1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

dexterrr yeni resimler

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve dexterrr tarafından 22 Nisan 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 84 üye.
  1. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Re: TECO

SON UYARI!!!

ÖZELDEN GÖZ ÖNÜNDE VE REP OLARAK Aldığın uyarılara rağmen uyarı aldığın hataların aynısını yaparak uyarıları görmezden geldiğini görüyorum bu mesaj son uyarıdır bir sonraki hatanda siteden uzaklaştırılacaksınız

2. izzet

izzet Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    Body_Land
    basarilar abicim
    biceps lerin ve omuzlarin cok iyi gozukuyor

3. dexterrr

dexterrr Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    73
    18 Aralık 06 Soguk

ısınmadan cekilmiş bir foto 18 aralık 2006 tarihli..

4. dexterrr

dexterrr Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    73
    ekim 2006 dan bir resim

ekim 2006

steroid zamanı geldi mi sizce? :evil:

spine bunu beğendi.
  5. hernan77

hernan77 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    sağlık teknisyeni
    Yer:
    izmir
    dexter evde tek başına

dexter evde tek başına galiba. foto çekecek kimsen yok mu? bundan dolayı fotolarını sağlıklı değerlendiremiyorum. kendin çek kendin yayınla gibi bişey olmuş. maden dijital foton var salonda arkadaşlarına çektirsen daha sağlıklı görüntü elde edeceğiz. ilk resimlerinde webcam len çekilmiş gibi duruyo. steroid zamanı geldi mi diye sormuşsun bence bence erken gibi. iyi beslenebiliyorsan ve maddi imkanların iyiyse olabilir. çünkü kür zamanı daha fazla protein ihtiyacın olacak ona göre derim....

6. VinDiesel2

VinDiesel2 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Güvenlik
    Yer:
    Istanbul - Aksaray
    baba güzel olmus tebrikler...

7. zafer1140

zafer1140 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    tasarım uzmanı
    Yer:
    istanbul
    hocam sağlam vucut yapıyosun :)

herkes gibi bende pozları hasta oldum abi diz çökerek verdiklerin çekici olmuş falla :lol:
    Gelecek var sende ;)

8. dexterrr

dexterrr Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    73
    Kötü Form
    20 Ocak 2008 Soğuk

spine ve enantioselectivity bunu beğendi.
  9. D.Wolf

D.Wolf Üye

Beğenileri:
    2.200
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    omuz ve kolların güzel, ama göğüs konusunda ciddi bir eksikliğin var flat fly ve incline dumbell fly ı programına alırsan eminim daha ii olacaktır...birde dar bench press yap incline dummbell fly dan sonra .en sonda pullover yap ama barla...cok daha ii olacaktr emin ol...

10. Yusuf028

Yusuf028 Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    kanat ve kollardan ciddi ölçü kaybı var gibi gördüm eski resimlerine nazaran. bu arada kaç senedir yapıyorsun iyi form yakalamışsın

11. dexterrr

dexterrr Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    73
    5. senem su anda

12. dexterrr

dexterrr Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    73
  13. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Dexterr bu spora yeteneği tartışmasız olan birisin, sanırım şartlardan dolayı istediğin aşamayı yapamıyorsun, resimlerinde şartların kötü olmasına rağmen spordan kopmamış, ama aşama kaydememiş bir dexterr gördüm.
    Resimler yanıltıyor olabilir, bulk fizik vücuttan çok şey götürüyor, dilerim yanılıyorumdur.
    Ancak senin fizik yapını biliyorum, full kapasite çalışma ile bundan çok daha fazlası olacağına eminim.
    Ancak eğer kötü şartlarda bu fiziği koruduysan, durumu yoluna koyduğunda ortaya çıkacak tablo eminim harika olacak.
    Başarılar.

14. dexterrr

dexterrr Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    73
    Karasan hocam dogru gozlemlemişsiniz bi ara bayagı form dusmustum antremanlardan bayagı uzak kalmıstım ayda 2-3 gittigim oluyordu salona.. su an da toparladım sayılır fakat beslenmem o kadar iyi degildi bu toparlama surecinde resimleri ekledigim tarihten itibaren daha iyi beslenme olanagı buldum su an gelişme doneminin basında sayılırım.. yorumlarınız icin sagolun..thums:

15. dexterrr

dexterrr Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    73
    diyet 1.gun resimler -80kg (ısınmadan)

16. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Dexterr resimlere baktım, şok oldum, çok iyi anlamda şok oldum, ama sormak zorundayım kür mü yaptın sen 2 ay içerisinde?
    Çok harika büyümüşsün, ama son resimlerle bunlar arasındaki fark inanılmaz yani.
    Omuz ve biceplerin bir harika olmuş, zaten genetiğin çok güzel ama bir hayli formdan düşmüşken bu şekilde bir farkı 2 ayda ortaya koymana şaşırdım.

Kür yapmadıysan lütfen bunu sorduğum için bana bozulma, vücudun zaten gelişmeye dünden hazır, yeteneğin bariz, küçük bir takviye ile patlamaya hazır bir fiziğin vardı, aklıma hafif bir kür geldi, eğer böyle bir durum yoksa kusuruma bakma lütfen.

Not: Kür olması halinde de bu senin başarına bence gölge falan düşürmez, alt yapı olmadan böyle kaya gibi omuzları ne kürlü ne kürsüz kimse yapamaz.
    Omuzların cidden hazine, karnında zaten eksi definisyon ve alt yapında bulk olmana rağmen çok güzel, bacak kütlende müsabak düşünmüyorsan fazlasıyla doyurucu.
    Tebrikler.

dexterrr bunu beğendi.
  17. D.Wolf

D.Wolf Üye

Beğenileri:
    2.200
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    definasyona biraz geç başlamışsın , ama bence güzel bir vücut...özellikle sırt yapın biraz daha definasyondan nasibini alırsa harika olacak bence...eksik olarak, tricepsler gözüme çarptı,tricepsler için bence ilaç olarak en iisi ya bench dips ya da süper setler halinde push down cok ii geliyor... birde belin kalın, oda normal zaten diyete yeni girmişsin..bicepslerin uzun ve dolgun....önkolların iii ama bence önkollardaki belirgn damarlar o kolu cok ii gösterir....kolay gelsin...

dexterrr bunu beğendi.
  18. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Olumsuzları söylememişim, göğüs kol ve omuzların yanında iyice ufak kalmış (eskiden de göğsün güçlü bölgen değildi, şimdi daha ufak duruyor gibi gördüm)
    Sırtın kesinlikle kötü değil, ama vücudun geneline göre bence daha iyi olabilir.
    Birde triceps pozu verirsen tricepleri değerlendirebiliriz, önkol ve biceps olayı bitirmiş sayılır, tricepleri de tamamlarsan komple kollu ender vücutçulardan birisi olursun ;)

19. salvadore_xp

salvadore_xp Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul and Giresun
    Son fotografta omuzların güzel çıkmış; diğerleri de iyi ama sonuncu daha iyi.
    Önceki fotograflarında gögüs uclarının benimkiler gibi hafif sivri olduğunu düşünmüştüm; bunlarda biraz daha azalmış gibime geldi. Ama neticede ucları hafif sivri sanırım.

dexterrr bunu beğendi.
  20. dexterrr

dexterrr Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    73
    hafif bir kür var vucutta ama bu en son bitiş haftası resimlerdeki --formun zirvesi.. artık buradan itibaren duşüse gecer vucut fakat bu sırada diyet yapıyorum ama tam kür bitti diyete basladım dogru duzgun antremana gidemiyorum, yeterli protein alamıyorum.. (parasal ve diger nedenlerden dolayı) son gunlerde neredeyse yuruyus, kosu ile diyeti goturuyorum..yarın ÖSS ye giriyorum ondan sonra bir işe girersem benim icin iyi olacak yoksa bu iş böyle gitmez 5 adım ileri 3 adım geri seklinde..
    Arkadaslar yorumlarınıza gelince hepinize tesekkur ederim.. sırtım eksik sayılır bu vucuda göre biliyorum onun üzerine yogunlastım son zamanlarda.. gogus e gelince gogus aslında hacimli, kuvvetli antremanda iken balon gibi şişiyor ve 110 kg ile 3X8 yardımsız, aldatmacasız bench press yapabiliyorum fakat soguk iken sekil olarak kotu ve yaglı.. bunu duzeltmem zaman alacak ama duzelticem insallah.. biceps e göre triceps geride evet ayrıca kalflar benim icin problem.. fakat umudumu hiçbir zaman yitirmedim 6 sene boyunca.. hala umudum var.. eksiklerimi tamamlayıp, hayalimdeki vucuda ulasabilirim.. fakat beni zorlayan tek sey var o da para.. para olayına cozum bulursam cok daha iyi olacak hersey.. hepinize tekrar tesekkurler.. iyi calismalar herkese..thums:

Sayfayı Paylaş