dizde rahatsızlık

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve teveci tarafından 21 Aralık 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. teveci

teveci Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    arkadaşlar ben 2-3 hafta falan önce top oynarken sağ ayağımla vole vurdum ve dizimde acı hissettim daha sonra sakatlıktan 4 gün falan sonra tekrar top oynadım bu sefer hep sol ayağımla şut falan çektim daha sonra oynarken sağ ayağımla şut çektim ve yine ağrıdı aslında o şuttan önce ağrılar da azalmıştı ikinci kere ağrıyınca artık top oynamadım işte top oynamayalı 1-1,5 hafta oldu şu an bi ağrı yok yürürken koşarken bi ağrı yok merdiven çıkarken ağrı değilde böyle anlam veremediğim bi karıncalanmamı desem garip ama acı vermeyen bişe oluyor sol dizimi açarken birşey yok acı yok kapatırken çıt diye bi ses geliyor sağ dizimi ise açarken ve kapatırken acı yok birşey yok tam açıkken biraz ağrı var sorunum bu arkadaşlar önceden ayağım falan burkulurdu ama ilk defa dizimden böyle bi sorunum oluyor o yüzden tecrübesizim doktora gideceğim de hastane mi ne taşınıyomuş bu aralar gidemiyorum o yüzden sizden istediğim en azından rahatsızlığım nedir ameliyat gerekir mi en azından içimi rahatlatmanız bağ mı kopmuş vs. belki başınıza gelmiştir ve ameliyata falan gerek yoktur... yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

Sayfayı Paylaş