En İyi NO-Creatine (Pre-Post Workout) Kombinasyonu?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve diez tarafından 24 Eylül 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 78 üye.
  1. LUDA

LUDA Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar size on hariç diğer ürünler hakkında net herkesin bilgisi var...ancak kimse size onun içeriği ve hangi gruba girdiği hakkında bişey yazmamışş..biraz bu konuyu bilgisi olanlar açabilirmi??

2. Raish

Raish Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    beyler Gaspari-Size on-Super pump 250 ikilisini 110 euro ya buldum fiat uygun geldi fakat henuz almadim..kullanan arkadaslar tekrar fikirlerini goruslerini yazabilirlerse cok sevinirim..whey,l-carnatine,amino destekli nasil olur wede ilk kez kullanicam kullanilis biciminizi yazarsaniz cok sevinirim tesekkurler simdiden.

Son düzenleyen: Moderatör: 18 Eylül 2009
  3. stormak

stormak Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    dark matter gecen senenin en iyi spor sonrası içecegi secildi bi kutu kullandım cok memnun kaldım antreman sonrası sporda harcadıgım butun enerjiyi bana geri verdi bunu kullanırken size on veya monohydrat creatin tarzı bişi kullanmanız gerekmiyor vucududa oldukca gergin bırakıyor içinde yuksek miktardada protein degeri var gunde sadece 1 kerek protein tozu alıyordum bu sporsonrası protein ihtiyacımıda karsıladı herkeze öneririm hiç bir yan etki veya zararını gormedim aksine sindirim sistemim yavastı onu bile duzeltti tabi herkezde aynı etkiyi yaratırmı bilemem

4. stormak

stormak Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    luda arkadasım size on tabiki suplement gurubuna giriyor içerigi cogunlu creatin ürünüdür yükleme yapmak gerekmez günlük kullanım içindir ben spor esnasında aldım hem kandaki seker oranını düzenliyor hemde güzel bir kas kutlesi gelisiyor sp250+sizeon+amino ve proteinle kollarım 30 günde 2,5 cm büyümüştü yabancı bi sitedeki yorumlarda size on için resmen primobolan etkisi veren tek suplement yazdıgını okudum
    kullanım : sp250 - antremandan 45 dk. once alınmalı 2scoop
    size on - antremandan hemen sonra yada antremanda 1 scoop

Son düzenleme: 19 Eylül 2009
    LUDA bunu beğendi.
  5. akekilli

akekilli Üye

Beğenileri:
    167
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Muhendis
    Yer:
    Istanbul
    Battle fuel + Cytocell cok iyi diyebilirim. Daha once sizeon (hap+toz) ve superpump kullandim. Etkisi fena degildi. Ama Battle fuel ve Cytocell i daha cok begendim. Tavsiye ederim.

Ekli Dosyalar:

6. LUDA

LUDA Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Bu ürünler türkiyede yok sanırım..nedir bunlar açarmısın???

7. akekilli

akekilli Üye

Beğenileri:
    167
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Muhendis
    Yer:
    Istanbul
    Battle Fuel - Performans arttirici (Kas gelistirici + Dayaniklilik + Testo arttirici + Destek) Antremandan once kullanim icin
    Cytocell - Guc arttirici + Kas gelisimi + Recovery icin antremandan sonra.
    Evet Turkiye de yok. Bodybuilding.com dan getirtiyorsun. Daha onceden getirdigim Gaspari urunlerinin icerisine bunlarin reklamini ve deneme urununu koymuslardi. Oradan farkina vardim.

LUDA bunu beğendi.
  8. Ahura-Mazda

Ahura-Mazda Yeni Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ramazan
    Yer:
    Ankara
    bunlar yok bazı millet siparişle getiriyo. ben kendime öyle getiriyom

9. PARASUTADAM

PARASUTADAM Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    tecrübeli arkadaşlara bişey sorucam bana arkadaş amerikadan cytocell in bi eşantiyon paketteni gönderdi bende ankaraya astsuabylık spor sınavına gidicem acaba bu ürün benim eneji açısından işime yarar mı sorumu cevaplarsanız çok sevinirim

10. aneximandros

aneximandros Özel Üye

Beğenileri:
    2.154
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Teorik Kimya
    Yer:
    USA
    Bugun itibari ile elime gaspari size-on ile superpump gecti. Buradan size ne kadar verim aldigimi soyleyecegim.

Genelde en buyuk sikayetlerden biri urunlerin mide bulantisi yapmasi, ve cok sIk tuvalete cikilmasi. Ben, en azindan ilk gun itibari ile boyle bir problem yasamadim. Nanovapor tecrubem cok daha kotuydu. Herhalde vucut ilk adaptasyonu nanovaporla atlattigi icin bu sefer boyle bir problem yasamadim.

Antreman son derece verimli gecti. Tabi bunun psikolojin bir ivlenmeyle de alakasi olabilir. Agirliklarda artis olmadi. Ilerleyen gunlerde neler goruruz bilemiyorum.

Sizeon'u da antremandan hemen sonra gatorade ile karistirip ictim. Gerek size-on gerekse superpump meyve suyu ya da suda iyi ve cabuk cozunuyorlar, karistirmasi ve icimi kolay. Tadlari da fena degil. Size-onu artctic lemon ice aromali, superpump'i da refreshing orange aromali aldim.

Uzerinde yazdigi gibi kullanmayi dusunmuyorum. Sadece antreman gunleri alacagim. Antreman olmayan gunler vucuda o kadar kafein sokarsam vucudumun kafeine direnci yukseliyor. Bence bu urunlerin (ozellikle pre-workoutlardan bahsediyorum) etkisini kaybetmesinin en buyuk nedeni de kutunun sonuna kadar gelistirdiginiz kafein direnci. Nasil ki termojenikleri ilk aldiginiz gunlerde gozunuze bir damla uyku girmiyorsa, superpump olsun diger nitric oxide urunleri olsun ilk aldiginiz zamanlarda icindeki kafein yuzunden size enerji patlamasi yasatiyorlar ama zamanla vucut kafeinle basa cikmayi ogreniyor ve ayni enerji patlamalarini yasamiyorsunuz. Sonraki kutulardaki basarisizligin nedeni de bu bana kalirsa, yani vucudun adaptasyonu. Aslinda tezimi antreman oncesi kafein alan biri test edebilir. 200 mg kafein yerine bu urunu alinca cok bir fark olacagini zannetmiyorum. Tabi bu sadece bir tez, denemek lazim.

Sonucta verdigim paraya degip degmeyecegini zaman gosterecek.

meren07, 2shae ve deathlifter bunu beğendi.
  11. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    Noxplode ile bu ikisi arasında gidip gelmiştim, merak ediyordum. Devam eden gelişmeleri de yazarsanız sevinirim.

12. safeo

safeo Üye

Beğenileri:
    211
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Kocaeli
    Cgt ye kötü diyodum fruit prunch aromasına sanırım beni daha kötüsü bekliyo :D:D

13. safeo

safeo Üye

Beğenileri:
    211
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Kocaeli
    Arkadaşların bahsettiği gibi kötü bi tadı yok. içine biraz cgt (fruit punch) attım hatta o biraz bozdu yinede tadı güzeldi ve mide bulantısı fln da yapmadı bende :)

14. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    aneximandros, gelişmeler ne durumda, nox plode um bitti, ya yine nox plode alacağim ya da superpump+sizeon.

15. tkdplayer

tkdplayer Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadsalr weider nos-x10 -pure creatin kombinesini deneyen varmi ..sizce nasil olur..spor bb deil dovus sporlari

Son düzenleme: 18 Kasım 2009
  16. north976

north976 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Size-on + superpump250 kombinesini yeni bitirmiş biri olarak, bu ürünlerden oldukça memnun kaldığımı söylemek isterim. Hacim olarak gözle görülür bir artış oldu. (Çevremdeki herkes öyle söylüyor yanii)

Tabi bu süreç boyunca antreman ve beslenme progmanını oldukça displinli bir şekilde sürdürdüğümü belirtmeliyim. Ayrıca bu ürünlerin yanında optimum whey ve optimum casein kullanarak protein ihtiyacımı karşıladım.

Bu ürünleri kullanırken herhangi bir fiziksel rahatsızlık duymadım.

Superpump'ı antremandan 30 dk önce, Size-on'u antreman esnasında kullandım.
    Off günlerde superpump'i akşam yemeğinden önce, size-on'u yatmadan 1 saat önce aldım.

Önümüzdeki hafta no-xplode + cell-mass kombinesine başlayacağım böylece iki ürünü daha sağlıklı karşılaştırabilirim.

Sonuç olarak eğer düzenli beslenip, antremanlarınızı disiplinli bir şekilde yaparsanız dumbelllls superpump + size-on kombinesi size istediğiniz gelişmeyi sağlayacaktır.

deathlifter bunu beğendi.
  17. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    superpump + sizeon kombinesine başladım. herhangi bir ishal veya baş dönmesi olmadı. tadları da kötü değil o kadar, superpump: fruit punch sizeon: arctic lemon superpump tadı noxpldoe dan daha iyi gibi. nox da yan etki yapmamıştı.

yalnız şunu gördüm eğer neskafeye alışıksanız (ben günde 2-3 tane koyu sade içerim) bu ürünler çok etki yapmıyor. bu kombine sırasında neskafeyi bire indireceğim hatta çok açık bir tane içeceğim. gelişmeleri yazarım.

18. dominic

dominic Üye

Beğenileri:
    213
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Vienna-Turkey
    1- Gaspari Nutrition Superpump250- Gaspari Nutrition SizeOn
    2- BSN No-xplode- BSN Cellmass
    3- MuscleTech NanoVapor- MuscleTech Anabolic Halo

Spr 250 2'şer kutuluk bir kombine yaptım ileri düzeydekiler için denenmesi gereken bir ürün olduğunu düşünüyorum

19. aneximandros

aneximandros Özel Üye

Beğenileri:
    2.154
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Teorik Kimya
    Yer:
    USA
    Bu urunleri bitireli cok oldu. Iyi sonuc aldigimi soyleyebilirim, bende herhangi bir rahatsizliga neden olmadilar. Agirliklarda buyuk artislar yasamadim, hatta bu urunu kullanmayi biraktiktan yaklasik bir ay sonra benchteki maksimumu arttirdigimi soyleyebilirim. Haliyle, urunlerin ciddi bir fark yaratmadigini dusunuyorum, olsa olsa %10-15'tir katkisi.

Bana kalirsa bu tip urunlerden verim almak icin ona gore de beslenmek lazim, beslenme olmadiktan sonra istediginiz kadar kafein + kreatin alin, ilerleme kaydetmeniz cok zor. Eger hic bu tip bir kombine kullanmadiysaniz bir kez kendi gozlerinizle gormeniz icin tasviye ediyorum ama dedigim gibi cok da sart degiller.

Bir dahaki sefere baska bir urun kombinesi deneyecegim.

20. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    Evet ben de size katılıyorum aslında çok abartı etki beklemek doğru değil ben forumda ilk nox unu alınca bench de +10 +10 koyanları da okudum çoğu placebo. ve nizami yapmaktan vazgeçip kiloyu arttırıyorlar. ölçü aldım diyenler de oldu 1-2 kullanımda. o kadar değil bence.

Sayfayı Paylaş