doğuş

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve j.claude.er tarafından 29 Eylül 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. j.claude.er

j.claude.er Üye

Beğenileri:
    438
    Ödül Puanları:
    73
    arkadaşlar amerikada body yapan çok sanatcı oldugunu görüyorum. türkiye vucut geliştiren çok ünlü isim olmadıgı ortada yıllardan beridir ülkemizde vucut yapan sanatcı denince akla hep doğuş gelir. kendisinin hayranıyım vucut geliştirmeye başlamamda etkisi olmuştur.

[​IMG][​IMG]
    sizlerinde vucudunu begendiginiz türk sanatcılar varsa resimlerini paylaşmanızı rica ediyorum.

2. coder

coder Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Yazılımcı
    Yer:
    istanbul
    doğuşun vücudunu beğenmiyorum ben. vücuduna göre kolları çok iri. orantılı değil. bir de Jess diye biri vardı aynı o da kolları çok iriydi vücuduna oranla. sanki sadece kol çalışmışlar

3. j.claude.er

j.claude.er Üye

Beğenileri:
    438
    Ödül Puanları:
    73
    jess molhodan bahsediyorsun o adam yıllar önce çok iriymiş 30 kilo filan vermiş öyle söylüyordu. kilo verincede vucutta ki orantı bozulmuş olabilir.ama dogusun vucudunun orantısız oldugunu düşünmüyorum kollar biraz önce sadece.[​IMG]
    [​IMG] fark ortada.

4. viperking

viperking Üye

Beğenileri:
    124
    Ödül Puanları:
    53
    Ben Jess'in body yaparken ki halini biliyorum, oldukça güzel, define ve iri kasları vardı ancak sonrasında sıkıldığı için bırkmış ve sadece fitness a yönelmiş.

j.claude.er bunu beğendi.
  5. rekliox

rekliox Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    dr
    Yer:
    adana
    adanalıda oynayan maraz ali karakteride fena değil

6. victor1

victor1 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Teknik SErvis Experi
    Yer:
    istanbul- BAYRAMPAŞA
    DOĞUŞ BENCE KÖTÜ BİR ÖRNEK.. SADECE belirli bir bölge için çalışılmamalı.. tüm vucut orantılı olmalı....

Tamam kollar iyi ama...

7. j.claude.er

j.claude.er Üye

Beğenileri:
    438
    Ödül Puanları:
    73
    bence türkiyeden verilicek en iyi örnek doğuş sadece kol çalışmadıgı ortada kola daha fazla önem vermiş denir buna ... . ayrıca bu adam yarışmalara filanda katılmıyor varsa türkiyeden verebiliceginiz daha iyi bir örnek buyrun.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 21:37 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 21:29 ----------

orantısız mı bu? [​IMG]

8. Berkthagar

Berkthagar Üye

Beğenileri:
    282
    Ödül Puanları:
    0
    Bu konunun Antrenman:Bodybuilding & Fitness bölümünde ne işi var.hem zaten konu dışı bölümünde bu konunun tıpkısının aynısı var.

9. dominic

dominic Üye

Beğenileri:
    213
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Vienna-Turkey
    yukarıda Viperking in bahsettiği gibi Jess eskiden 100 kilonun üstünde defineydi bu spora çok önem verirdi. bu işe çok zaman ayıran bu sporda örnek alabiliceğiniz biriydi. sevgilisi şu an ki eşi bu kadar iri olmasını istemediği için kendi yaklaşık 30 kilo küçülmüştür. evinde fitnes yapmaktadır.. doğuşla jess karşılaştırmak altınla bronzu karşılaştırmak gibi olur. jess zamanında ingilteredeki VG seminerlerine katılmıştı buna benzer bir çok seminere yanlış hatırlamıyorsam ahmet enünlü ile beraber gitmiştir ve kendisi çok iyi program yazar..

Sayfayı Paylaş