Dymatize Xpand 925 gr

Konusu 'Performans Arttırıcılar' forumundadır ve Despo tarafından 19 Eylül 2009 başlatılmıştır.

Bu ürün size nasıl ?

1. Başarılı

oy sayısı 17
    44,7%
  2. Orta Karar

oy sayısı 16
    42,1%
  3. Başarısız

oy sayısı 5
    13,2%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 16 üye.
  1. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    FABRİKASI KAPANDI
    Dymatize Xpand 925 gr

• Hızlı Emilim
    • Patentli Formül
    • Kafeinsiz
    • Kas Gelişimi
    • Damarlı Görünüm, Dayanıklılık, Güç, Çalışma Kapasitesi
    • Antrenman Enerjisi, yoğunluğu ve motivasyon
    • Zihinsel Dikkat ve Odaklanma
    • Kas Yorgunluğunun gecikmesi
    • Kan Dolaşımı, oksijen ve besinlerin kas dokusuna taşınması
    • Sağlıklı nitrik oksit seviyeleri
    • Creatin emilimi, transferi ve biyolojik varlığı

Yıllar süren araştırmalar ve çalışmalar sonunda, Dymatize, antrenman öncesi ve sonrasında kullanılan teknolojide en son nokta olan ürünü XPAND’i yarattı. Bu teknolojide kullanılan Arginine Fusion, Creatine Ester Fusion, Glutamine Fusion ve Xpansion/Recovery Matrix ile
    Xpand, zihinsel dikkatinizi ve odaklanmanızı kolaylaştıracak, kreatin emilimini maksimize edecek ve kasların hızlı bir şekilde ve maksimum seviyede iyileşmesini mümkün kılacaktır. Xpand’ın harika tadıyla ve aynı zamanda çabuk bir şekilde sıvılara karışmasıyla başka bir ürüne ihtiyaç duymayacaksınız.

Yüksek arginine, creatin ve glutamine içeriği, aynı zamanda kafeinsiz formülü ile XPAND kan akışını hızlandırarak limitsiz kas büyümesi sağlarken, zorlu bir antrenman öncesi size gereken enerjiyi ve gücü sağlar.

XPAND’i antrenman öncesi ve sonrası güvenle kullanabilirsiniz.

XPAND’deki en büyük avantajınız; aşağıdaki içerikler için ekstra para ödemenize gerek kalmamasıdır. Bunlar XPAND’in patentli formülünde vardır.

• B Complex,
    • Creatine Ester Fusion (4,5gr),
    • Arginine Fusion (3,5gr),
    • Recovery Matrix (BCAA-2940mg)
    • Daha fazlası için Supplement Facts’e bakınız.

ARGININE FUSION

Arginine A-AKG: Nitrik oksidi tetikleyerek vücuttaki kan akışını büyük oranda artırır. Sonuç olarak daha fazla besin kaslara taşınarak buralarda oluşacak yıkımı azaltır ve antrenman sonrası ağrıların azalmasını sağlar. Kan pompalanmasındaki artış, kaslarda antrenman esnasında hacim artışına neden olur. A-AKG nitrik oksit seviyesini de artırarak diğer amino asitlerin emilimine yardımcı olur.

Arginine Ethyl Ester : AEE, ester eklenmiş bir amino asittir. Kas büyümesi ve hücre fonksiyonlarını olumlu etkiler. Ester’in varlığı aynı zamanda nitrik oksit üretimini uzatır ve arginine’in faydalarını uzun zamanlı olarak artırır. Bu da daha fazla dayanıklılık ve egzersiz sonrası çabuk iyileşmeyi beraberinde getirir.
    Arginine HCL: Kan basıncını düşürmesi, hipertansiyonu tedavi etmesi ve yaraların iyileşmesinde Arginine’in rolü çok büyüktür.

Arginine Ketoisokaproate : Kas büyümesi, güç ve dayanıklılık artışı sağlar. Nitrik oksit seviyesini artırır.

L-Norvaline : Branched-Chain Amino Asidin değişmiş halidir. Antrenman sonrası gözle görülür değişim sağlar. Damarlar genişler ve kan taşıma potansiyeli artar.

Creatine Ester Fusion- Creatine Ethyl Ester, Tricreatine Citrate

Creatine Ethyl Ester Phosphate Sodium, Creatine AKG

Creatine Ethyl Ester- Creatinin ester haline dönüşmesi ile elde edilmiş lipofilik (yağ emici) bir birleşendir. Creatin monohidrata göre daha iyi emilim hızına sahiptir. Creatine Ethyl Ester’in alınan miktarının yüksek oranı, hücre içinde hücre yağları tarafından taşınır. Bu sebeple günlük alınması gereken miktar, kreatin monohidrata göre daha azdır.

Tri-Creatine Citrate – Tri-Creatine Citrate, citric aside bağlı creatinelerin karışımdır. Normal creatine monohidrata göre tri-creatine malate’in bio yararlığı daha fazladır.

Creatine AKG – Creatine’in en yeni formlarından biri Creatin Alpha-Ketoglutarate, aynı zamanda Creatine AKG olarak da bilinir. AKG ile hem glutamine hem creatine alırsınız. AKG bağırsaklarda kolayca emilir. Diğer bir yararı da, AKG ile antrenman sırasında setler arasında enerji seviyeleri yenilenir böylece enerji ve güç seviyeleri hep korunur.

Betaine- Anhydrous - BA, vücudun fizyolojik amaçları için kullandığı çok yönlü bir vitamindir. Asıl görevi et tüketiminden kaynaklanan ve toksik bir madde olan vücuttaki homosistein seviyesini düşürmektir. Beslenmede lipid oksidasyonu sağlayarak yağ yakımına yardımcı olur.

Taurine (Micronized)- Diyet sırasında ruhsal yorgunluğu gidermek için sinir sistemini düzenlemeye yardımcı olur, uykuyu düzenler, nörolojik sistemi korur.

Glutamine Fusion

Glutamine AKG – Glikojen ve protein sentezini arttırır. Antrenman esnasında en çok tüketilen amino asit grubu Glutamine’dir ve anti-katabolik etkiye sahiptir. Kas hücrelerinin hacimlenmesini, kas dokusu onarımını ve büyümeyi arttırır.

N-Acetyl L-Glutamine : Kas gelişimi ve iyileşmesinde vücut için çok gerekli bir amino asittir. Vücut dokuları tarafından kolayca emilimi sayesinde maksimum düzeyde kullanılır.

L-Glutamine: Büyüme hormonu seviyesini arttırır. Enerji oluşumunu ve bağışıklık sistemini kuvvetlendiren eşsiz bir amino asittir. Daha iyi yenilenme sağlar.

XPANSION MATRIX

Glycocyamine: Doğal creatine üretimini sağlamak için karışıma eklenen metabolic bir maddedir.

Glucu Ronolactone: Genel anlamda kişinin kendisini iyi ve sağlıklı hisetmesini sağlayan ve arttıran bir antioksidandır. Enerji verir, zihinsel performansı ve konsantrasyonu arttırır.

L-Citrulline: Arginine’e dönüşümü mümkün olan bir amino asittir. Nitrik oksit oluşumu için vücudun, arginine oluşumundan önce kullandığı bir amino asittir. Araştırmalar göstermiştir ki Citrulline takviyesi aynı dozda arginine alımından daha etkilidir. Nitrik oksit seviyesini arttırır ve performansı engelleyen metabolik toksinleri azaltır. Yorgunluğa sebep olan Laktik Asit ve Amonyak birikmesini önler, enerji üretimini artırır ve bağışıklık sistemini güçlendirir.

MCT’s-Medium Chain Triglycerides – MCT’ler yağ asitlerinin bir sınıfındandır. Karbonhidratlar gibi hızlı yakılan bir enerji kaynağıdır. Diğer yağlardan farkı düşük kalori içermesi ve daha kolay emilerek enerji olarak yakılmasıdır.

Cinnulin PF ( Agueous Cinnamon Extract)

Proanthocyanidine antioksidanları ile eşsiz bir bağlantısı olan tarçınlı bir yan üründür. Bu bileşim, normalde insülinin uygulandığı hücresel sinyal mekanizmasını harekete geçirir.

RECOVERY MATRİX

BCAA COMPLEX ( L-Leucine, L-lsoleusine, L-Valine)

Günlük amino asit ihtiyacını fazlasıyla karşılar,Hem onarıcı hem yapıcı etkisi olan BCAA egzersiz sırasında vücudun büyümesi için gereken testesteron ihtiyacına göre kartisol oranı sağlar.Kaslardaki protein parçalanmasını önler.Uzun süreli egzersizler sırasında vücudun kan şekeri seviyesini düzenler.BCAA takviyesi alanlarda,almayanlara göre çok daha fazla yağ yakımı ve kas kütlesinde artış olduğu saplanmıştır.

L-Tyrosine - Dikkati, odaklanmayı düzenler, yorgunluğu azaltır.

N-Acetyl Cysteine - Nac, amino asid içeren sülfur, cystein’in bir metabolizidir.NAC, vücut tarafından üretilir. Antioksidan görevi görür.

L-Phenylalanine - Vücutta üretilen, çeşitli proteinlerin yapı taşı olan temel bir amino asittir.

Vanadyl Sulfate - Performans arttırıcıdır. Vücuttaki kan şekeri seviyesini dengeler. Kas Hücrelerinin glukoz alımına yardım eder.

Son düzenleyen: Moderatör: 27 Şubat 2017
    khephnes ve m.o.k bunu beğendi.
  2. JsnSttham0

JsnSttham0 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar Sayın Despo,

Bi Konuda Yardımınıza İhtiyacım Var.Ben Bu Urunden Sıparıs Verdım Ve Yanında Birde Dymatize Elit Protein Aldım.. Size sorum şu:

Bu 2 ürünü kombine etmem yeterlı olur mu ?
    Ve bunu creatin gıbı haftalık kur seklındemı kullanmalıyım?
    Birde Su an Kullandıgım Weider amino 2200 ve animal pak war. ve ayrıca elımde weider maximum mass volume var. Yoksa bu urunlerıde kombıne ıcıne alıyımı? Karacıgere fazla yuklenmek ıstemıyorum o yuzden sadece 2 dymatize urununu kulanıyım dıyorum fıkırlerınız benım ıcın cok degerlı sımdıden tesekkur ederım.

3. Despo

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Merhaba,

Bu ürünün icerigi cok zengindir, sadece Nitrik oksit özellige yoktur.
    Ürünün üzerinde kullanim hakkinda bilgi yer almasi gerekir. Bu urunde yukleme yapmaya gerek yoktur.

Amaciniza bagli olarak kombine edebilirsiniz. Özellikle Animal pak'i ilave edebilirsiniz. Hacım için birlikte Weider maximum mass kullanabilirsiniz.

Ürün içeriği:

Akay ve precorefx bunu beğendi.
  4. JsnSttham0

JsnSttham0 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkur Ederım...
    Son Bir Sorum Daha Var Bu Dymatize Xpand'ı Nasıl Kullanmalıyım Kür Gibi 2hafta kullanıp 2 hafta aramı ? Yoksa Her Antreman Oncesı mı ?

5. 666pack

666pack Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    reklam yazarı
    Yer:
    istanbul
    bu ürünü kullan ve hakkında yorum yapacak kimse var mı?

6. 08baha

08baha Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    meRhaba..sitenizde yeni üyeyim.. açıkcası nereye sorucamı şaşırdım.. sorumu cevaplar yada benı yonlendırırsenız sevınırm..
    -Futbol oynuyorum.. vucudumu gelıstırmek ıstıyorum(abartmadan).. protein önerdiLer.. baNa herhangi bi zararı olur mu ? futbolcuların protein kullanmasında bi sakınca warmıdır ?

7. imladris

imladris Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    13
    arkadaşlar bu ürünü dün aldım. öncesinde bsn no-xplode kullanmıştım ve gerçekten etkisini gördüm fakat aynı ürünü uzun süre kullanmamak için bu ürüne yöneldim. kullanımı antremandan 45 dk önce ve antremandan sonra yarım saat içerisinde birer ölçek. benim işi bilen arkadaşlarımızdan isteğim şu tabii mümkünse. elimde şu anda universal likit amino-ON % 100 whey-muscletexh nitro-tech ve xpand var bunları yeter miktarda kullanarak en etkili verimi sizce nasıl alabilirim. sporda 3. yılım yaş 28 kilo 87 bu arada

8. kdmstr

kdmstr Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Glutamine creatine bcaa hepsini ayrı ayrı almayı düşünüyordum. Fakat bu ürünü görünce fikrim değişti. Sanırım supplementler.com daki whey+xpand kampanyasını alıcam içeriği ve fiyatına bakınca güzel bir ürüne benziyor. Kullanım olarak antrenmandan önce 1 ölçek olarak düşünüyorum. Yükleme yapmaya gerek olmadığı söylenmiş zaten içindeki creatine ethyl ester sanırm. Bunun dışında ürünün kullanımı ile ilgili daha ayrıntılı bir bilgi verilebilir mi. Yani ara vermek gerekiyormu falan filan gibi.

9. leaderim

leaderim Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    1 kutuyu yeni bitirdim etkisi bıraktıktan sonra hissediliyor xpand le yaptığım antremanları xpand siz yapamamaya başladım bana müthis bir güç patlaması yapıyordu ki ayrıca yorgunluk olayı nedir bilmiyordum tek kötü tarafı vücut bir süre sonra ilaca alışıyor mu ne ilk zamanki müthiş etkiden eser kalmıyor. Tekrar alıp kullanmak isterdim ama nano vapor kullanmayı düşünüyorum onu da alıp bitirince karşılaştırmalarımı aktarırım.

Salash bunu beğendi.
  10. omrbrk

omrbrk Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Ankete katılan arkadaşlar 2 kelime yorumu fazla görmeseymişler keşki.. Bir kutu Jack3D kullandım ve yeni bitti şuan farklı arayışlardayım bu ürünü de ciddi bir şekilde düşünüyorum ürünü kullanan var mı acaba arkadaşlar şuan?

11. SAVAŞ74

SAVAŞ74 Üye

Beğenileri:
    1.287
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    cahil birinin sorusunu cevaplarsanız sevinirim:
    - bu ürün tam olarak ne işe yarıyor? "xpand" yazısından kaslara hacim kazandırdığını sanıyorum ama yapılan yorumlar dayanıklılığı artırdığı yönünde?

12. Despo

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Ürün açıklamasını okudunuz mu ?

13. SAVAŞ74

SAVAŞ74 Üye

Beğenileri:
    1.287
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    okudum tabii ki, zaten kendime cahil kelimesini o yüzden yakıştırdım...zira tam olarak anlamadım, terimlerin arasında boğuldum :D

en iyisi ben anladığımı basit dille yazayım bilen birisi doğru olup olmadığını yazsın: bu ürünü özellikle antreman öncesi kullanıyoruz. böylelikle ağırlık antremanı sonucunda kaslarımız daha hızlı büyüyor. ayrıca kasların yorgunluğunu azaltıyor, bir de antreman için enerji veriyor.

doğru mu anlamışım?

14. BLACKFLASH

BLACKFLASH Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    asker
    Yer:
    Türkiye
    ürünü kullanma fırsatım oldu. Zamanlamayı doğru yapınca rüünün etkisini görebiliyoruz.

omrbrk bunu beğendi.
  15. binyamin

binyamin Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar hacim artışına etkili mi bu ürün çünkü ben 60 kg ım almayı düşünüyorum. spor geçmişimde var sende ağırlık artışı oldu mu tabi protein tozu da kullanıcam. Kafam karışıyor hangi performans arttırıcıyı kullanayım tecrübeleri arkadaşlardan yardım bekliyorum ene önemlisi benim için hacim .

16. Burzum_^^

Burzum_^^ Üye

Beğenileri:
    709
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Insaat Muhendisi
    Yer:
    Oman, Muscat - Istanbul, Suadiye
    arkadaslar Xpand in no.xplode dan daha iyi sonuc verdigini soylemek isterim. urunlerin formul olarak birbirinden cok farki var ama antrenman oncesi guc ve konsantrasyon amaciyla alinacaksa Xpand ezer gecer derim ben.

17. beyazfatih

beyazfatih Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar bu ürünü aldım ama antremandan kaç dakika önce kullanmalıyım acaba?

18. beyazfatih

beyazfatih Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    vallahi yaklaşık 1 aydır hr antremandan yarım saat öncesi kullanıyorum hiç bir yararını görmedim. bana göre fiyatını asla hak etmiyor.

19. khephnes

khephnes Üye

Beğenileri:
    2.644
    Ödül Puanları:
    123
    Bu urunu kullanan yok mu?

Dymatize yurtdisinda epey tutulan bir marka, Turkiye pazarina henuz yeni girdigi icin sanirim pek tercih edilmiyor izole whey'i disinda. Yok mudur alan, kullanan, son yorumun uzerinden bir bucuk yil gecmis.

20. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    çünkü ürün Türkiye'de bulunmuyor.

Sayfayı Paylaş