Dr.Science-Yağ Yakım Günlüğü

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve Dr.Science tarafından 28 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Dr.Science

Dr.Science Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci (Tıp Fakültesi)
    Yer:
    Hatay
    Merhaba dostlar,

Dün gece mükemmel bir cardio yaptım yavaş tempo yürüyüş olarak yaklaşık 11 km :) .Ayrıntıları resimde göreceksiniz :)

Sabah belimi ölçtüm. 89-90 cm aralığına gelmiş.4.5-5 cm lik ciddi bir incelme söz konusu.Darısı bacaklarım ve kalçama diyorum...

Herkese iyi sporlar :)

Ekli Dosyalar:

sthammer bunu beğendi.
  2. Dr.Science

Dr.Science Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci (Tıp Fakültesi)
    Yer:
    Hatay
    Bir önceki yağ yakım maceramı hatırlıyorum da önce kollarım eriyip damarlanma oluyodu, sonra bel, sonra kalça bacak ,en son alt karnım eriyordu :)

Kol parçalanmaya başladı gibi ha siz ne dersiniz? :)

Ekli Dosyalar:

3. Dr.Science

Dr.Science Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci (Tıp Fakültesi)
    Yer:
    Hatay
    Merhaba arkadaşlar,
    Dün yazamadım kusura bakmayın,motivasyonum 0 dı.Motivasyonumu geri getirebilmek adına akşam öğünümü hile öğünüm yaptım.Yarım ekmek arasına bolca nutella ve üstüne de döner yedim.Çok da güzel oldu motivasyonum yerine geldi.Bugün de sporumu az önce bitirdim ve hemen gelip yazıyım dedim güzelim forumuma.

Bugün Crossfit ve vücut ağırlığı antrenmanı karışık yaptım.

50 jumping jack+10 burpees *4 set
    +
    (15 eller omuz genişliğinde şınav+15 eller geniş şınav+15 eller geniş vaziyette ve eller ters şınav+30 vücut ağırlığıyla squat) *2 set
    +
    Evde 8 kiloluk dumbell ım var.Onlarla da 21 curl yaptım..3 set..Pump oldu iyice kollar ve sol kolumdaki ortadan geçen damarı (Brachial Vein) ilk defa gördüm ve çok mutlu oldum.Aynı zamanda omzumdaki damarlarda belirginleşmeye başlamış.Bu da demek oluyo ki diyet çok güzel gidiyor.

Ne yediğime gelecek olursak,
    250 gram tavuk göğsü haşlama üstüne 1 kaşık ketçap 1 kaşık mayonez+salata (yağ ve narekşisi koymadım çünkü ketçap ve mayonez i telafi etmek için)+2 kaşık yoğurt

antrenman sonrası
    10 gram Glutamine+200 ml yarım yağlı DOST süt :)

Ne kadar canım bu aralar deli gibi protein tozu almak istese de almayacağım.Bu işin böyle Glutamine ve beslenmeyle olduğunu göstereceğim.

Yağ yakıcı ve BCAA bitti.Kullanmayı da düşünmüyorum artık :)

4. Dr.Science

Dr.Science Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci (Tıp Fakültesi)
    Yer:
    Hatay
    Evet dostlar bugün 14.gün...Sabah tartıldım.Ve evet 93.0 kg olmuşum.

Başlangıç:95 kg
    14.gün:93 kg

Tamamiyle yağdan olduğunu biliyorum.Çünkü sabah uyanınca suyumu içtim muzumu yedim yumurtamı yedim üstüne protein tozumu içtim.-Ve evet dayanamadım gittim Ultimate Pro-Star %100 whey protein aldım.Kusura bakmayın arkadaşlar kendime hakim olamadım malesef :/-

Bunları yiyip içmeme rağmen 93 kilogram çıktım.Bu da demektir ki haftada 1 kg hedefimizi tutturuyoruz.Süper gidiyoruz süper yağlar yanıyo deli gibi :)

Dün akşam KIZLI-ERKEKLİ bara gittik iyice kendimizden geçtik eğlendik.Bir bira içtim.50 cc lik bir biranın 215 kilo kalori olduğunu öğrendim.Demek ki bira tek başına kilo yapmaz.Yanında yediğiniz şeyler sizi şişiriz.Bu demek değil ki bira için her gün 5-6 tane :) Testosteron u da baskıladığı bir gerçek bunu da unutmamak lazım ;) İçecekseniz de 1 tane için yanında bir şey yememeye özen gösterin.

Evet 2 haftalık sonuçlarımızı baştan yazıyorum :)

Başlangıç:
    Kilo:95 Bel:95
    14.gün:
    Kilo:93 Bel:89.5-90 arası

Bugün:

Street Workout tarzı tam bir getto antrenmanı yapacağım.Tüm vücüt antrenmanı.Aynı zamanda kardiyomsu da oluyor bi nevi.Kalp atışlarımız bayağı yükseliyor.

Antrenmanı bitirince yazamaya fırsatım olursa tekrar yazacağım.
    Beni bu aralar en çok motive eden sözü de paylaşmak istiyorum.
    HAYALLERİNİZDEN VAZGEÇMEYİN!

Sayfayı Paylaş