e-sigara?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve marthel tarafından 10 Aralık 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. marthel

marthel Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    E-sigara alacağım fakat fiyatlara bakıyorum kimi sitede 350ytl kimisinde 150 ytl kimisinde 250 ytl.Gittigidiyorda herkes farklı bir fiyattan satıyor.Yahu bu model model olamaz ki hepsi aynıdır.Bu fiyat farkı neden kaynaklanıyor bilen var mı?Birde kullanıp deneyimlerini aktaracak olan var mı?

2. sehzadecelik

sehzadecelik Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Heryer
    türkiyede onu yapan büyük bir firma var adını hatırlayamıyorum ama bu işi ilk yapanlar onu bir arastır istersen bende senin için bir araştırmaya çalışırım.bu ürün çok satmaya basladı mutlaka piyasaya dandikler ve taklitlerde girmiştir iyice arastırmak lazım.

3. marthel

marthel Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    ruyan diye bir marka var ilki o galiba 450 ytl den satıyor.bide e-cig var onunda fiyatı 180 ytl.İkisinede mail çektim biri diyor ki rekabet var eskiden 250 ye satıyorduk fiyatı düşürdük diğeride tarzımız farkımız gibi aptal saptal bişey söyledi iyice kafam karıştı

4. marthel

marthel Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Buraya yazmayı unuttum.E-sigara aldım ve babam artık sigara içmiyor e-sigara bağımlısı oldu :) ben yinede e-sigarayı tercih ederim sonuçta içinde sadece nikotin var bilmem kaç yüz çeşit zehir yok..Sağlık bakanlığı tarafından yasaklandı ama bunun sigara üreticilerinin baskısıyla olduğu kanaatindeyim.

Sayfayı Paylaş