Diyet ve Carnitine ile beraber Whey?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Gwindor tarafından 9 Ocak 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Gwindor

Gwindor Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar 1.5 ay önce diyete ve yanında kickboks a başladım.haftada 3 gün antremanım var bilgisi olmayanlar için kickboksa (ağır cardio) olarakta bakabilirsiniz.1.5 ayda 10 kilo verdim.antremanlardan 45 dakika önce solgar carnitine den 1000mg alıyorum.diyetimide genel olarak tavuk(göğüs),light ton balığı,ızgara köfte,haşlanmış kepekli makarna ve sebze ağırlıklı yapıyorum.sorum ise şu;2 hafta önce optimum %100 whey aldım ve antremanlardan hemen sonra kullanmaya başladım fakat bb ci bi arkadaşım diyetle beraber kullanma kilo aldırır dedi bu ne kadar doğru wheyi kesmeli miyim?kiloların kaslardan gitmesini istemiyorum.

2. lucifer_666tr

lucifer_666tr Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    inş.müh.
    Yer:
    ankara
    kilolarının kaslardan gitmesini istemiyorsan protein miktarını yiyeceklerden karşılabiliyorsan whey'e gerek yok. diyet döneminde önermezler carnitin cla amino asit kullanabilirsin tabii.

3. atesdagli

atesdagli Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    38
    Kilo verme konusunda ilk ay genelde aldatıcı olabiliyor daha sonraki aylarda ortalama kaç kilo verdiğin daha önemli bence tabiki bu kayıp yağ kütlesinden olmalı kas kaybetmek istemiyorsan yeterli miktarda protein almalısın doğal yollardan alamıyorsan whey den alınabilir sonuçta o da bir protein.

Sayfayı Paylaş