Driven Sport CRAZE

Konusu 'Performans Arttırıcılar' forumundadır ve mehmetanil tarafından 29 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

73,3%
  2. Orta karar

6,7%
  3. Başarısız

20,0%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 15 üye.
  1. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    Ben günde 3 ölçek aldım hızlı bitsin diye çarpıntı yapıyordu :D

Ürün Türkiyeye ital edilmiyor.

Yurt dışından ürün getirip satan satıcılardan temin edebilirsiniz.

Saygılarımla...

serkankull bunu beğendi.
  2. marcus151

marcus151 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Boksör
    Yer:
    ESKİSEHIR
    sizce bu ürünü mü almalıyım yoksa tavsiye ediceğiniz başka ürün var mı fiyat 180 i geçmemeli,birde bu üründe creatin var mı ?

3. Vorenus

Vorenus Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Vancouver
    moothy bunu beğendi.
  4. Narthyard

Narthyard Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    İstanbul
    craze

Aç karna alın, yani aç karna derken en az 2 saat geçsin yemek yeme vaslından 2 saat sonra alın ve farkı hissedin. Yemekle alırsanız hissedilmiyor, odak amaçlı bir ürün zaten. Tavsiye ederim. Berry limonade var bende, tadı iğrenç. Gerçekten iğrenç, güya grape candy almayayım ona iğrenç diyorlar diye bunu aldım. Sanırım diğeri daha kötü. :)

5. gogogokhan

gogogokhan Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Finans
    Yer:
    İstanbul
    Ben 2 kutu almıştım biri Candy Grape diğeri Berry Limonade ilk Candy grapeyi açtım suyla karıştırdım Allahım o nasıl bir tat yemin ediyorum kusmamak için zor tuttum kendimi mümkün değil suyla içilmiyor bende aromanın üzüm suyuyla karıştırıp içiyorum o zaman içilebilir oluyor.

Berry limonade yorumunu okuyunca cidden çok üzüldüm ben onun tadı güzeldir diye tahmin ediyordum demekki D&S nin ürünlerinin tadları iğrenç meyve suyuyla içmeye devam.

Bu arada ürünün etkisi muazzam konsantrasyon acayip pump etkisi çok iyi antrenman bittikten sonra bir antrenman daha rahatlıkla çıkartabilecek durumda ve güçte oluyorum. Yalnız güç artışı olmadı bende.

6. Narthyard

Narthyard Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    İstanbul
    Hevesinizi kaçırmak istemezdim, ama kanımca grape candy aromalısı, berry limonade'den iki kat daha iğrenç. Yani bence berry limonade alın suyla içersiniz çok rahat. Ben sadece bir supplement(yapay olarak tatlandırıcılar) olarak daha tatlı şeyler beklediğim için iğrenç yazmıştım. :lol:

7. feitosa_33

feitosa_33 Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    ilk çıktığında kullanmıştım o zaman formülü farklı mıydı tam olarak emin değilim. kullandığım en iyi pwo'lar jack3d ve craze'ydi kesinlikle ki hemen hemen çoğu markanınkini kullanmışımdır. jack3d da gitti yerini hiçbir şey doldurmuyor zaten... =[

8. aayberkk

aayberkk Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    viyana
    Güzel ürün çok sağlam bi fokus etkisi var, hangi kas grubunu çalıştırdığını, tek tek hangi kasların hareket ettiğini hissediyorsun resmen.yorgunluk hissi olmuyo pek o yüzden dikkatli olmak lazım kasları aşırı zorlamamak lazım o an farkında olamıyosun çünkü. 2 aydan fazla kullanmamak lazım vucut duyarsızlaşıyo,3 ölçekte bile etki göremeyebilirsiniz uzun süre kullanımlarda.

feitosa_33 bunu beğendi.
  9. Ohzman

Ohzman Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Haftada 1 bazen 2 kullanıyorum ama 1 ölçekte bu kadar etkili olan başka bir ürün kullanmadım.

C4 Cellulor, Jack3d, Superpump, Superpump Max, BSN NO Xplode, Hardline NOX gibi ürünleri ya tek ya kombine kullandım ama Craze bir başka.

Bu arada Amerikada halen tartışması süren Craze'in üretiminin durdurulmasına neden olan içerikler konusunda yorum yaptığım için "steroid önermek" damgasıyla 1 ay uzaklaştırılmam da pahabiçilemez bir olaydı :). Basitçe içinde ne olursa olsun hayvan gibi etki ediyor valla ben kullanmaya devam ederim yazmıştım.

Halen de tam kanıtlanmış bir durum yok, karaborsa'da ebay'de sahteleri bile 110 dolara satılıyor bu dönem bilginize. Sıfır almak isteyenler çok dikkat etsin.

10. sessizCiglik

sessizCiglik Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    bu ürünün zararli oldugunu söylüyor bircok kisi. ingilizcesi olan arkadaslar asagidaki linkten okuyabilirler. en tehlikeli uyusturuculardan biri olan crystal meth ile kiyaslaniyor icerigi. breaking bad izleyenler bilicektir :) kas yapalim derken sagligimizdan olmayalim arkadaslar.

Bodybuilding.com, Craze, and Crystal Meth - Scooby's Home Workouts
    --- Mesaj birleştirildi, 30 Ocak 2014 ---
    Superpump 250 kullanmistim. inanilmaz bir etki yapiyordu ama dozlari cok asiriydi ve iceriginde steroid ürünleri oldugu söyleniyordu ve sonunda yasaklandi. Craze denemedim ama uyusturucudan daha tehlikeli oldugu söyleniyor. verdigim linkten ingilizcen varsa okuyabilirsin.

11. Ohzman

Ohzman Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Bunu foruma ilk yazan benim ve crystal meth önerdim diye 1 ay ceza aldım bu yüzden.

jack3d de yasaklandı superpump250 de. Uyuşturucudan daha tehlikeli değil, alpha-diethylphenylethylamine epinefrin'den daha etkili ama metamfetaminden daha düşük bir etkisi olan ürün.

Hayvanlar üstündeki denemelerde acı tolerans artışı ve cognitive enhancement denilen genel konsantrasyon ve kavrama-dikkat artışı yaratmış bir ürün.

Zaten artık DS Craze markette satılmıyor. Ayrıca ben arginine ile kombo yapıp kullanıyordum ki onsuz birşeye benzemiyor bence :)

12. DrHyde

DrHyde Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Anestezist
    Yer:
    İstanbul
    Türkiyede açık arttırma sitesinden aldım, güvenilir bir satıcı orjinal ürün gönderdi.
    Denediğim en iyi en etkili PWO. Hergün kullanmamak gerek, bu tüm ürünler için geçerli çünkü vücut tolerasyon geliştiriyor, ben göğüs ve bacak günlerimde ekstra güce ihtiyaç duyuyorum, ya da hastanede/nöbetimde fazla yorulduğumda, ertesi gün antrenman olduğunda.
    50 servis / 200 tlye yakın bir fiyat, bana da 4-5 ay yetiyor. Puanlamak gerekirse 10/10.

13. zeus66

zeus66 Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    43
    Gercek versiyonu kaldirali 2 seneyi gecti,sizin aldiginiz v2 dir
    Cok pahaliya almissiniz

Sayfayı Paylaş