Eğitim ve Meslek Seçimi

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve MesutG tarafından 13 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. MesutG

MesutG Üye

Beğenileri:
    188
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kocaeli
    Merhaba Arkadaşlar. Bu sene son sınıfa geçtim. Eşit Agırlık Ögrencisiyim ve kafam gerçekten karışık. Hangi mesleği seçicegimi bilmiyorum. Internette cok arastırdım ama dogru düzgün bişe elde edemedim bölümlerin mesleklere akışı mesleklerdeki yükselme para durumu vs. tam anlamıyla öğrenmiş degilim. Sizlere sorum ; ben eşit ağırık öğrencisi olarak önü açık ve rahat bir hayat yaşayabilecegim parasal olarak beni sıkıntıya sokmayacak bir meslek istiyorum. Önerebileceginiz meslegi ve hangi bölümden okunabilecegini yazarsanız cok ıyı olur :) Teşekkürler .)

2. anll21

anll21 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    aynı sıkıntıyı bende yaşıyorum çok yüksek bir puan alamayacağımı biliyorum ama hangi bölümü seçmeli?

3. brhmcr

brhmcr Guest

Aslında konu emin ol para değil neyi severek yapabileceğin, bir mesleği bir ömür boyu yapacağını unutmamak lazım. Şu an için hesap uzmanı olarak çalışıyorum. Eşit ağırlık mezunuydum. Şimdiki aklım olsa hukuk tercih eder, avukat olurdum. Ama dediğim gibi bu yapabileceğime inandığım ve sevdiğim bir iş olacaktı.

4. MesutG

MesutG Üye

Beğenileri:
    188
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kocaeli
    Her meslege uyum saglayabilirim öyle bi yapım var yanı kesınlıkle su olmalıyım dıye bıse yok benım ıcın. istedigim rahat bi hayat yasamak :)

Sayfayı Paylaş