diğer sporlar

Konusu 'Forum Hakkında' forumundadır ve pehli_13 tarafından 30 Ağustos 2007 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. pehli_13

pehli_13 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    slm arkadaşlar yeni üye oldum bu siteye, gerçekten çok yararlı bilgiler var body building üzerine, ben body buildin yapmıyorum güreş sporuyla yaklaşık 6 senedir ilgileniyorum, sadece body yapanlar için değil diğer sporlar içinde çok yararlı bir site eğer diğer sporlar diye bölüm açarsanız daha güzel olacağına inanıyorum, biliyorum adı bodyforumtr ama olsun olaiblir küçük bi bölüm yeterli olabilir.:eek:
    Ve bi sorum olacaktı, yaptığım spordan dolayı belim bana çok kalın geliyo, yeterince trapez ve göğüs var ama belimi inceltmek istiyorum yememe de dikkat etmem gerekiyo antrenmanlarda yılgınlık oluyo yağlı şeylerde uzak kalıyorum yaklaşık 1 buçuk aydır devam ediyorum ancak 3 kilo verebildim ve sanki belim dahada kalınlaştı, kaslarım yeterince seri seriliği bozmamak için ağırlık pek fazla yapmak da istemiyorum, yardım ederseniz sevinirm

2. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Üyelerimiz diğer sporlar ile ilgili başlıklar açmakta serbestler tabiki..

sizin tam olarak istediğiniz birçok yeni üyenin istediği şeyle aynı..bel kalınlığı , eğer üzerinde yağ varsa eritmekle çözülür ama yağ değilde genetikse ne çare...

yağ yakımı ile ilgili 10larca konu var forumda..lütfen arama yaparak devam edelim..

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş