Egoist - boy 184 kilo 97- hedef 80-83. başlangıç 15.02.2013

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve eyup.dede tarafından 5 Mart 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. eyup.dede

eyup.dede Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    arkadaşlar öncelikle hepinize selamlar. buraya yazmamın asıl amacı kendimi motive etmek. 2 gün salon 1 gün dinlenme olarak çalışıyorum.

programım
    10 dakika koşu bandında ısınma ( hız 6 da başlayıp kademeli arttırarak 12 de bitiriyorum.

daha sonra 10 dakika hızlı bir şekilde hafif sert ayarda bisiklet çeviriyorum.

bisikletten sonrada 10 dakika sert ayarda airwalker isimli bir makinede havada yürüyüş yapıyorum

her serinin arasına 25x2 mekik ekliyorum.

antremanı kısa ama sert yaparak vucudu çok fazla yormadan yüksek güç sarfederek kalori ve yağ yakımını hedefledim. şuan 3. haftama giriyorum ve 95 kiloyum. sanırım bu sadece vucuttaki su dengesi ile oldu ama zayıflama evrem bugünlerden itibaren başıyor.

ayrıca sabah kahvaltıda yulaf+süt+1 çay kaşığı orjinal bal yiyorum.

öğlen az çorba + salata çeşitleri + 1 kap sulu yemek yada bulgur pilavı yiyorum.

akşamları 5-6 gibi lor peyniri ve kepek ekmeği yiyorum midemi tutacak kadar.

antreman saatlerim akşam 7:30 - 9.00 arası.

15.02.2013 = 97 KG. bel : 100 cm. yağ oranı : 25,74

04.02.2013 = 94 KG. bel: 98 cm. yağ oranı : ?? (belin küçülmesinin nedeni kasların sıkılaşması olabilir)

2. eyup.dede

eyup.dede Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    bugün 16.03.2013. ilk başladığım günden itibaren tam 1 ay geçti.

kilom 93 ( hedeflediğim gibi ayda 3-4 kilo vererek gitmeyi düşünüyorum 5 ay boyunca)

her sabah yulaf+yoğurt + tat versin diye bal yada yarım muz yiyorum

öğlen 1 tabak sıcak yemek + az bulgur yada pirinç pilavı + salata yiyorum

saat 4 gibi bir - iki meyve yiyorum

saat 6:30 da bir tabak salata ile akşam yemeğini bitiriyorum.

hergün 7:20 - 9:00 arası salonda kardiyo yapıyorum ve dünden itibaren ufak ufak ağırlık altına girmeye başladım. vucudumda güzel bir sıkılaşma var ve kendimi daha hafif hissediyorum.

görünüşümde hiçbir değişme olmadı henüz ( çok zayıfladın , kollar kaslanmış , baklavalar nerde gibi)

ama durmak yok ...

3. Leqion

Leqion Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Mersin
    iyi akşamlar görünüşü pek farketmeye bilirsin ileriki zamanlarda belli olacak bu. Hafiften sıkılaşmaların bile t-shirt veya gömleklerin güzelce üstüne olmasına etki ettiğini göreceksin. Ve tavsiyem 2 haftada yada 1 ay arayla foto çekilip kendini kontrol edebilirsin farkları. KOLAY GELSİN.

4. eyup.dede

eyup.dede Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    sabah kahvaltısını yulaf+yarım muz olarak değiştirdim.

antremanları ise :

10 dk ısınma koşusu
    25x2 mekik
    4 x 12 bench press ( düşük ağırlık)
    4 x 12 kelebek ( yada kapatma diyolar - düşük ağırlıkda )
    4 x 12 yukarıdan çekme ( tam isimleri bilmiyorum hareketlerin yada makinelerin ama barfiks direği gibi birşeyi oturarak kendine çektiin bir alet)

ardından 5 dk bisiklet yaparak bacakları tekrar ısındırıyorum ve finalde 30 dk tempolu koşu ( 11-12 arası).

vucudum daha dinç ve kendimi çok daha iyi hissediyorum, ama bacaklarda biraz ağrılar var zamanla geçer

5. murat1997

murat1997 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Lise Ögrencisi
    Yer:
    İzmir
    Kolaylıklar diliyorum umarım amacınıza ulaşabilirsiniz.

Sayfayı Paylaş