Eklem ağrısı ve glucosamine

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve yyyready tarafından 15 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. yyyready

yyyready Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba.ben 6 aydır vücut geliştirme sporu ile ilgeniyorum.gecen ay tam forma girip ağırlıkları arttırmaya başladım.alna pres hareketini yaparken dirseğimde Ağrı hissettim.biraz ustune gittim Ağrı artınca bıraktım. Sonra dirseğimin eklem yerinde Ağrı başladı.eklemleri zorlayan hareketleri yapamiyordum. Hocalarımdan ve forumunuzdan edindiğim bilgiler isiginda glucosamine kullandım bir ay kadar. Sonra yavaş yavaş ağırlık arttırmaya başladım. su anda eski seviyeme yaklaştım. herhangi bir Ağrı hissetmiyorum ama korkuyorum. sizce dlrsegim iyileşmiş midir. tecrübeli arkadaslar böyle bı sorun yasadilarsa yeniden nukseder mi?
    Saygilarimla

2. mrgrowth

mrgrowth Yeni Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    akademisyen
    alna pres dirsekleri zorlar.onun yerine dar tutuş bench pres yapabilirsin.

3. kaka

kaka Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    53
    alına preste bence tam anlına değilde biraz daha arkaya indirince dirseklere çok yük binmiyo şahsen ben öyle düşünüyorum bi dene istersen.

4. yyyready

yyyready Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yorumlarınıza teşekkürler deniyecegim

5. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    aynı durum bende oldu. alna press de ağrı o kadar oluyordu ki 5 er kilolarla bile yapmıyordum. başka hiçbir harekette sorun olmuyordu. alna press i kestim glukosamin hap kullandım, bir de kolu sardım, glukosamin merhem sürdüm. 2 ayda tamamen geçti, alna pressi eski kilolarla yapıyorum.

Sayfayı Paylaş