok ayrica, MMA'dan sogumaya sebebiyet.

3. gariban

gariban Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    biyolog
    evet zydrunas zavickas gibi adamlar bence bu kategoriye girmemeli gerçi 192cm boy 170kg lık bir adam kollarda 55cm:) ama paylaştığım fotodaki adamla zydrunas gibilerinin belden yukarısının fotolarını yan yana koyduğumuzda biraz sırıtıyolar.. alistair gibi adamlarda işin aslı bana diğer devlerle kıyaslanınca 120kg lık uzun boylu zayıf adamlar gibi geliyor mesela bu fotodaki adamla ailsteri yan yana koysak; ortaya 70 kg lık bir vg ciyle 100kg lık bir vg cinin kıyası gibi bir durum ortaya çıkar.

Sayfayı Paylaş