1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

dexterrr yeni resimler

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve dexterrr tarafından 22 Nisan 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 84 üye.
  1. BOSNAK

BOSNAK Üye

Beğenileri:
    156
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    ist-izmir
    yasadığın sıkıntıları anlayabiliyorum son 4 aydır bende senin gibiyim:( vücuduna gelince bence bu şartlara göre fazla bile:D ama genel itibariyle tricepslerin biceps egöre zayıf olduğunu sende söylemişsin göğüs haricinde her bölgen iyi .. pullover a fazla önem vermiyorsun galiba yoksa yanılıyormuyum aslında göğüslerinde iyi ama biraz rutuş yapmalısın ... bide bulk olduğun halde miden çok iyithums:

dexterrr bunu beğendi.
  2. george_bush

george_bush Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    omuzlar müthiş hocam,nasıl bir antrenman yaptın da bu hale geldi çok merak ettim gerçekten.umarım azmini kayetmezsin ve hayalindeki vücuda ulaşırsın.başarılar...

dexterrr bunu beğendi.
  3. emirturk

emirturk Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Helal olsun sana ! Resimlerde gördüklerimin dışında yazdıklarından kişiliğinin de vücudun kadar sağlam olduğunu görüyorum.Çok takdir ettim çalışmalarında başarılar umarım hayat sana istediğin herşeyi verir.

dexterrr bunu beğendi.
  4. CEMS22

CEMS22 Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İZMİR
    ben bayadır forum.a girmiyordum ama ara sıra msn.den yazışıyoruz dexterrr'la da bazen soru soruyor bilgilerimizi paylaşalım maksatında,,resimlere bktımda sen kopmuş gidiyorsun :D:D ufaktan tiyo vermesi gereken sensin bence,,iyi yol katediyorsun devamını dilerim.. bende uzun aralardan sonra döncem umarım b.b. ile ilgilenmeye baya koptum.. biraz yağ haricinde resimler çok başarılı emınım yaza daha iyilerine yorum yapmamızda geç olmayacak sen bu hızla ilerlerken....

dexterrr bunu beğendi.
  5. dexterrr

dexterrr Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    73
    Bosnak, pullover hareketini son 2 aydır yapıyorum onceden de bir kac kez programıma almıstım fakat o kadar yaptıgımı soyleyemem bu hareketi basladıgımdan beri..

Bush, omuzlar için tek yaptıgım agır kilolar ile dumbbel ve barbell presler ve yana acıslar genelde onceki yıllarda baya birde dumb. front raise yapmıstım on omuz icin şimdi aklıma eserse arada yapıyorum..
    yeni yeni arka omuza yuklemdim dumbbel larla egilerek yana acıs yapıyorum arka omuz için..

emirturk, ovgu dolu sozlerin icin cok sagol.. insallah seninde hayattaki bütün dileklerin gerçek olur..

Cem, diyette yardım et bro.. farmakoloji bilgim yetersiz :D

6. dexterrr

dexterrr Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    73
    14 ağustos 2008 - 69.5 kg

7. txen10

txen10 Yeni Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    0
    bacak çalışmayı sevmiyormusun?

8. BOSNAK

BOSNAK Üye

Beğenileri:
    156
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    ist-izmir
    dexter kısa sürede gerçekten çok iyi olmuşsun tebrik ederim o 10 kiloyu yaklaşık 3 ay içersinde mi verdin.. güzel bir definasyon örneği :) darısı başıma :) bide göğüslere söylenecek bir laf bırakmamışsın

dexterrr bunu beğendi.
  9. hernan77

hernan77 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    sağlık teknisyeni
    Yer:
    izmir
    göğüsler gayet şekillenmiş. tebrikler. başarılarının devamın dilerim....

dexterrr bunu beğendi.
  10. dexterrr

dexterrr Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    73
    en sevdiğim bölge bacak

11. gaddarkemal

gaddarkemal Yeni Üye

Beğenileri:
    756
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Tebrikler, güzel bir vücut.
    Ancak;
    Kanatlar yetersiz.
    Göğüs gelişiminde üst göğüs geri kalmış.
    Bel bölgesinde ki yağlanma mı nedir çözemedim gitti, ama her neyse belini kalınlaştırıp kalça kısmında tekrar incelterek çok çirkin bir görüntü oluşmasına sebep olmuş.
    Kanattan bele doğru daralarak gelen çizgi bel kısmında tekrar genişlemeye başlamış ancak kalça kısmında tekrar daralmış.
    Ayrıca bacak en sevdiğim bölge demişsin. Niye sevdiğini gösterecek resimler koy, ben burada bacaklarda bi numara göremiyorum. Sanırım sen bacaklarının gelişmesi için bolca ilgiye ihtiyacı olduğunu bildiğin için seviyorsun.

Kolay Gelsin...

12. dexterrr

dexterrr Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    73
    http://rapidshare.com/files/138570604/Film.wmv

bacakta birsey goremeyenler icin.. sırttan çift biceps pozunda kanatlarıda görebilirsiniz..

*bel kısmında yaglanma var dogru tespit o resimde ac karnına 69.5 kg yum 63 kg ya dusunce o yagları da goremeyeceksin uzgunum

Son düzenleme: 20 Ağustos 2008
  13. gaddarkemal

gaddarkemal Yeni Üye

Beğenileri:
    756
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Filmi izledim.
    Bacaklar konusundaki fikrim aksi yönde değişti.
    Kanatlar konusundaki fikrim ise değişmedi.
    Kanatları eleştirme sebebim vücudunun iyi olması, yani o vücuda o kadar dar kanat gitmiyor.

Yağları göremeyince neden üzüleceğimizi ise anlayamadım, sanırım senin yağlarının bizleri sevindirdiğini sanmışsın :) Yok öyle bişey.

14. serkan1984

serkan1984 Üye

Beğenileri:
    341
    Ödül Puanları:
    73
    dexter ölçülerinide yazsaydın çok daha iyi olurdu

15. saprofit

saprofit Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben foruma yeni uye oldum. Dexter arkadasın resimlerini inceledim. Sağ gögüs meme ucu dokusunda sanki hafif bir sislik var. Kurden sonra acaba nolvadex tarzı hormon düzenleyici yada benzeri birsey kullanmadı mı ? Bunun yanında göğüsün yan tarafları bana hala daha biraz yağlı geldi. Benim tavsiyem 5*12 cable cross yapmandır. Triceps ler tam parçalanmamış. Bence 3 hareketli supersetler yada drop set ler ile calisman define etmeni kolaylastıracaktır. Belin kalın olması birazda genetiğe bakar fakat belin yan taraflarındaki yağları kolayca eritebilirsin. Ön kol hiç calismamıssın gibi geldi. Ön kola (biceps degil) ağırlık vermelisin. Günde 3 kerede 45 dakika cardio yapmanı öneririm. Vucudun genel olarak cok cok iyi. Umarım cok daha iyi olur. Calismalarında basarılar.

16. yucerxx

yucerxx Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    dexter sen beni hatırlamıycaksın ama senle çoook eskiden msn den yazışırdık o zamanki haline şuanı kıyaslıyorum baya değişmişsin....

17. PUMPING IRON 75

PUMPING IRON 75 Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğretim Üyesi
    Yer:
    İstanbul
    son resmine baktımda göğüsler çok güzel çıkmış ortaya, Şekilleri de baya güzel karında o biçim bence bu halde bırakıp büyümeye önem ver. Daha fazla kilo vermek kötü seçim bana göre

18. dexterrr

dexterrr Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    73

Hymenalos, mtcinar, Akay ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  19. gaddarkemal

gaddarkemal Yeni Üye

Beğenileri:
    756
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Tebrikler Dexterrr,
    3 ayda güzel define olmuşsun.
    Yalnız bana bulkta pek irileşmişsin gibi gelmedi, yeni definasyonundaki ölçü ve kiloyu da verirsen bu irileşmeyi daha iyi anlayabiliriz.
    Keşke fotoğrafları başkasına çektirseydin ve daha çeşitli poz koyup "dağınık" olmayan bir şekilde bizlere sunsaydın.
    Fotoğraflardan önce bence vücudundan daha çok su atıp daha iyi bir görsellik sunabilirdin. Definasyonunu ziyan etmeden bence biraz su atıp yeni resimler çekmelisin. Göğüs pozunda göğüs çok gergin olmasa da vücudun yeterince su atmadığı bariz belli...

Bu arada konuyla alakasız ama bazı arkadaşlar anlasın ki forumumuzdaki Ayaz gibi, dexterrr gibi vücutlardan kızların neredeyse tamamı hoşlanır arkadaşlar, bulk hallerine de tercih ederler. Ama ölçü ve kilo alıp başka şeylerde abartılınca iğrenç gelir.

Aynen devam diyorum dexterrr :)

20. dexterrr

dexterrr Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    73
    bulktaki cogu resim spora bayagı ara verdigim ve beslenmemin cok kotu oldugu donemde cekilen resimler.. en son bulk donemi bu sayfada olması lazım ''diyetin 1. gunu fotolar'' diye.. creatine ve tuzu yeni bıraktım simdi amacım biraz daha yag yakıp sonra suyu atmak.. en son bulk 81.5 kg idim simdi 70 kg hiç ölçü almadım sadece gecenlerde kolumu olctum 43 den 40 a dusmus..

Sayfayı Paylaş