Dirseğimde platin var.

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve fth21 tarafından 25 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. fth21

fth21 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Mrb arkadaşlar geçen yıl nisan ayında sakatlık geçirdim dirseğimde ciddi kırık oluştu şu an platin var ve kemik kaynamış durumda. VG ye başlamak istiyorum kolum tam açılmıyor 10 15 derecelik açı kaybı var. VG yapabilir miyim yine de platinin bir zararı olur mu. Bilgisi olan var mı acaba. iyi çalışmalar herkese

2. McCurry

McCurry Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    Ben platin kas oluşumunu engelliyor diye biliyodum kuzenimde de var bacağında,hiç kas yok dümdüz

fth21 bunu beğendi.
  3. Verminaard

Verminaard Üye

Beğenileri:
    105
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    Kas oluşumunu engellemez ama baya bi güç kaybına neden olur. Hafif kilolarla sadece kol+önkol a yönelik çalışmaya başla şimdilik.

fth21 bunu beğendi.
  4. fth21

fth21 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler yorumunuz için. Biraz güç kaybına neden oldu haklısınız geçen yıl 10 kğ ile çalıştığımda problem olmuyordu dün 8 kğ ile denedim hafif ağrı yapıyor daha da düşürürsem etkisi olur mu dersiniz ? geçen yıl 35 cm idi kolum şimdi 32

5. Verminaard

Verminaard Üye

Beğenileri:
    105
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    Ben ortalama 3-5 kg ile çalışırsın diye düşündüm. Bence düşür ağırlıkları. Zaten ölçü olarak çok bi kayıp yokmuş, acele etme bence.

Sayfayı Paylaş